Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bittka13
9. júl 2009

miska - jasne nemysli na to a nestresuj vopred, vsetko bude ok, ved ked si pozries historiu tejto temy alebo temu Ferticent II tak tam mozes vidiet aj ine bizardne pripady... jednej kocke 3 tyzdne po krvi nevideli babo a vsetci len ze mimomaternicove a hotovo... a ono sa to babo tam potom zrazu objavilo... no proste napriek vsetkej technike sa mu podarilo perfektne sa im schovat 😀 😀 😀

nika232
9. júl 2009

rosienka tak budeme spolu cakat...mooooc ti drzim palce nech to je pozitivne.
bittka teba sledujem od zaciatku a moc sa z teba tesim a hrozne vam drzim palceky nech to s vami dobre dopadne.ale si ta ten tvoj manzel rozmaznava.ako si sa dostala do tej viedne?

katkapoivf
9. júl 2009

Baby prave som sa rozhodla, ze si ziadny test robit predcasne nebudem, vydrzim to a kaslem aj na priznaky 🙂 Ak maju prist, tak pridu, ak nie, tak to budem musiet predychat... Neviem ci to vydrzim, ale skusim to, lebo takto sa zit neda 🙂

bittka13
9. júl 2009

nika - po prvom UTZ v nemocnici tu v BA - co im nefungoval a namiesto babatka videli len ciernu machulu a ze vyzera to byt asi ok.... 😝 , som dosla nastvana domov a normalne som sa nahodila na internet a vyhladala som si zoznam porodnic vo Viedni a vybrala som si podla referencii a sympatie. potom som tam zavolala, poslali mi predbeznu cenovu ponuku na starostlivost a porod u nich a kedze som si povedala ze to vieme financne zvladnut, tak som si tam dohodla termin... bola som tam vcera. je to parada 😀 , uuuuplne nieco neporovnatelne so slovenskym standardom a pristupom. teraz nechcem hanit slovenskych lekarov, to v ziadnom pripade !!! ja sama mam tu vyborneho dokiho a samozrejme chodim aj k nemu tu, ale chcem byt uz aj pocas tehu sledovana u lekara s ktorym budem rodit, nechcem aby to bol pre mna v den porodu neznamy clovek... mojmo dokimu som to vysvetlila, ze to nie je nic proti nemu ako odbornikovi ale jednoducho vybavenie nemocnice a prostredie v ktorom musis rodit jednotlivy lekar v porodnici ovplyvnit nevie, nemoze... 😠 a ja sa fakt nechcem po tych pruseroch co v poslednej dobe mali spoliehat na to ze snad im pred mojim porodom UTZ bude fungovat a ze sa im podari odmerat dietatko spravne... ☹ , nie, fakt to si neprosim...

bittka13
9. júl 2009

katkapoivf - spravny pristup, na zle spravy mas casu dost, ked pridu aj tak sa s tym budes musiet vysporiadat tak si zatial nemaluj vopred certa na stenu 😉 pozitivne myslenie robi zazraky a najma v tejto oblasti 😀

nika232
9. júl 2009

bittka tak to mas fakt dobre blbe ze im ani len UTZ nefunguje tak to hej. z ba to mate blizko do viedne ja by som to mala straasne daleko...by som aj porodila kym by som tam dosla...inak este neviem ci som tehu a uz riesim porod 🙂 inak mi mame tiez uplne prisernu nemocnicu

simi2
9. júl 2009

ahojte, chcem sa pridat do tejto temy "cakanie po transfere",
som po transfere 8.7. a neviem co so sebou, mozem ist do roboty, alebo mam lezat doma,
vie mi niekto poradit?

slniecko01
9. júl 2009

Simi radšej ostaň doma i keď by si v robote na to tak nemyslela či sa to podarilo alebo nie, ale ak by sa ti to náhodou nepodarilo, tak si povieš že si radšej mala ostať doma. Veď ta PN nie je až taká strašna. Ale ja už pôjdem do prace od augusta, pretože sa už moc nudím. Teraz začínam 14 tt

simi2
9. júl 2009

slniecko01 diky za odpoved, tak OK budem doma sediet s vylozenymi nohami a nic nerobyt 😀

simi2
9. júl 2009

tak to ti vyslo asi na prvy pokus?

mirinda10
9. júl 2009

simi no ja som bola aj doma po ET a nepodarilo sa 6.7 som mala ET 2 blastocysty jednotkovej kvality a 1 morulu je to moj 7 ET. Musis sa trochu aj hybat nakolko maternica sa musi prekrvovat aby sa malo kde embrijko dobre ujat takze ak nemas narocnu pracu tak ja by som sla do prace ale ak musis stat cely den alebo nosit nieco tak radsej ostan doma
inak babenky tu makali po ET v zahrade a cakaju dvojicky alebo chodili normalne do prace takze ak sa to ma ujat tak sa to ujme ci budes doma alebo praci len sa musis aspon tyzden po ET snazit moc tazke nenosit, nebehat ak sportujes tak nesportuj iba ak prechadzky.

Ja som najhorsie prezivala to cakanie po ET ked som bola doma stale som sa pozorovala a ked som v praci tak nejak sa koncentrujem na seba az ked pridem domov ale to je iba chvilku zatial cakam co bude dufam, ze sa nam to uz podari

simi2
9. júl 2009

ahoj mirinda, dik za radu, ty si si toho uz vytrpela, ale urcite uz prisiel tvoj cas a teraz sa to podari🙂
a co su to blastocysty a morula

mirinda10
9. júl 2009

no to su embrijka vlozene na 5 den od OPU volaju sa blastocysty a morula je embrio na 4 den od oplodnenia nakolko po 3tom dni sa uz neda pocitat pocet buniek je ich tam vela
kedy si mala ET po kolkych dnoch a vies co ti vkladali?

simi2
9. júl 2009

V aprili som mala 1.IVF-negativ, zamrazili mi 5 embrii.
Vcera som bola na KET a vlozili mi 3embria, jedno je osembunkove a dve patbunkove.

aida.h
9. júl 2009

Ahoj mirinda, moja ty si uz bola 7 krat ☹ och je to tažke na psychyku. 😒 Ja som bola 3 krat teraz som bola na 2 IVF ku vkladali 2 stobunkove blastocysty a mam taky pocit že to nevyšlo 😒 teraz som 8 dne po ET. Ja som velmi
dufala že ked je PK tak to uz vyjde, neviem pochopit ako sa to tam nevie uchytit ked je to uz take velke aj vajicka
boli kvalitne no neviem kde moze byt problem ☹

bittka13
9. júl 2009

simi - ahoj, suhlasim s mirindou, ak nemas narocnu pracu mozno by som chodila do roboty, prides totiz na ine myslienky a nebudes sa stale pozorovat... ale ak by si mala mat nejaky stres alebo inak narocnu pracu tak sa na to vykasli a ostan pekne doma 😉. ja som do roboty chodila, ostala som doma len cca 3 dni po ET, ale ja mam taku kludnu pracu pri compe... takze pohodicka, mne bolo skor prijemne byt v kolektive. tak ty musis vediet je to fakt zavisle od toho aku mas robotu.

bittka13
9. júl 2009

aida - nehadz "flintu do zita" 😉 , mozno to preve vyjde... niekedy je to ale fakt nepochopitelne preco to jednoducho nechce fungovat aj ked uz vsetci pre to spravili mozne aj nemozne... 😖 😝

kellynka7
9. júl 2009

floskula som 23 den po ET.
dnes som bola zaniest dokimu marodku aj ma pozrel ze krcok je zatvoreny a maternica zvecsena, v pondelok mam ist na sono, dufam ze tam uz bude daco vidiet

mirinda10
9. júl 2009

aida, preco si myslis, ze to nevyslo? a ako vies, ze ma 100 buniek ved to sa neda pocitat ak je viac ako 12 tak uz sa prekrivaju ale ak si mala transfer na 5 den od OPU tak je to urcite blastocysta ja som bola na OPU 1.7 a ET som mala 6.7 inak na 8 den moze byt skoro, robila si si test a ako pockaj este dalsie 2-3 dni a urob znovu

simi ale to je super len som prekvapena, ze ti dali 3 kusy nakolko aj ja som musela dokiho presviedcat, ze chcem 3 ale ja mam za par mesiacov 40rokov a ako som pisala toto je moj 7 ET a to som mala 2IVF, 3KET a 2soft a teraz som po softe, To 8 bunkove vajko je velmi kvalitne to bolo urcite jednickovej kvaility, takze este nic nie je stratene teraz treba len cakat aj ked tuto cast nenavidim ale bez toho to nejde

aida.h
9. júl 2009

mirinda pri ET mi embryolog povedal že su 100 bunkove 😕 blastocysty. Neviem vieš nemam žiadne priznaky a to ani na teste žiadny náznak toho že by to vyšlo ☹ Práve, že sa citim až velmi dobre ani brucho ma neboli. Ja som mala ET 1.7 Pri prvom IVF mi bolo presne takto ako teraz žiadne priznaky a bohužial to ani nevyšlo. Čiže vychadzam
podla tohto, ale ved uvidime v stredu je krvička a nadej umriera posledná 😉 tak sa necham prekvapit.

mirinda10
9. júl 2009

aida treba verit inak jedna babenka co bola tiez v Brne ako ja tak bola na 8den na krv a mala hcg iba 9 tak chcela vysadit lieky vsetko a podrz sa caka dvojicky uhniezdili sa neskor moc skoro isla na krv nakolko hcg pekne rastlo, takze treba pockat a aky test pouzivas ja som spokojna s mamatestom do stredy je daleko pockaj v nedelu a urob opat test urcite to bude ok

loginka
9. júl 2009

baby, moc vam drzim palce!!!

aida.h
9. júl 2009

mirinda mala som rapid clear bohuzial mamatest som nikde nezohnala ☹čítala som tu ako baby pisali,že je spolahlivy ale nemaju ho. Velmi Ti drzim palce aby Ti to teraz vyslo 🙂 aj ty si preskakala uz svoje a je na case za to odmena 😉

ybyta
9. júl 2009

tak kočky aj ked sem momentalne nepatrim Bituška sima pamäta že? veľmi vam držim palce nie som sama Mirinda fandim ti ja som toho prešla ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😔 mi už sa snažime18 rokov! moc čo povedať mam 37 mojky stale vas čitamBituš stale ťa sledujem atešim sa stebou moja 🙂 🙂 😉 vratim sa kvam vseptembry idem znovu ja som mala ETteraz v juni ajedeme dal

simi2
9. júl 2009

Mirinda dik za povzbudenie, najprv mi chceli dat len 2embrijka, ale ja som chcela 3, tak som len podpisala papier, ze chcem 3 a bolo. Ale ked sa chytia vsetky 3 tak mi nebude vsetko jedno 🙂

nika232
9. júl 2009

ahojte tak ja som nevydrzala a dnes testovala a ked uz som to vzdavala tak sa tam zacala objavovat aj druha ciarocka sice je o dost slabsia ale je tam 🙂 len dufam,ze sa to potvrdi aj na krvi,lebo viem ze tymi testami to neni na 100% babulky drzim vam palce a strasne mooc lebo si ani neviem predstavit ake to musi byt ked sa to dlhsie nedari...ste silne.
ybyta aj teba sledujem dlhsie a moc ti drzim palce ty by si si to uz vazne zasluzila. dobru noc slecny 🙂

ybyta
9. júl 2009

DOBRU nocku akrasne babatkovske sničky Nikuš moja držsa 😉 😔

melisska
10. júl 2009

nika 🤐 😵
yby aj ja mam 37 a 6 anjelikov 😔

katkapoivf
10. júl 2009

Baby pomoc, zasa ma chaty panika.... prestalo ma boliet brucho ( pila som vodu s magneziom), zda sa mi, ze mi splaslo brucho aj prsia... ☹ Co to je?

melisska
10. júl 2009

katka no takto tomu nepomozes, ver mi mam za sebou 3.IVF a 3 KETy a stersovat musis prestat, rozkaz si ked to inac nejde a nie su to len keci, uvolni sa a to je pravda, zaoberaj sa aj niecim inym a podari sa 😉 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre