Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zulka29
3. okt 2008

Misik, toto je moj 4-ty pokus, a je to len prvý nesmelý krôčik k vytúženému cieľu. 😅
Nevzdávaj to určite, ale to ti nemusím hovoriť 🙂

ufko
3. okt 2008

misi ☹ velmi ma to mrzi, fakt.. prave som prisla z nakupov, ale cely cas som kukala na hodinky, kedy bude jedna a ze uz asi budete holky vediet..
letela som domov a ani nevyvencila hava a sla hned kuki..neboj, musim sa to raz podarit !!! ver tomu, lebo nadej fakt umiera posledna a ked budes mat nadej raz ta niekto "tam hore" vyslisi a obdaruje babtkom ..
drzim mpalceky aby si to lahsie zvladala, slzicky su nam zenam velmi prospesne,ulavi sa Ti os vsetkeho toho stresu z cakania a pod.. sme tu s Tebou!!! 😉

zulka.. za Teba sa zase velmo prevelmo tesim GRATULUJEEEEEEEEEM 🙂 vidis a je to tu a tak sme sa bali..kedy ides zase na kontrolnu krv ? drz sa

misik1
autor
3. okt 2008

jasne ze nevzdam, len ta cesta je taka dlha, bolava, s prekazkami.....davaj si pozor, opatruj sa a nech hcg stupa....urcite informuj dalej... 🙂

ufko
3. okt 2008

vladi..5 den ??? ved to sa tam iba zahniezduje a teda ako moze byt na testiku 🙂
netestuj, vydrz.. ved co je to 14 dni zo zivota ?? drz sa a hlavu hore, si len na zaciatku cakania a teda bud trpezliva 🙂

zulka29
3. okt 2008

kočky ďakujem, v utorok mám kontrolnú krv...

misik1
autor
3. okt 2008

dik ufko, trochu sa spamatam a pojdem si po 1 snehulienku, co ma caka.... 🙂
baby urcite informujte co a ako sa dalej dari...

katy2
3. okt 2008

zulka 😵 😵 😵 este raz gratulujem 😵 😵 😵
misik 😔 je mi to luto... prajem vela sily do dalsieho boja.... nevzdavaj sa.....

ufko
3. okt 2008

zulka a zase si den po mne 🙂 no to je hroza 😅 toto je ako nekonecny roman, jeden den mna kocky podporia a hned na druhy den treba podporit dalsiu z nas..zulka ides normalne v pondelok a ut. do prace ?
nie si unavena ??? lebo ja hrozne.. cele nakupovanie som zivala a zivala a 😲 a prave ma aj zacali boliet krize..idem do postele a z postele Vas budem citat..

misik.. viem co prezivas, cesta je fakt dlha a narocna, ale treba si povedat, ze su aj horsie veci na svete a netreba upadat na mysli..podari sa ver 🙂

co teraz bude s tebou dalej ?

zulka29
3. okt 2008

Ufko, zatiaľ neplánujem byť doma, aj teraz som v práci 🙂

Katy, ďakujem TI za veľkú podporu, veľmi rada by som s tebou tehulkovala, tak povedz bobákom nech sa snažia pekne uhniezdiť. Držím teraz ja tebe silno palčeky 😵

misik1
autor
3. okt 2008

no co dalej vseobecne?
tak ako prve zacnem relaxovat, ked pride drahy domov a spolu to predychame, podporime a rozplanujeme.
uzijem si vikend, mnam chystam sa do krcmy na rybky
a mozno v pondelok s manzelikom pojdem na sluzobku na 3 dni do chorvatska do zagrebu, ja to tam milujem, uzivam si virivku a podobne rozmaznavania
no a vo stvrtok do prace, do skoly za katedru...
a v piatok som sa objednala ku doki konzultovat,co teda bude dalej, lebo dnes mam info len cez sestricku....
hned mam jemne lepsiu naladu....

ufko
3. okt 2008

aha..tak dufam, ze nemas narocnu pracu a mozes sa aj ulievat🙂
povedal ti dokiali alebo aj nieco viac k vyske hcg alebo len oznamili cislo a nic ?: vies, ci ta upokojovali?

ufko
3. okt 2008

mam z teba radost misik 🙂 tak to ma byt: hlavku hore a uzivaj zivot..croatia je krasna..len pekne chod..

zulka29
3. okt 2008

Ufko, HCG 68 - neupokojovali ma 🙂

aanetta
3. okt 2008

zulka tak gratulujem 🙂 🙂
misik je mi to luto viem co teraz prezivas 😔

misik1
autor
3. okt 2008

vdaka aanettka a drzim palce, bud uspesnejsia 🙂 ako ja 😒

cikyta
3. okt 2008

Zulka..........blahoželám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 Misik,to neviem,či po rozmrazení nechaju ešte dalej snehulienku sa vyvíjať.To neviem vôbec.Ja som nemala nikdy snehulienky.Len kopec trpaslíkov,ktorí odumreli skôr ako ich zamrazili. 😒

misik1
autor
3. okt 2008

jaj, ale tak trpaslici su ini... 🙂 predsa len 🙂 ....ved uvidim...dik

ufko
3. okt 2008

zulka...mozno blba otazka 😉 ale: mozes sexovat ??? 🙂

misik..zeny su silnejsie ako muzi a tak snehulienka prezije 🙂)) - bojovnica sa musi zadarit

misik1
autor
3. okt 2008

jasneeee ufko

zulka29
3. okt 2008

Ufko,asi nebudem, budeme sa len hladiť 😉

ufko
3. okt 2008

lebo ja som dva tyzd. nemala a vcera som sa zabudla spytat 😉
asi je lepsie nedrazdit🙂 babulku 😀 😀 😀

pipka
3. okt 2008

zulinka cmuk cmuk na brusko, gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵

misik1 je mi to luto, ale bojuj dalej a dalsi pokus bude urcite uspesny, veeelmi ti to zelam 😵
aj my sme boli uspesni az na druhy krat 😵

misik1
autor
3. okt 2008

pipka vdaka, beriem si z teba priklad..ide sa dalej...

pipka
3. okt 2008

jasne misik, raz to vyjst musi kazdej...ako tu uz niekto pisal 😉 tak drzime palciskaaaaa 😵 😵 😵
mate aj mrazacikov? 😕

mmonna
3. okt 2008

Ahojte baby....je mi tiez velmi luto Misik.Ja som v takej iste situacii ako aj Ty....mne tiez oznamili nega,a bola som z toho na prasky.....ale len chvilu.....aj ja mam dve v mrazaku,a dufam,ze to budu tiez Snehulienky.....som na 14teho na konzultaciu,ako dalej......
Zuli,blahozelam...a coskoro sa pridame aj s Misi,a aj s dalsimi,co su vytrvale🙂)))

dicinka1
3. okt 2008

mam to potvrdene aj z krvi..som tehotnaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 oficiaaaaaaaalne

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mmonna
3. okt 2008

Dici,asi som tu len sama 🙂 blahozelam Ti.....................ides aj na druhy test z krvy?

dicinka1
3. okt 2008

nie..nejdem..asi to bolo dost vysoke...a kazal mi prist o 3 tyzdne na utz..

misik..je mi to luuuuto ☹ druhe su uspesnejsie..

zulka gratulujem..cmukyy 😵

a kde su dalsie tehulky

mmonna
3. okt 2008

Dici Ty si teraz po KET?Prepac,ale som nova,a este nemam prehlad.....mna caka KET,a som zvedava,ci mam vobec nejaku sancu

dicinka1
3. okt 2008

mmonna..ja som normal po IVF...ale mam mrazacikov...

budem uprimna,hej?jasne,ze je to menej uspesne,ale ta uspesnost nie je mala...sak sa pozri do tehulky po ket..je ich tam hrrbu..takze nic sa neboj,nestresuj...a hlavne dopredu ver,ze sa to podari,viem,ze je to tazke..ale takto som myslela,teraz aj ja..a pri 1 ivf..som bola ako trubka..uz som to dopredu oplakavala..tak bud pozitivne naladena 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre