Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lilitela
22. sep 2015

@fimi32 A ako ta teraz budu sledovat? Co ta caka? Dalsia krv?

fimi32
22. sep 2015

@lilitela este vo stvrtok idem na krv a potom ak to bude stupat tak na ultrazvuk.

lilitela
22. sep 2015

@fimi32 Drzim palce, ak nemas ine tazkosti, tak by sa to mohlo pekne rozbehnut - proste si mala len neskorsiu implantaciu. To bola blastocysta?

mischka1312
22. sep 2015

dievcata viete mi prosim poradit? na 12-ty den po KET som bola na krv, vysledok je pozitivny a vraj sa mam tesit emoticon. ale hodnotu hcg mi uviedli nie v tych jednotkach hcg co tu vacsinou baby uvadzaju, ale predpokladam ze je to Beta hcg. Hodnotu som mala 0,296. Sestricka do telefonu povedala ze negativ je od 0 do 0,1. Nestretli ste sa niektora s tym, ci je ta hodnota v dobrej vyske k prislusnemu 12-temu dnu?
Vklad bol 9.9. a vkladali mi dve blastocysty.

fimi32
22. sep 2015

@lilitela mala som na zaciatku problemy ze mi uskodil utrogestan-palenie,svrbenie a asi dva dni po vklade som dostala nadchu,pritom som bola iva doma,neviem kde som sa mohla nakazit.
Ale odvtedy vsetko ok,nemala som ani spinenie ani krvacanie.preto som bola tou pociatocnou hodnotou hcg zaskocena.
Ano,expandovana blastocysta to bola

lilitela
22. sep 2015

@fimi32 Tu nadchu si dostala v centre. Ja som po OPU mala nadchu a riadnu. A kedze cely cas, okrem saly bol so mnou manzel aj dcera (a ti neochoreli), tak jedine miesto kde som sa mohla nakazit bola operacna sala. A tiez som par dni predtym nikde nebola, ani potom - "pre istotu". Asi si anesteziologicka kychla alebo co. 😀

lilitela
22. sep 2015

No tak HCG na 18. den je cez 7000. Nie je to vela? Nemohlo by to byt raz tak, ze by som sa nemusela stresovat? 😀 Proste taky obycajny priemer...

adka2891
22. sep 2015

@lilitela gratulujem 🙂 skús si vygooglit tabuľku hcg a podľa nej to máš ukážkové 🙂 www.rodina.cz tam som to našla aj ja 🙂

biga7070
23. sep 2015

@isabella22 ahoj, ako sa máš? 🙂 bola som včera na sono, pekne rastieme, tak sa teším 😉

simi312
23. sep 2015

Ahojte baby chcem sa spytat robili niektorej z vas pred KET test na trombofilne markery? Ak ano ako dlho trvalo kym ste dostali vysledky?

isabella22
23. sep 2015

@biga7070 ahoj tak to sa tesim.....☺ja idem zajtra na sono tak sa uvidi....dufajme ze bude vsetko v poriadku...

biga7070
23. sep 2015

@isabella22 určite áno, držím palce, potom napíš 🙂

pitufinka
23. sep 2015

Baby prosím vás a ake ste mali veľké foliky pri odbere a ktorý DC to bol? Ďakujem.

isabella22
23. sep 2015

@biga7070 jujha snad bude vsetko ok.....trosku trpnem....

zwalsh
23. sep 2015

@mischka1312 hodnoty su dve, v inych jednotkach takze 0.296 je 296

mischka1312
23. sep 2015

@zwalsh jeeej,ty si strasne zlata ze si sa mi ozvala, dakujem! uz to manzel hladal v googli,dnes som volala do ambulacie a tam mi sestricka povedala ze oni to maju v hodnote IU/l, a bezne sa to uvadza v IU/ml, takze si mi to presne napisala,ze to treba posunut o tri miesta. Gratulujem ze sa ti podarilo tiez otehotniet 🙂 ,u mna je to prvy krat a mam 42 rokov,takze sa bojim ze aby hcg pekne stupalo...velkost radosti je u mna velka asi ako velkost mojho strachu, tak sa tak divno tesim so strachom... 😉

rada2002
24. sep 2015

@mischka1312 ty máš 42 a podarilo sa Ti to na prvý krát IVF? Tak to gratulujem. A koľko si mala vajíčok a akú stimulku? Pýtam sa preto, že ja mám 39 rokov a tiež som bola prvý krát, ale na 12 deň som mala test
negatívny, tak som si dala spraviť HCG test tak uvidím. Ale moc už tomu neverím. Aký ste mali Vy problém s otehotnením? Ďakujem za odpoveď. Pa

malik
24. sep 2015

Ahojte. Chcem sa spytat, ci mate skusenosti so slabulilinkym spinenim po ET. Vcera som mala transfer,Trosku ma to bolelo resp. Tazko sa dr. Asi dostaval cez krcok. Hodinu po transfere isla som na wc a slabulilinky ruzovkavy vytok. V noci a dnes este slabulinke spinenie. Mali ste niektore? Ako uplne male mnozstvo, ale trosku potrebujem skludnit. Dakujem. Dufam, ze vysledok to neovplyvni ...

lilitela
24. sep 2015

@malik Ano prvykrat som mala na druhy den uplne slabo ruzovy hlienik, potom uz nic. Bolo to jednoznacne z krcku.

hennka2
24. sep 2015

@rada2002 .. ja mam o rok menej a tiez skusame, pripravujeme sa na IVF .. drzim palce s krvickou, ta je najistejsia !

lilitela
24. sep 2015

@fimi32 Ako sa ti dari?
@adka2891 Asi sa mi embryo rychlo zaimplantovalo. Tebe sa ako dari? Ake si ty mala geneticke vysetrenie, aCGH? V ktorom si centre?

fimi32
24. sep 2015

@lilitela ahoj 🙂
Dnes som bola na krvi a hodnotu mam 1281, v pondelok som mala 454.
Sestricka mi povedala ze mam prist ale za tyzden a pol na ultrazvuk.
Tak uvidime.
Dnes som sa ozaj bala ci sa to zasa zvysi alebo nie,tak som sa tak potichu potesila a odlahlo mi.
Kedy by uz mala byt vidiet akcia srdca,viete baby?

lilitela
24. sep 2015

@fimi32 Tak sa tesim a viem si predstavit, ako si sa bala. Ja som mala predosle tehotenstvo problemy, najprv mi to stupalo dvojnasobne, ako malo, cca 100, potom 200, potom 400, no potom sa uz tie intervaly predlzovali, cize sa mi dvojnasobilo, ale az za tri dni, potom az za 4 dni, potom az za tyzden - takto som sa dostala na hodnotu cca 2500 asi za mesiac od transferu. Na krv jak na klavir, asi 3-4 ultrazvuky, doktorka kazala vysadit utrogestan, ja som nepocuvla, aby som natiahla este cas par dni, ci predsa z toho nieco nebude. Ale ja som par dni po transfere zacala krvacat, zhruba v case menzesu, a kedze sa mi to nikdy po transfere nestalo, vedela som ze nie je dobre (aj ked na zaciatku ma aj na pohotovosti presviedcali, ze to sa v niektorych tehu stava a je to ok). Taky dost cudny pocit - najprv na zaciatku vsetci presviedcaju ze je to v pohode a ja som nechcela verit a potom "na konci" ma vsetci presviedcali ze to neni v pohode, a ja som zase nechcela verit.
Ten ultrazvuk je asi individualny - zhruba od 7 tyzdna byva vidiet. Ale niekomu uz v siestom a niekomu az v 8-om.

fimi32
24. sep 2015

@lilitela
Tak to ma naozaj mrzi,viem ake su zo nervy,mne 14dni po ET vysla hodnota 51,takze som sa hned roztriasla a bola uplne hotova. Ja neviem ci mne sa uhniezdilo neskor alebo co.
Ja hovorim ze este neni nic vyhrate,pokial sa nepotvrdi aj ultrazvukom. Ja som si robila tehotensky test na 10ty den po ET,vysiel pozitivny,uz sme sa vytesovali a zrazu taka hodnota hcg,a kedze som citala niektore diskusie,vedela som ze to nie je celkom v poriadku.
Tak snad bude vsetko v poriadku.

adka2891
24. sep 2015

@lilitela áno acgh v heliose Martin a zajtra mam kontrolné sono už by malo vidieť bublinku tak sa aj teším ale aj stres mám aby to bolo OK 🙂

rada2002
24. sep 2015

Baby čo zmanemá ak HCG máte pod2?

mischka1312
24. sep 2015

@rada2002 ahoj, ale kdeze prvykrat...tou spravou som myslela ze prvykrat pozitivny test v mojom zivote. mam za sebou 5 IVF v priebehu skoro dvoch rokov, z toho boli len 3 vklady, jeden ET, a dva KET. ten druhy ket vysiel,zatial neviem ci to bude v poriadku. a ci hcg stupa spravne ako ma aj nadalej. toto bolo uz s darovanymi vajickami a manzelovymi spermiami.ja mam jeden vajcovod nepriechodny,endometriozu,malo vajicok uz,a uz to bol nas posledny pokus z financn. hladiska,lebo sme vsetky IVF platili z vlastnych. velmi ti zelam nech ti to cim skor vyjde,ja som teraz v strachu ci to pojde ako to ma,a ci je to na spravnom mieste,aby nebolo mimomaternicove,co sa zatial zistit neda. nechcem sa nervovat,ale neviem sa ukludnit a tesit sa.ach jaj.

hennka2
24. sep 2015

@mischka1312 .. Ty si si musela teda dobre vytrpet, to babanko bude zasluzene 🙂 ... ale snazim sa aspon troska vzit do Tvojej situacie, kedze ja som este tehotna nikdy nebola a tiez by som tomu ani nevedela uverit, a zaroven by som sa strachovala ... no, v tomto pripade je najlepsie pre Teba a teda aj babanko, aby si skusila by kludna a hlavne teda plna stastia 🙂

isabella22
25. sep 2015

@biga7070 ahoj takze vsetko dopadlo super....srdiecko tlko krasne a drobatko sedelo v tureckom sede a hybalo si veselo rucickami no krasny pocit 🙂 mame 35mm zodpovedame 11.tyzdnu a o tyzden az 2 meranie NT a nosovej kosticky.....

isabella22
25. sep 2015

@rada2002 hcg pod 10 znamena ze nie si tehotna....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre