Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
26. feb 2010

som rada,ze si stale dobre pozitivne naladena,tak to ma byt 😵
ja sa lucim,idem sa umyt a laskat pred TV papa a dobru noc 😔

insolka
26. feb 2010

Ok pa pa pa aj tebe dobru noc 😉

ajush
27. feb 2010

Dobré ráno,savana a bakoško ja som na deviaty deň začala špiniť,desiaty tiež a ráno v ten deň som si urobila test kde bol negatívny .Tak som išla ku svojmu gynekológovi spravil mi HCG a test bol pozitívny.Vo štvrtok t.j. jedenásty deň po ET som začala krvácať a na piatok som bola dohodnutá s doktorom na sono+krv.Včera som bola a test bol pozitívny a sliznica vysoká ako pri tehotenstve.V pondelok idem do Heliosu na krv a sono a budem čakať na výsledky . A aby som nezabudla, krvácam.
Takže hlavu hore.A hlavne,čo mi povedal aj doktor-NEMYSLIEŤ NA TO. 🙂

strelka11
27. feb 2010

Ahoj ajush,tak to si ma potesila,lebo ja mam sice dneska iba 7den po ET,ale coraz viac som sa zacinala obavat 10 az 11dna po ET,kde zeny zacali spinit a potom krvacat.Tak to som rada,ze to nemusi nic znamenat a ty si toho prikladom 🙂 drzim palce nech ti potvrdia aj v Heliiose 😉

ajush
27. feb 2010

Ďakujem 😉

insolka
27. feb 2010

ajush takže tiško gratulujeme ........ 😀 .....psssssssst to aby smee nezakríkli 😅

krivka5
28. feb 2010

ajush...tak vidis&ani krvacanie nic neznamena,ja som 9tt a trosku spinim,ale zatial nejdem panikarit,dufam ze to prejde. drzim palce nech je to o.k. a pridas sa k nam tehulkam 😉

ajush
28. feb 2010

Ďakujem Insolka a Krivka.Peknú slnečnú nedeľu Vám prajem. 😉

insolka
28. feb 2010

kraaasnu nedelu prajem všetkym

brmbolcek
28. feb 2010

ahojte , prepacte ze tu tak sa vkradam, nemate nejake info o Lusiii ? ako sa ma , je este v nemocnici ? dakujem 🙂 🙂 🙂
Krivka - ahoj moja, som ti odpisala v inej temicke 🙂 🙂 🙂

strelka11
28. feb 2010

ajush prosim tam ked si zacala krvacat tak si pokracovala v brani utrogestanu? ak ano,zacala si ho uzivat miesto vkladania? to sa chcem informovat len pre pripad,ze by som zacala aj ja krvacat 😉

insolka
28. feb 2010

strelka čo strašíš žiadne kravcanie nebude .ved sme sa dohodli že budeme tehu 😉

strelka11
28. feb 2010

ahoj insolka ja viem,ved ja som celkom kludna az na to ze posledne tri noci zle spavam,ale vobec neviem preco a potom som cely den ako omamena,snasim sa nebyt podrazdena,no dneska ma zobudla taka silna bolest v brusku ze som si myslela ze pride mrcha,nastastie je vsetko O.K.
a ty insolka ako ti ide cakanie?

insolka
28. feb 2010

No ked ti poviem pravdu tak som si už aj dnes pplakala ale už je mi lepsie 😀 ..su to skrátka strasne nervy a ešte tyžden to mam vydržat ........ved to je na nervy 😖

strelka11
28. feb 2010

aleeeeeee,to snad nieeee 😅 ale aspon sa ti ulavilo,vsak? neboj vsetko dobre dopadne,stale verime 🙂
ale to moze byt aj s tych hormonov,lebo mna zase napadlo,ze to moje spanie moze suvisiet s tou pozastevou MS

insolka
28. feb 2010

no možno telo je možno ajtrochu prehodene a tak....No len niesom ten spravny clovek na cakanie........už by som chcela vydiet vysledky by som sa ukludnila ale co už ..Zatial to vidim optimisticky ....dufam že to tak aj ostane.....Dnes sa mi zase tocč hlava aj ked som si po obede pospala stale s točí ale to bude asi tym počasim ..tu je podmrakom asi bude prsat ☹

insolka
28. feb 2010

.......no ja mam dnes slovosled užasne 😀 dufam že si sa stoho vysomarila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

strelka11
28. feb 2010

no veruze moze byt aj pocasim,a ty mavas nizsi tlak?lebo ja ano a 2den po ET sa mi tiez trochu tocila hlava,tak som si bola u nasich odmerat tlak ale nic hrozne neukazal,len ze som mala trocha nizsi tlak,ale inak mi nic neni. 😵

insolka
28. feb 2010

No práveze vobec nemam problem s tlakom 😉 😉 vždy ho mam ukážkový 😅 .....

strelka11
28. feb 2010

tak to moze byt s tych hormonov a pred tym, pri 1 a 2 IVF si nemala problem s tlakom?

insolka
28. feb 2010

Nie nemala............mne mm zaspala lebo silno povzbudzoval tak ani nemam komu povedat že sa somnou točí cely svet 😀 😀

strelka11
28. feb 2010

tak teraz opatrne,aby to stebou niekde nesiblo 😀 a vela pit a cakat dokym sa zobudi 🙂
aj u nas je uz tma a tak bolo doobedu pekne modra obloha slniecko no a teraz uz asi fakt bude prsat 😖

insolka
28. feb 2010

No už aby zase svietilo slniečko to jarne pčasie bolo tak príjemné 🙂 no to vieš čo sa tyka toho pitia to nieje až take jednoduche lebo potom beham ako nblazon do jednej miestnosti 😀

strelka11
28. feb 2010

😀 😀 😀 ved ja to poznam, tak ako teraz chodim cikat,tak to som nechodila pocas celeho roka,no ale je to pre dobro,nech sa vyplavia skodliviny z tela,no ved ked nam to vyjde,tak sa na ten zachod este nachodime a to najma v noci, co ja som nikdy nemal rada,lebo ma to otravovalo 😵

insolka
28. feb 2010

..treba to dohnat za celyten rok 😀 😀 ...Inak dnes mam 28DC až na to že u mna to až tak presne neplatí 😅

strelka11
28. feb 2010

ja mam dneska tiez 28DC,ked ratam 30dni,ale inak keby som nebola nadopovana hormonami,tak mavam 25dc,takze by som uz davno menzes mala,ale kedze uzivam ten utros,tak to ratam na mesiac a to budem mat akurat 10den po ET,tak som zvedava co sa bude diat 😅

insolka
28. feb 2010

A ty ides na kolky den po Et na kontrolu?

strelka11
28. feb 2010

no ja idem az na 17den po ET,lebo ma tak objednali na recepcii,lebo 14den mi vychadza na sobotu a to sa oni nebudu ponahlat a v pondelok uz mali asi vela objednanych pacientok,ale ja som rada,lebo v pondelok a piatok byva najviac luci vsade,takze mi ostal ten utorok toho 9.3.,ale to neva... 😉

insolka
28. feb 2010

Ja som sa hned objednala na 8.3 skor ma stve že vysledky povedaia až na druhy den .Mne budu brat len krv utz len v pripade že budem tehu 🙂

strelka11
28. feb 2010

aha,tak mi to mame inak,ja idem na krv a aj hned na ultrazvuk a vysledok by som mala vediet najneskor v ten isty den do 15hod,len som mala dilemu,ze ako mi bubu robit ultrazvuk,ci nemusim ist zase splnym mocovym mechurom,ale lusinkaj mi povedala,ze to robia normalne zo spodu,lebo este skoro nic nevidno a ze po pozitivnej krvy sa potom ide o 2tyzdne znova a tam sa uz zistuje ze ci bije srdiecko,ale aj tak mi nejde do hlavy,ze preco ti vyrataju termin porodu od poslednej MS,ked presne vedia kedy embryo vzniklo? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre