Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw daj potom vedieť, ako si sa rozhodla a ako si dopadla.....i keď určite pozitívne 🙂

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 zajtra hodim foto 🙂

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw akú značku testu máš doma? ja mám pripravený mamatest a secret woman - ten je vraj zlý (neviem)

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 ja skusim obycajnim pepinom.... 😉 a na 14 den skusim mamatest...

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw veľmi držím palce, do caru ideš tiež v pondelok?

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 idem nakoniec ku svojej obvodnej v pondelok lebo nemam auto.... 😒 ale vysledok budem mat az v utorok a v utorok pojdem na sono...

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw takže to strašné čakanie sa ti predĺži ešte o jeden deň 😝 ja mám ísť v pondelok do caru, ak by som náhodou dostala riadny menzes nepôjdem nikam, škoda cesty

dukokatka
19. nov 2013

akou cestou je lepsie oplodnienie icsi alebo prirodzenenech sa same oplodnia?

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 urcite to nebude škoda cesty 🙂 a predtím ti prisla mrcha na cas aj po stimulke??

zelenagw
19. nov 2013

@dukokatka mi sme dali prirodzenou aj ked to neodporucili ale chceli sme to a nakoniec nam povedali ze sme urobili dobre ze komu sa oplodnia a nieco z nich ostane tak isto to tam ostane 9 mesiacikou verim tomu zajtra testujem .-)

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw vieš že ani neviem, nikdy som to nerátala - 1x na 10 deň po vklade, 2x po vysadení utrošu - cca 17 deň, 3x - na 13 deň po vklade. Teraz som mala vklad 21DC, neskôr ako inokedy, tak sa mi dobre ráta, mávala som 28 dňový cyklus, takže menzes mal prísť v nedeľu

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 no verim ze nepride a nechces sa dat do tabulky v IUI je tabulka aj ja som tam... napises lukha80 ona ta tam da budeme tam spolu...

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw aj som to kukala, napíšem jej 😉

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 aby som tam nesvietila sama .-)

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw no hádam nebudeš sama a opustená 🙂 idem to kuk

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 oki
😀

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw napísané :D

zelenagw
19. nov 2013

vyborne 🙂
@magdus999

adriana_dg
19. nov 2013

@dukokatka Ahoj dakujem za opitanie zesisi namna spomenula ano bola som babetko nebolo este vidiet som tehotna 6tyzdne a na ten 7 tyzden mam is zase na UtZ,A ty sa mas ako moja?/??

zelenagw
20. nov 2013

@magdus999 testuj !!!!! nech sa tešíme spolu už aj !!!!
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 10 deň Pepinom 🙂 🙂 🙂 po ET

dukokatka
20. nov 2013

@zelenagw je to tam si tehotna gratulujem

dukokatka
20. nov 2013

@zelenagw muz ma dobry spermiogram tak asi zvolim prirodzene oplodnenie,ja mam nepriechodne vajcovody tak preto ivf..kolko si mala vajicok?zajtra idem na kontrolu kolko vajicok tammam a asi v pondelokna vyber vajicok

zelenagw
20. nov 2013

@dukokatka pozri si mam to vsetko vo fotoblogu urcite si ho dajte aj ked Vás budu odhovarat aj usetríte a nakonci nam povedali ze by bol zazrak keby to nevyslo s tym prirodzenym oplodnením...

magdus999
20. nov 2013

@zelenagw veľmi sa s tebou teším, fakt veľmi 🙂 gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zelenagw
20. nov 2013

@magdus999 zatial je to duch ty si netestla ??? testni zajtra 🙂

magdus999
20. nov 2013

@zelenagw duch? ale kdeže, to je riadna diaľnica 🙂 ja som zatiaľ netestovala, uvidím zajtra, ako sa zobudím 🙂 fakt ti zo srdca gratulujem 😀

slaurinka
20. nov 2013

ahojte baby.. potrebovala by som podporiť a možno trošku potešiť.. Mala z vás niektorá po KET špinenie? Ja som teraz 6deň po KET a všimla som si zatiaľ slabulinké špinenie, môže to znamenať že sa nám to znova nepodarilo? Po prvom KET som mala špinenie 8-9deň a nepodarilo sa nám to.. Je tu niekto z vás kt. tiež špiňila a dopadlo to pozitívne, tehuľkovaním??

trulinka
20. nov 2013

@zelenagw
Jeej, blahozelam ti 😉 .

slaurinka
21. nov 2013

Takže vidím to tak, že sa nám to zas nepodarilo, od rána zas špinenie :(( húú, taká som bola naladená, no nič, musím sa z toho pozbierať... 😖 ☹ ☹ ☹ ☹ krásny dník ☹ ☹ ☹

zuzzi08
21. nov 2013

@slaurinka ja som mala to isté čo ty, ale nevyšlo nám to. Ale tebe to môže. Ak sa smiem opýtať koľko si po vklade? Ja som začala špiniť na 7 deň a už to išlo. Výsledok negatívny, ale ideme znova cca okolo 4.12., tak už sa sústredím len na to. Ale som sa zapovedala, že na koníka nepôjdem, zbytočne som sa stresovala. Takže ododňa vkladu až do výsledku prísny zákaz modrého koníka. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre