Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

aanetta
3. okt 2008

Dobre ranko 🙂
babulky drzim vam dnes strasne palceky nech to mate vsetky pozitivne 😉

misik1
autor
3. okt 2008

nie netestla a ty? To mas pravdu...dlhe doobedie to bude, ale vcera som bola miestami mozno viac nervoznejsia a ko dnes....podstatne asi teraz je uz vediet co sa deje.... 🤐

misik1
autor
3. okt 2008

ufko rady by sme sa k tebe pridali...aanettka a katy....diky za podporu

misik1
autor
3. okt 2008

jasj ved vidim, ze netestla, co sa pytam....to bude tou nervozitou 😉

ufko
3. okt 2008

kocky, presne viem co citite, vcera som mala rovnake pocity.. cele doobedie som nakupovala v rakusku 😉 nech sa trosku odreagujem 🙂 no a potom uz iba hodka volal doki 😀
kvitujem, ze ste netestovali- prekvapko budete mat paradne, citim to.. hcg tam urcite bude a hlavne sa spytajte ake je vysoke, aby sme mohli porovnat..

misik1
autor
3. okt 2008

ty si zlata, ako uz vies, ze je tam, asi mas znamych v laboratoriu, co????

aanetta
3. okt 2008

Baby brali ste niektora prednison?

ufko
3. okt 2008

presne 😀 😀 😀

ale nie, len to tak nejako citim vnutri 🙂 mozno aj preto, lebo pri IVF som si Vas obcas precitala, ale nikdy som sa nezapojila..a teraz som s vami akosi "prepojena" 😉 a teda musite to mat podobne ako ja !!ja tomu verim 😉

misik1
autor
3. okt 2008

jasne, ved tak pekne sme sa tu nasli so spolocnymi znakmi vratane terminu ms, {ktora mimochodom nepride} v ten isty den ako krvny test a nezabudnut na pocikanu slipku, ze?

misik1
autor
3. okt 2008

ja s prednisonom nemam skusenosti aanetta, preco, chcu ti nasadit?

ufko
3. okt 2008

presne toto som isla napisat misik..mate uplne rovnake priznaky a iba v jednom dni sa "nasa trojka" lisi 🙂
anet ani neviem co to je 🙂 ja nepoznam..naco to mas mat ?

aanetta
3. okt 2008

nie ale chcela by som si ho vypytat preventivne.myslim si ze mam asi problem s nidaciou.

zulka29
3. okt 2008

aanetka, a špinenie ustalo? 😕

misik1
autor
3. okt 2008

ja by som najskor skusila imuno testy, kde ti to potvrdia alebo vyvratia a potom davala dalsi hormon do tela...

aanetta
3. okt 2008

vcera bolo,dnes este nie tak uvidime.to sa tesim ze tebe ustalo 😉

zulka29
3. okt 2008

aaanetka, tak vidíš, mohlo to byť to hniezdenie, hlávku hore 😉

ufko
3. okt 2008

kocky to spinenie si nevsimajte..vidite, raz to je, potom nie.. asi sa vase telicka zmieruju s tym, ze su tam babulky male 🙂)) 😉

aanetta
3. okt 2008

misik ja viem ale to je na dlho a nechcem zbytocne stracat cas.ja som minuly rok bola na imunologii a zistili mi aj tak ze mam znizenu imunity.tak aj v tej prahe by mi isto nieco nasli a dali by mi ten prednison.

zulka29
3. okt 2008

aaanetka, ale Prednison je práveže na zníženie imunity, aby si netvorila protilátky proti embryjku...

ufko
3. okt 2008

zulka a misik..ste doma, alebo cakate v praci ??

zulka29
3. okt 2008

v práááci 😝

zulka29
3. okt 2008

ale dnes toho asi veľa nepspravím, neviem sa sústrdiť 😝

misik1
autor
3. okt 2008

ja som doma, uz od transferu doma vegetim.......skoda, ze je skarede pocasie, sila by som sa vyvetrat...ale poobede po vysledkoch pojdem mozno aj do dazda....

misik1
autor
3. okt 2008

tak neviem ako teda s tym prednisonom, musis skor s lekarom... 😒

ufko
3. okt 2008

zulka tak si urob pekne dobry cajik..pozri si na nete na youtube nejaku srandovnu seriu napr. kaisera a labusa a aspon na chvilku zabudnes 🙂
misik.. chod von uz aj teraz..napr. do nakupneho centra - sice ich neoblubujem, ale pri pohlade na vyklady na chvilku zabudnes a odreagujes..

ja idem nieco nakupit na papu a okolo obeda si vas opat zapnem.. holky furt na vas myslim a dufam, ze spolu poobedeme budeme cez mailiky oslavovat !!!!

misik1
autor
3. okt 2008

jasne, idem na chvilku von.........a potom si asi kuknem S tebou mne bavi svet

aanetta
3. okt 2008

tak potom neviem 😕 spytam sa na to este lekara

katy2
3. okt 2008

drzim palce 😵 😵 😵 a myslim na vas 😵

katy2
3. okt 2008

Uz sa vam to krati 😵

misik1
autor
3. okt 2008

ahoj katy, no to teda hej, uz neviem co so sebou...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre