Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lucinkacinka
17. sep 2012

@lisetta Ja sa len bojím aby som do vtedy nedostala menzes

lisetta
17. sep 2012

@lucinkacinka neboj kedy mas ist na krv

ina7
17. sep 2012

@lucinkacinka Ak berieš utrogestan, tak ten by mal pozdržať menzes. Aspoň teda mne podržal a až po potvrdení biochem. tehenstva som ho vysadila a následne dostala mrchu. Ale ty ju nedostaneš, lebo si tehotná. 😀

lucinkacinka
17. sep 2012

@lisetta idem až na buduci utorok na 16.den lebo skvor sa mi nedá

lucinkacinka
17. sep 2012

@ina7 beriem ho ale napriek tomu dost špiním,a ked je to nahnedo tak to zafarbuje utrogestan?alebo nie?A ake je to biochemické tehotenstvo?

lisetta
17. sep 2012

ked je krv hneda tak to je este dobre to moze byt stara krv ja som v januari otehotnela prirodzene co dr mi hovoril ze je velmi mala sanca na to a vydis priroda je taka a mala so hcg vyse 1500 a nevideli mi nic ani v maternici potom este sme pockali a uz ked som mala hcg vyse2000 tak dnu nebolo nic ani nevideli nic vo vajcovode takze mi hovoril ze sa asi neuchytilo a odumrelo samo

lisetta
17. sep 2012

sorry za gramatiku boze hamba 😝 a este k tomu nemam slovensku klavesnicu tak preto tak pisem 😲

jaja102
17. sep 2012

@jajus18 ja uz davno,22.6.
@annamary27 ale ja som mala KET,ten bol az na 21den cyklu a to este sa ma pricitat cas ak bola aj PK a ja som mala 6 dni....takze od KET+ 2tyzdne+6 dni.nie?a on mi rata nejak uplne divne....

annamary27
18. sep 2012

@jaja102 no ja som mala ET,na 17ti den,tiež PK na 6ti den vklad a ráta mi to podla poslednej ms.

ina7
18. sep 2012

@lucinkacinka To je také, čo skončí menštruáciou. Ani nemusíš vedieť, že si bola tehotná. Ale ja po KET som vedela že som zkrvi. O tt som išla na utz, doktor nič nevidel, vzali mi krv a hcg už bolo veľmi nízke. Ako som prestala brať utrogestan, tak sa spustila mrcha.
Kočky, ja som dnes začala špiniť, skoro ma vystrelo. Už nad ránom som mala pocit ako keď mám dostať mrchu. Neviem či nepríde ešte kým pôjdem na krv. ☹

deinad
18. sep 2012

@radina tak to rozhodne, ze strava je dolezita, sama som zvedava, co ti povie dr.tiez by som potrebovala daco zhodit ale leniva som 😀 a skoda, ze ti nepreplacaju teda..v brne nam povedali, ze to bude stat 1000 eur, ale lieky mam, tak to bude menej, aj tak vzdy lepsie jak na sk.

deinad
18. sep 2012

@ivka3901 ja chcem skusit este 2x, tak verim, ze vylepsim statistiky 🙂 drzim palce nech muzik suhlasi

jaja102
18. sep 2012

@annamary27 mne v centre tak povedali,že od vkladu mám odrátať 2týždne+ toľko dní,koľko bola PK.a tento výpočet mi sedel aj podľa sona,bol tam rozdiel asi 1 deň.ale teraz mi drobca znovu meral a už je rozdiel 4 dni.podľa sona je väčší...som už z toho jeleň,ale kašlem už na to.hlavne že je v poriadku 🙂 .a termín fakt krásny.MDŽ. 🙂 🙂

jaja102
18. sep 2012

@lucinkacinka drahúšik neviem,či ti to už niekto písal,ale asi by si mala isť skôr a doordinovať duphaston,ten je na špinenie veľmi dobrý.oba razy keď som špinila mi ho doordinovali a do pár hodín špinenie prešlo.a tiež v niektorých centrách odporúčajú za ten čas,keď žena krváca,alebo silnejšie špiní utrogestan papať,lebo to krvácanie ho rýchlejšie vyplavuje a znižuje tým účinok.ale to ti už poradí Dr.tak ak sa Ti dá,bež čím skôr.držím palčeky a dúfam v pozitívne správy. 🙂 🙂

b.bardyova
18. sep 2012

Ahojte kocky ja som teraz 3 den od vkladu 🙂 beriem utrogestan a tiez mam oavu aby na teste boli dve ciarky

jajus18
18. sep 2012

@jaja102 ja len koli tomu som sa pytala,ze ty si len par dni za mnou...ty mas dnes15+6tta ja 16+2tt 😉 takze podla poslednej ms ti to sedi,teda aj mne to tak vyratali 😉

ivka3901
18. sep 2012

@deinad 2x myslíš brno?koľko vlastne si bola na IVF na slovensku?

lisetta
18. sep 2012

ahojte tak dnes som bola na krv a vysledok je 263hcg tak dalsia etapa za sebou uz len nech sa mi to potvrdi ze je na spravnom mieste 🙂

adriana312
18. sep 2012

Ahojte dievčatá, čaká ma ET po PK a ja by som vás chcela veľmi pekne poprosiť o radu - prvé dni po ET - mám sa báť ísť na stolicu alebo sa nič nemôže stať? Veľmi sa totiž bojím, že by som tým všetko mohla pokaziť. Mám z toho asi najväčšie obavy... Vopred ďakujem za prípadné rady, skúsenosti...

ina7
18. sep 2012

@lisetta Tak to je super správa. Dávaj na seba pozor, tehuľka. 😉

ina7
18. sep 2012

@adriana312 Neboj, ani malá ani veľká nemôže nič pokaziť. 😉 Ja sa napr. šetrím na PN, ale sú tu tehotné baby, čo normálne chodili do roboty a všetko robili. Len teda náš doktor nám zakázal sex. 😎

ina7
18. sep 2012

@b.bardyova No tieto 2 tt sú najťažšie. Preto sa tu navzájom podporujeme, lebo každá máme svoje chvíľky. Mne napr. včera úplne hrabalo z toho čakania. 😀 Ale musíme veriť a dúfať.

b.bardyova
18. sep 2012

@ina7 ja neustale verim, ze sa zadarilo, ale ako pises pridu take chvilky :( kedy ides na krv?

b.bardyova
18. sep 2012

@adriana312 nemusis sa bat, ja som sa toho tiez bala ,,,ale v pohode

ina7
18. sep 2012

@b.bardyova V piatok. Až v piatok.

b.bardyova
18. sep 2012

@ina7 ze v piatok 🙂 ja az 1.10

lisetta
18. sep 2012

@ina7 dik potichu sa tesim ale kludna budem az ked uvidim na utz 😉 aj tebe posielam tehu vyrusiky na piatok 😀 😀 😀 a test si si este nerobila?

katuska54
18. sep 2012

@makovicka53 ahoj ja idem na KET v utorok. kontrola dopadla dobre. sliznica ok 😉

katuska54
18. sep 2012

@lenusika a nemozem papkat ananas po KET-ku? alebo co je lepsie. prijimam rady aby to vyslo 🙂 co si robila ty?

lenusika
18. sep 2012

@katuska54
ja som popíjal večer 2 dcl. červeného vínka, bola som dosť vonku na dlhších prechádzkach aby sa mi prekrvovala maternica. Ale je pravda zas, že som sa šetrila, nezdvíhala nič tažke, nežehlila som.lebo to zas mne poradili baby na modrom koníkovi a neumývala sa bežným mydlo, iba intímnym a vložky neparfumované.
Držím palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre