Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alex81
3. okt 2012

@katuska54 😀

bique
3. okt 2012

@b.bardyova ja som si dala 1-2 dcl cerveneho vinka aj pred ET, aj pocas stimulky a este aj 3 dni po ET vecer pri telke s muzikom 😉 a po ET som nelezala, nic namahave som nerobila, ale varila som, chodila na prechadzky, na huby, so psom, s kamoskou do mesta na kavicku....ked som lezala po KET 2x, ani raz nevyslo...prvy ET vysiel, tiez som nelezala, len som skoncila v 26tt predcasnym porodom...teraz druhe ivf a ET uspesne... 😀 tiez som nelezala...viem o takom nazore na to, ze pohyb tiez prekrvvuje maternicu, ze iba lezat a nic nerobit nie je velmi dobre 😉 drzim palceky

b.bardyova
3. okt 2012

@bique Dakujem za nazor...:D to vinko neviem neviem :d nie som vinkova ale prechadzky su super ...ja som pri prvom vklade lezala a nic tak teraz skusim ..druhu metodu :D

jaja102
3. okt 2012

@b.bardyova cvičila som mojžišovú,na prekrvenie panvy a prvych 14 dni cyklu pila alchemilku 🙂 .

jaja102
3. okt 2012

@b.bardyova ale ak ta caká KET uz teraz,tak alchemilku uz nepi!to skor repový džús...

makovicka53
3. okt 2012

@adulik30 drzim palce neboj udrzi sa 😉 hlavne ze je tam

makovicka53
3. okt 2012

@pondelok2012 no nic ine neostava..vysadit ich nemozes...ja sa skusim este do KET preliecit...chcela by som byt uplne fit...drzim ti palciaky nech to vyjde...

makovicka53
3. okt 2012

@jaja102 ahoj a preco sa nema pit alchemilka, v priprave sliznice sa doporucuje,ale zrejme si mala na mysli tesne pred vkladom ze by sa nemal 😉 a ten repovy dzus sa da kupit ci sa nejak vyraba?

b.bardyova
3. okt 2012

@jaja102 este ma len caka vklad koncom mesiaca . Teraz mi skoncila mrcha a cakame na dalsiu a potom sa mame ozvat do centra

pondelok2012
3. okt 2012

@alex81 na 5 deň??????? dakujem

jajka1980
3. okt 2012

@adulik30 Gratulujem..krásna správička..Tak bábätko nech len rastie a ty sa teš z tehulkovania. 😉

adulik30
3. okt 2012

@jajka1980 dakujem krasne.ved ja satesim no zatual tak potichu.som zvedava aka bude hodnota HCG v piatok

tinka9075
3. okt 2012

@adulik30 velká gratulka len tak dalej a krásne hcg 😉 😉

alex81
3. okt 2012

@pondelok2012 Heeeej na 5 den, ja som bola strasne netrpezliva, a potom som testovala kazdy druhy den a pekne silnela ciarocka. Na 10 den som mala uz aj nevolnost a na 12 mi brali krv. Isla som skor do centra nakolko som mala po ET hyperstimulak a bala som sa. No a vtedy mi uz aj potvrdili, ze som tehu 😵 ... no a teraz som 14tt strasne verim, ze to dotiahneme do uspesneho konca 😵 😵 😵

andrejta
3. okt 2012

ahojte, som 7 den po ET, ale mam take pocity ako na menzes (standardne by som mala dostat v sobotu) a mam taku otazocku, pre tie ktore toto absolvovali viackrat 😅 - vkladali mi jednu morulu a jednu vcasnu blastocystu a 4 embrya, ktore zostali, kultivovali este jeden den po vklade - ale ked som si druhy den zavolala, tak mi embryologicka povedala, že sa zial prestali delit. Myslite, ze tie co mi vlozili maju sancu? Dakujem za rady

alex81
3. okt 2012

@andrejta hmmmm to je tazka otazka, treba verit, ze maju sancu 😵 ... drzim palec

andrejta
3. okt 2012

@alex81 hmmm, ved to

jaja102
3. okt 2012

@b.bardyova alchemilka sa pije od prveho dna menstruacie,po ovulaciu,cize 14 dni a potom 14 dni pauza.podporuje rast sliznice,ale po vklade sa uz neodporuca,lebo sposobuje stahy-kontrakcie maternice.ja som ju pija 3 mesiace pred vkladom.a prestala ten cyklus,ktory som isla.

jaja102
3. okt 2012

@makovicka53 ano tak som myslela,len do vkladu ju piť,tak ako som to rozpisala v sprave pred touto.14 dni od menzes,potom 14 dni pauza....repovy dzus sa da kupit.nemusis vyrabat🙂.pa

lilith3
3. okt 2012

@jaja102 Ahoj, chcem sa spýtať - prosím ťa, ako dlho si cvičila Mojžíšovú a cvičila si ju aj po vklade alebo len pred ním? Ja som ju totiž cvičila 9 mesiacov, počas tohto obdobia sa nám nepodarilo ani spontánne otehotnieť, ani prostredníctvom IUI. Pred letom som s tým sekla, absolvovala som neúspešné IVF, a teraz ma v novembri čaká KET, tak som sa rozhodla, že sa do cvičenia opäť pustím, len neviem, či budem môcť aj po vklade... 😒

jajka1980
3. okt 2012

@adulik30 Tak ti držím moc moc palce, aby to čísielko bolo krásne vysoké.. 😉

dafy
3. okt 2012

jááj dievčatá včera som mala vklad a jak naschvál od včera mám chrípku či čo ☹ kýcham každýh 15 minut z nosa mi tečie jak z vodopádu je mi celkom nanič 🙄 to mi k uhniezdeniu veľmi asi nepomože 😒

annamary27
4. okt 2012

@dafy skús homeopatiká

hadassah
4. okt 2012

ahojte dievčatá, aj mňa čaká KET, vychádza to na november, ET sa minulý týždeň nekonal, nakoľko som mala OHSS, tak to celé doktor stopol a zamrazili nám 2 embrijká po 5-dňovej kultivácii. Akurát môj muž bol z toho celý rozhodený, chlapi to vždy berú ako hotovú vec a nepočítajú s tým, že to môže v ktoromkoľvek kroku zlyhať. Cestou domov nepovedal ani slovo, proste ani obraz, ani zvuk. Doma z neho vyliezlo, že jemu sa celé mrazenie nepáči, lebo keď sa niečo živé zmrazí a potom rozmrazí, tak to už nemôže byť v poriadku. Nuž ale v tomto štádiu si už nenavyberáme.
Chcem sa spýtať, či vám vždy embrijká po odmrazení prežili, alebo sa stáva, že sa už ďalej nedelia?

ria191
4. okt 2012

@jaja102 nemáš tam preklep? Nemá to byť grepový ?

melisska
4. okt 2012

@dafy moja neboj, mozno prave pomoze🙂 cajik, citronik, med 😉

andrejta
4. okt 2012

@hadassah ahoj, môže sa stať, že sa po rozmrazení prestanú deliť. Nám sa napríklad prestali deliť 4 embryá, ktoré zostali po vklade a to ich nestihli dať ani zamraziť. Jednoducho na druhý deň po vklade skončili. Mám ešte zamrazené 3 malé oplodnené, tak keď nevyjde ET, vyskúšam KET - tiež som zvedavá koľko ich prežije "oteplenie" 😀 . Ako tu všetky baby píšu, treba veriť, že to dobre dopadne a zbytočne nestresovať. Držím palce

melisska
4. okt 2012

@hadassah mne sa vzdy rozmrazili a pekne dalej vyvijali....ale nikdy to nevyslo s //...to je uz o inom, drzim palce🙂 😉

melisska
4. okt 2012

@andrejta maju sancu 😉 aj bibi tak vkladali a uchytili sa obe 😉

andrejta
4. okt 2012

@melisska dakujem za podporu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre