Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

liam
2. okt 2011

@ursula5 ahoj ..ja som pocula ,ze uhniezdovanie je na cca 5-6 den.. ja som dnes 12 den ,ked pocitam den vkladu a na 9 den som si robila test clear blue a vyslo negativ,tak si pockam na krvicku,nechcem sa stresovat zbytocne..a Ty neboj moja ,hlavne nestresuj...

jerry23
2. okt 2011

@ursula5 nebojaj...pokial spinis hnedo, tak je to ok...pokial ruzovo alebo cerveno, volaj do Heliosu...a ten ascorutin uzivas?..to je proti tomu, aby tie cievky praskali...mne sa zacalo uhniezdovat na 10ty den...teda podla spinenia...aspon vies,ze sa to chce pekne uchytit a ze to tam mas...len sa pekne drz a nohy vylozene, ako ti uz bolo pisane...ked zacnes ruzovo spinit, tak potom sikovno duphaston

ursula5
2. okt 2011

@jerry23 tak špiním len hnedo zatiaľ ale keď som bola na WC tak papier som mala červený takže som už volala a bežali sme kúpiť Duphaston, recept mám doniesť v pondelok, už som si trošku aj poplakala ☹ ostatné všetko užívam hádam je to ozaj uhniezdenie ďalší krát keď som bola na WC tak už bol pomerne kľud 🙂
takže už ležiaci režim 🙂

jerry23
2. okt 2011

@ursula5 tak tak..sikovno duphaston a verit, ze to nie je nic zle....hlavne klud a nohy hore...

ursula5
2. okt 2011

@jerry23 ležím celý deň a je to lepšie hádam, dúfam, že je to uhniezdenie takže odteraz už len ležím, som sa dosť zľakla 🙂

jajka1980
2. okt 2011

@ursula5 ahoj ursula5..ked len špiniš, nič to nemusí znamenať...Mne sestrička v SPLN povedala, že sa môže stať, že budem špiniť...Ak to nieje riadna menštruácia, nič sa nedeje...možno je to tým, že si mala dostať mrchu ako píšeš...ale nemaj strach v ver tomu, že je všetko ok a samozrejme to môže spôsobovať uhniezdovanie embrya,...tak držím palce...aby sa ti to podarilo a napísala tu na forum len tu najlepšiu a najkrajšiu správičku... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

jajka1980
2. okt 2011

@mirka321 ...ahoj...chcem sa ťa opýtať, ktorý den si ty od IVF? Aké máš pocity ...čítala som len pár strán a nič som sa nedočítala..

dasyka
3. okt 2011

Ahojte dievcata.... som dnes 6 den po ET a na intimke som si rano nasla krv.....nie uplne cervenu ale ruzovu ☹ Vyzera to tak, ze z mojho prveho pokusu nic nebude ☹

jerry23
3. okt 2011

@ursula5 tak tak..uhniezdovanie...nicoho sa nebat, lebo strach je velakrat pricina potratu a preto treba mysliet pozitivne...

adlerka
3. okt 2011

Ahojte holky. Tak už som vám písala, že som tehotná. HCG som mala 380. Napíšem vám, ako prebehlo mojich 14 dni po vklade .Bola som na KET. Prvý den sme behali po Blave až do večera. Žiadne oddychovanie. Na druhý den sme boli na vinobraní takže tiež žiadne oddychovanie- to bol víkend. DR. povedal, že mám fungovat normál ako v bežné dni. V pondelok som išla do práce a to na nočnú smenu, robím vo výrobe. V kancli som robila 10 rokov tam som neotehotnela.. Ale na nočnej som bola len 2 dni, lebo mi bolo zle. Asi ma uspávali tie lieky. Tak som to vzdala a zostala doma do konca týždna. Sem tam ma niečo pichlo v podbrušku, ale inak žiadne príznaky.Na 7 den som si robila test a bol negatívny. Hlavná vec, že tam bolo napísané, že po 5 dnoch už to bude vidiet. Tak som to oplakala. Na 9 noc mi bolo zle, krče v bruchu, zvracanie a príšerná bolest hlavy. NO ráno akoby sa nic nedialo. ďalší tyzden som mala poobednu a normal som chodila do práce. Vo štvrtok na 14 den som isla na krv a čakala na vysledky. V piatok som volala a bol pozitívny. Vobec som tomu nemohla verit 😲 . Že moje prvé IVF a prvý KET a hned to vyšlo. Ozaj každé ráno a večer som pila žihlavový čaj s citronom a medom.Momentálne čakám na sono, ideme v piatok. Dufam,že všetko prebieha OK. Holky držím všetkým moc a moc palce a nestresujte sa zbytočne aspon kým sa dá. Ja som sa asi prestala stresovat, ked som si urobila test. Začala som sa pripravovat na druhy KET. No najvačší stres som prežila, ked som mala volat o vysledok. Tak teraz nestresujte , lebo vás to čaká pri vysledku 😉 Vela vela stastia všetkým a pevné nervy 🙂 😵 😵 😵

gwenni
3. okt 2011

@ursula5 držím päste aby bolo všetko ok 😉

jajka1980
3. okt 2011

@adlerka ..tak ti držím palce a maličké nech len rastie.... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

jajka1980
3. okt 2011

@adlerka ,..ahoj adlerka...ja som dnes 12 den po vklade a necítim nič...ani nekrvácam.Len sem tam ma pichne vo vaječníku...Preto neviem na čom som.Každá tu píše, že začala špiniť...ja nič...začínam sa obávať..nakoľko som si verila, že to vijde, teraz mám obavy,.Jerry23 píše, že ked niektorá špini, je to uhniezdovaním...ja nič...tak nevieš mi prosím ťa povedať..čím to je ? Lebo fakt nič necítim len ma trocha bolia prsia...a ja tak isto ako si písala ty, neoddychujem...stále niečo robím, mám veľa pohybu...proste reálne sa pohybujem ako pred vkladom...na krv mám isť v stredu...

jajka1980
3. okt 2011

@ursula5 ...ahoj ursula5...ako sa dnes cítiš ? Všetko v poriadku? Ja sa začínam obavať, lebo nič necítim a ani nešpinim... 😒 tak neviem....akurát ma pobolievajú prsia ...nakolko som verila,..teraz sa začínam obavať...Dnes je to 12 den po vklade...a nieje mi ani zle ani nezvraciam....

ursula5
3. okt 2011

@gwenni
@jajka1980
@adlerka
@jerry23
Kočky ďakujem za povzbudenie hádam to bude všetko OK. Nasadila som Duphaston ale špiním stále ale len troška 🙂

jajka1980
3. okt 2011

@ursula5 ..DRžíM PALCE, NECH SA TI TO PODARííí 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ursula5
3. okt 2011

@jajka1980 moja ešte aj ty tu budeš stresovať,som Vás tu doplietla, moja dnes mi je lepšie špiním ešte trošku ale hlavne žiadna krv včera som mala aj trošku krvi takže som preležala celý deň, tie obavy ma neopúšťajú ja necítim nič vôbec ani tie prsia čo Teba pobolievajú 😉 tak hore hlavu už sa Ti to blíži
Trošku cítim podbruškom a aj včera som ho cítila pod chvíľkou, ale poviem Ti vystrašilo ma to riadne, takže už žiadna robota len polihovanie 🙂
Moja nemusíš vôbec vracať a na to je ešte skoro, takže musíme dať hore hlavu a pozitívne myslieť 😀

ursula5
3. okt 2011

@jajka1980 aj ja Tebe držím, neboj je to na dobrej ceste 😀

jajka1980
3. okt 2011

@ursula5 ...dakujem ursula5...ty ma vieš vždy ukludniť...vieš...blíži sa streda a tým sa zvyšuje napätie....ja ked som si prečítala tvoj príspevok, hrozne som sa naľakala., až na mna vyskočila husia koža a oblial studený pot.....držím ti palce...a ty si do teraz nebrala duphaston ? ja berem denne od vkladu duphaston, estrimax a utrogestan...

luly3
3. okt 2011

@ursula5 hej po 5 IVF som dnes v 31 tt 😉 mne test ukazal na 6 deň // 😉

jajka1980
3. okt 2011

@luly3 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 blahoželám a nech to rasie....držím palce....nech bude zdravučkééé 😉 🙂 🙂

ursula5
3. okt 2011

@jajka1980 nebrala som doteraz duphaston iba utrogestan 😀 tak vidíš každý berie niečo iné 😉 drž sa neboj ty to už máš za 2 dni teš sa!!!

ursula5
3. okt 2011

@luly3 tak som rada, že sa Ti to podarilo a prajem Ti ešte krásne dni tehotenstva , to si dobre mala keď na 6 deň si mala // ja zatiaľ netestujem a dúfam, že vydržím až do krvného testu 😀 😀 😀

luly3
3. okt 2011

@ursula5 držím palečky 🙂
@jajka1980 ďakujem 😉

enanena
3. okt 2011

@jajka1980 ja som tiez ani raz neblinkala a ani som nevedela ze som tehu len mi to nedalo kedze som sa posledny cyklus s clostyl ani nejak nesledovala tak som sa testla ze ked nic tak budem musiet zasa na vyvolavacku a cuduj sa svete boli tam // 😉 takze nie je pravidlo ze musi zena zvracat ked je tehotna 😉

ursula5
3. okt 2011

tak dievčatá každá sme iná takže asi si nemáme nič všímať musíme len pekne vydržať a potom riešiť aj keď viem že sa to nedá a ľahko sa to píše 🙂
takže idem pekne do ležatej polohy a oddychovať zas chvíľku 🙂

jajka1980
3. okt 2011

@ursula5 ...vdaka...ty vieš vždy povzbudiť... 🙂 🙂 🙂

jajka1980
3. okt 2011

@luly3 ...nieje zač,... 😉 🙂 🙂 🙂

jajka1980
3. okt 2011

@enanena ..vdaka ...a blahoželám k požehnanému stavu...držím palce nech je zdravučkééé 🙂 🙂 🙂 😉

enanena
3. okt 2011

@jajka1980 dakujeme velmi pekne...a aj vam vsetkym nech to dobre dopadne a nech su coskoro // 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre