Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zulka29
30. sep 2008

tak ja som po vzore Dicinky testovala a nie som šťastná, mám čo som (ne)chcela 😒 . Som 7 deň po ET po predĺženej kultivácii 😔

katy2
30. sep 2008

zulka 😕 neplas..... este moze byt skoro 😒 krv je krv... strasne, strasne ti drzim palce...... 🤐 🤐 🤐

mmonna
30. sep 2008

mame,dvoch...ale velmi sa obavam,ci to vyjde.....preto som sa sem chcela prihlasit,ze by som tu ziskala nejake rady,co sa toho tyka...ci na druhy pokus teda KET treba ist skoro po IVF,alebo si treba nechat nejaky odstup.....nevies mi prosim aanett poradit?dakujem

aanetta
30. sep 2008

zulka ale na 7 den ti to este nemusi ukazat tak nebud smutna 😉

aanetta
30. sep 2008

mozes ist hned mmonna.ja som mala ET odlozeny kvoli OHSS a na dalsi mesias som sla na KET ktory bohuzial nevysiel a hned som isla na tento druhy KET.ale samozrejme zalezi na tebe ako sa rozhodnes

mmonna
30. sep 2008

mame dvoch zmrazenych,len som sa tu s niekym chcela poradit,ci na KET mam ist hned po IVF,alebo mam nejaky cas pockat...vies mi poradit Aanett?

mikromacicka
30. sep 2008

Baby zbytocne sa nestresujte, myslite pozitivne a vychutnavajte si to!!!!!

zulka29
30. sep 2008

smutná som, nemala som si robiť test...ale keď Dicinke vyšiel neoddolala som. 😒
Katy, viem, som nezbedná 🙂 ďakujem za palčeky, snáď sa aj ja raz z týchto snažiliek dostanem ďalej 😅

katy2
30. sep 2008

u nas KET odporucaj ob cyklus, teda kazdy druhy.... asi je to individualne.... mne uz 2xKET nevysiel, teraz cakame na vysledky po ET.....

mmonna
30. sep 2008

aanett uz dva krat som napisala.....no nic tu nevidim..prislo to?

aanetta
30. sep 2008

ano mas to tu 2x 🙂

mmonna
30. sep 2008

ja si uz nebudem moct vyberat,lebo mam len dva....vzali mi 7 vajicok,s toho boli len 4dobre.....dve mi vlozili a dva su v mraze....neviem,ci sa odhodlam este na dalsi IVF.....bolo by to prilis bolestne,keby to zas nevyslo....

dicinka1
30. sep 2008

zulka..neboj..urcite to vyslo..ale do mocu sa moze dostat hcg neskor..nevesaj hlavu,ak testy z mocu nevychadzaju...

zulka29
30. sep 2008

Dicinka, ty máš čo hovoriť stresáčka 😀

dicinka1
30. sep 2008

mmon..kludne sa tu zarad..neboj sa nas..radi ta tu vidime

aanetta
30. sep 2008

ale vsak mas pred sebou este KET tak musis tomu verit ze to vyjde a ono to vyjde.uvidis 😉

mmonna
30. sep 2008

vdaka......no idem este len na prvy pohovor s doktorom.....som na 14.10.

dicinka1
30. sep 2008

jasne..dakedy som stresacka... 😀 😀 😀 to musim uznat...ale potom si poviem..naco vesat hlavu dopredu,no nie,nic nie je stratene... 😉 a hlavne ze nekrvacam a nespinim 😉 takze babo je tam

zulka29
30. sep 2008

Dici, priznaj si, že ak by si nemala // na teste, hovoríš ináč 😉

mmonna
30. sep 2008

do akeho Centra baby chodite?

aanetta
30. sep 2008

mmonn ja chodim do gyn fivu.a ty?

misik1
autor
30. sep 2008

ja do Iscare

dicinka1
30. sep 2008

no mkozno ano..ale nadej by som mala....7 den moze byt skoro..a aj pre toho,kto mal PK.. 😉

MMONNA..JA DO GYNCARU,do Kosic

mmonna
30. sep 2008

diky baby....aanett,tak sme kolegyne🙂))aj ja tam....a mozno sme sa tam i stretli...a k akemu dr?

aanetta
30. sep 2008

patrim k drabekovi

mici11
30. sep 2008

Ahojte babenky, nerada sa vam sem vtieram a samozrejme kazdej drzim palce nech jej to vyjde. Viem ako boli neuspech. Moje prve IVF bolo biochemicke a 2.IVF negativne.
K tym testom z mocu, urcite si ich nerobte skor ako 9 - 10 den, ide o to ze mate v sebe este pregnyl a ten obsahuje HCG. Viem o tom svoje (moje druhe IVF). Najspolahlivejsi je z krvi a ten mne vysiel negativny napriek tomu, ze tri dni pred tym z mocu pozitivny. Ale najlepsie je nerobit si ich, tak nam aj kazu v centre, ze 😀 , viem ze je tazke vydrzat ale je to istejsie. ja najblizsie uz netestnem.

Verim,ze vsetky budete mat pozitivne spravicky a prajem pekny den.

mmonna
30. sep 2008

naozaj?🙂))taky tak.....no vseho vsudy som ho videla dva krat......skor ma vysetroval Harbulak.....a Ty si ako daleko?uz na krv?prepac,pri tolkych babach mi to na zaciatku uniklo....

dicinka1
30. sep 2008

pregnyl sa v tele drzi 10 dni..a ja uz som davno za 😉

misik1
autor
30. sep 2008

dakujeme mici za info a drzim palce v dalsich krokoch za babom 🙂

mici11
30. sep 2008

mne doky vravel 14, ale to nebolo len o tebe. Ty si uz za vodou 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre