Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alabu
27. dec 2010

@sisulkal tak ako dnes, volala si s lekarom? ja som bola na krv ale vysledky budu az zajtra rano 😉 a mam 31..tak do 40 dufam stihnem aspon jedno 😀

sisulkal
27. dec 2010

@alabu ahoj ja myslela ze uz dneska poobede budes vedet tak zitra dej vedet budu cekat.jo volala jsem a 13.1.mame dobehnut na konzultaciu co budeme delat dal tak uvidim.tak to jsem skoro stejne mlade 😀 mne je o rok vic 😉 tak se budem informovat a drzet jedna druhej palecky 🙂

annamary27
27. dec 2010

@martini ahoj,dobre si pamätáš,máme troch mrazáčikov.tak teraz čakám na výsledky z krvi na imunitu a zrážanlivosť a uvidíme či pojdeme na Ket už vo februári.

annamary27
27. dec 2010

@alabu ďakujem pekne za blahoželanie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak pre zmrznutých môžem isť najskor vo februári,ked už budu výsledky o imunite a zrážanlivosti.uvidíme či už vtedy na to hupsneme,ale vraj blastocysty su najcitlivejšie na zmrazenie,tak sa môže stať,že neprežiju rozmrazenie.

alabu
27. dec 2010

@annamary27 imunita a zrazanlivost...vidis to si musim zapamatat a poprosit lekarku nech mi spravi vsetko co sa len da... 😉 clovek sa tu dozvie take veci 😀

alabu
27. dec 2010

@sisulkal aoj...no povodne som mala mat vysledky dnes poobede ale asi tym ze je take medzisviatkove obdobie tak predpokladam ze labak nie je v plnej prevadzke tak musime pockat do zajtra a zavolat si po deviatej....ale dam vediet urcite 😉

kajka39
27. dec 2010

@annamary27 ahoj, chcem sa ta spytat, kedy a kde si bola na imuno? u koho si sa informovala ake vysetrenie si mas vyziadat., ak mozes napis mi podrobnejsie. Hned po novom roku chceme tiez absolvovat imuno a kazda rada je vzacna... dik 😉

annamary27
27. dec 2010

@alabu imunitu ,ale robia len na špéci miestach alebo dokonca až v Prahe,ale teraz to robia aj v Gyn Five,vraj je to nejaká akcia ,tak mám šťastie.teraz mi volala aj moja domáca dokina,že môže zopakovať moje vyšetrenie štítnej žľazy,lebo mi ho robila pred rokom a pol,či tam nenastala zmena.

alabu
27. dec 2010

@annamary27 ja som ochotna ist kludne aj do Prahy 😀 😀 😀 no ved hodim potom s Dr.Behunovou rec 😉

annamary27
27. dec 2010

@kajka39 ahoj,tak imuno a zrážanlivosť mi navrhli v centre gyn-fiv kam chodím a už dvakrát nám nevyšlo ivf a tam mi to teraz aj urobia,vraj to maju nejaku akciu tento mesiac,že robia aj to imuno.inak ako som tu čítala,že chodili kočky až do Prahy.

sisulkal
27. dec 2010

@alabu ok budu cekat 🙂

alabu
28. dec 2010

@sisulkal ahoj kocka, tak vysledok ako som predpokladala, negat. 😢 mrazacikov nemame takze za pol roka druhe kolo 😉

306
28. dec 2010

@annamary27 Ahoj ja som bola v Prahe na vlastnu ziadost docitali sme sa o tom s manzelom na nete

martini
28. dec 2010

@annamary27 A mne zasa v Brne hovorili, že zmrazujú len také, čo majú veľkú šancu na prežitie aj po rozmrazení a že hatchujúce blastocysty s dobrou morfológiou sú super. Moje vykľuvajúce sa blastocystičky sa rozmrazili super, lekár povedal, že sú fakt ideálne a ako čerstvé ... ale nechytili sa. čo už. Dnes to mám aj krvou potvrdené. Tiež asi skočím na hematológiu a aj imunológiu v KE.

martini
28. dec 2010

@kajka39 Kajka, ja som sa rozhodla, že pôjdem na to imuno do KE. Je to bližšie a myslím, že to preplatí poisťovňa a nevidím dôvod, aby to nepreplatili aj po 40tke... A prípadne na ten zvyšok (jeden test na tie protilátky na obal vajíčka....teraz neviem ako sa to volá...sú to všetko také náročné názvy) skočím do Prahy. Aj keď je otázne či je to na niečo dobré, lebo v prípade zlých výsledkov Ti aj tak dajú len Prednison. 🙂 Idem pohľadať na téme RF čo písala Rebeka, ona presne rozpisala aké testy jej robili...

martini
28. dec 2010

@kajka39 Kajka, už som to našla na
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/ake-vysetrenia-pomozu-k-uspesnemu-ivf-ket/
...na tej stránke baby písali, že čo im robili a kde...tak snáď ťa to aspoň trochu navedie nejakým smerom.

kajka39
28. dec 2010

@martini - presne tak som sa rozhodla ako ty. Vsetky potrebne imuno vysetrenia ktore sa robia v KE si dam urobit tam, a na trofoblasty sme objednani na 12.1 do Brna vo Viademe.
Este musim zajst za gynekologom pre vymenny listok pre seba aj mm. A dufam, ze to uhradi poistovna, lebo ma picne 😀 Ak najdes co pisala arebeka tak mi to prosim skopiruj do IP.
Je mi to velmi luto, ze vam to nevyslo. U teba som tipovala ,ze 100% budes tehulka, a brala som to ako hotovu vec, ved blastocysty boli na 1***, skoda. Uz si hovorila s dr. ze to nevyslo? Co povedal.... ☹

kajka39
28. dec 2010

@martini - dik za temu, uz ju citam.... 🙂

martini
28. dec 2010

@kajka39 Ešte som do Brna nepísala. urobím to zajtra, nejak sa mi nechce. Myslím, že by som mala telu dopriať nejakú tu aspoň mesačnú pauzu (ak nie dvojmesačnú) a potom sa zasa rozhýbem 🙂 Práve hľadám na nete dovolenku, musím si isť vyčistiť mozog 🙂 a snáď aj dušička trošku pookreje 🙂)

kajka39
28. dec 2010

@martini - ja som sa tiez akosi pozabudla a do RF som nedala vediet vysledok, tak mi pisali nakoniec oni, ze co a ako... Myslim, ze dovolenka je velmi dobry napad, aj ja som bola po neuspesnom softe v novembri. Kedy by si chcela ist, este teraz, alebo po novom roku??

varkondyb
28. dec 2010

Ahojte dievčata chcem sa Vás opýtať ?
Som po prvom ET ktoré dopadlo neuspešne, vysadila som lieky dostala som menzes po 2 dňoch ako som prestala brat lieky a teraz som nesvoja pretože krvácam už 10 deň a moja normálna menštruácia bola 4 max. 5 dni. Neviete mi poradiť čo a ako ?:
Dakujem

varkondyb
28. dec 2010

a ešte by som sa chcela opýtať či niekto chodí do KE SPLN aký ma skusenosti ?

annamary27
28. dec 2010

@varkondyb ahoj,tak ja ti neviem poradiť,lebo mne ms trvala po vysadení pri prvom pokuse len 2dni,lebo som krvácala aj po ET a teraz mi trvala po druhom pokuse normálne,len bola strašne bolestivá.asi by si mala zajsť za svojim doktorom.

martini
28. dec 2010

@varkondyb Ja som tiež mala po ET dlhšiu a bolestivejšiu MS ako obvykle. Myslím, že ak nekrvácať príliš silno, tak to nevadí.

martini
28. dec 2010

@kajka39 Ja by som šla už aj teraz, ale silvestrovské pobyty sú vypredané všade všetky a ak náhodou nejaký nájdem, tak je strašne nezmyselne drahý. tak pozerám niečo už v novom roku. A vy ste kde boli lenošiť (ak to nie je tajné) 🙂 len pre inšpiráciu...aj keď v novembri sa asi ľahšie hľadajú teplé miesta na zemi 🙂

kajka39
28. dec 2010

@martini - boli sme v Egypte v Sharm ell Sheiku, pocasie bolo uzastne len sa skoro stmievalo cca 17hod. My chodime cez Polske cestovky, je to podstatne lacnejsie, pre mna aj blizsie. Prave pozeram este su volne terminy aj na 30.12. /14dni za 612€ 😉

sisulkal
28. dec 2010

@alabu ahoj tak presne jako ja.tak ti drzim palce at to vyjde a budem se informovat 🙂

martini
28. dec 2010

@sisulkal @alabu Čaute kočky, ja som na tom rovnako ako vy. dnes krvou potvrdené negatívne HCG po KETku. ET som mala v novembri. A kedy sa chystáte na ďalšie kolo?

@kajka39 Môj manžel stále niečo vymýšla 🙂, Na kanárskych ostrovoch je zima, v Egypte tma, 12 dní je príliš dlho, v Dominikánskej republike je cholera, na Kube bordel, na Maledivach strašná nuda...našiel letenky z KE do New Yorku za 550 € a teraz si myslí, že túžim ísť si oddýchnuť na hokej do NY 🙂 Fakt super 🙂))

kajka39
28. dec 2010

@martini - tak na toto by ma ziadny chlap nedostal, tak dlho letiet a k tomu na hokej??? 😀 😀 😀 Zachytila som niekde tuto ponuku, myslim ze je to dokonca len na 5dni... V tomto pocasi by bolo velke stastie, keby ste dovolenku stravili aj mimo lietadla a letiska..... 😀 😀

martini
28. dec 2010

@kajka39 veď práve 🙂)) inač je to ponuka aj na viac dní...ale radšej poletím niekam do tepla, lebo to je istota, že aspoň na ceste tam nebude problém pristáť kvôli snehu 🙂) Inač ma prekvapilo, že RF sa zaujímal o výsledok sám, som nevedela, že to sledujú až takto, aj keď asi kvôli štatistike.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre