Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

christie
15. apr 2010

to bude z toho počasia. V Blave je stale hnusne, tak vam zavidime to pocko 😎

herriett
15. apr 2010

christie-uz aj slniecko vykuklo 🙂 ak mi nezaberie jeden ibalgin 4OO-ka, tak je to migrena. Asi pojdem trosku pospat, lebo potom sa mi treba ucit-lebo som sa vcera rozhodla, ze idem 26-eho apr. na skusku a skripta som este ani nevidela 🙂

christie
15. apr 2010

joj, tak to ti nezavidim, mna by uz do skoly nikto nedostal. klobuk dole 😀

zajtra ma byt aj u nas pekne, tak sa tesim, vybehnem von. V utorok krv, tak som zvedava. Ty kedy ides na dalsiu kontrolu? Nevymenis tu gynekologicku?

herriett
15. apr 2010

christie teraz som k nej zacala chodit. Ona to berie tak, ze hcg by malo byt nad 100-predsa v centre s tym pracuju kazdy den. V pondelok idem na kontrolny odber-aby sme vedeli, ci tu bude stupat alebo klesat. Uz som aj rozmyslala, ze sa na tu skolu vykaslem-lebo fakt je to strasne tazke, ale ked som sa na to uz dala, tak to hadam nejako dotiahnem. Ja uz v utorok budem vediet vysledok-budem ti drzat palce.

christie
15. apr 2010

ahoj, aj ja v utorok mam prvy vysledok. to je moje prve IVF, tak sa bojim, ako to dopadne. Som doma, robim z domu, nech sa nestresujem uplne v praci, ale stresu sa clovek nevyhne.
Vcera ma strasne divne bolelo brucho, nevedela som sa poriadne vystriet, tak ma tahalo..
mrcha podla vypoctov ma prist dnes, tak dufam, ze sa ukaze najskor v maji 2011 🙂

Ked si skolu zacala, tak to skus dokoncit, pripadne si prerus, ak sa da, ale urcite do toho chod. Moja svagrina si na materskej urobila 3 roky a potom 2 roky uz nejako pocas prace stihala 🙂

sonulienkas
15. apr 2010

ahojte 🙂 😉 🙂

trinity525
16. apr 2010

Ahojte 🙂 , koľko dní po odbere vajíčok vám robili ET?? Ja by som mala ísť na odber cca 21.4. 😅

aaddeell
16. apr 2010

trinity to zalezi ci budes mat PK (predlzena kultivacia) ak ano tak na na 5 den od vyberu

trinity525
16. apr 2010

a kedy sa este robi PK a preco? 😅 ja som u Dr., ktorý toho moc nenahovorí 😀

aaddeell
16. apr 2010

PK to znamena ze nechaju co najdlhsie embrya vyvijat a preziju len tie najsilnejsie jedince
ale ani to nie je zaruka ze sa IVF podari

herriett
16. apr 2010

ahojte babulky cakatelky 🙂 Christie-urcite to dokoncim-vsak sa nevzdam len tak 🙂 Co mate inak noveho? Ja mam ist v pondelok na zopakovanie hcg-tak som zvedava. Moj drahy sa ma pyta, ako sa citim- a citim sa uplne normalne. Ani ako tehu, ale ani ako pred ms.

maryah
16. apr 2010

čaute kočky 😵 😵 😵
trinity, presne ako hovorí adel... pri PK robia transfer aj na 6. deň... mna robili na 6. deň. na 5. deň boli ešte také slabšie a na 6. deň boli krásne, ale presne... nezaručuje to úspešnosť na čom záleží či dajú alebo nedajú predĺženú kultiváciu, tak to neviem... doktor by mal byť viac zhovorčivý a vysvetlovať ti čo a ako 😲 ... máš predsa právo to vedieť. spýtaj sa ho na to...
heriet, držím palce... a ako sa cítiš a čo prsia? bolia, nebolia???

christie
16. apr 2010

tak drzime palceky herietka, nech to stupa

maryah
16. apr 2010

christie ahoj, ako sa cítiš? cítiš sa nejako inak?

christie
16. apr 2010

keď mám pravdu povedať, mám už druhý týždeň hnačku. bolí ma brucho aj dnes, ale nie ako pre mrchou, ale jednoducho z čriev asi, neviem, ci ten utrogestan to ma na starosti alebo co.

inak hrozne boli prsia, hlavne v noci som to citila, vecer mam vzdy nafuknute brucho a taha ma v nom. tahy zvlastny pocit. Tak verim, ze to su priznaky 🙂

maryah
16. apr 2010

herriett 1IVF, PK,ET 31.3. (2), krv 12.4. - 19.4.
sobka 3IVF,PK, ET31.3. (2),krv 12.4.
maryah 1 KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv 21.4.
christie ET 6.4. (2), Jamieson Kyselina listova, calibrum babyplan,utorgestan 3x2, krv 20.4.
denda 2IVF nevyšlo, ale sa nevzdávame ideme do tretieho kola na jeseň
kevama ET 6.4.Duphaston 2x2, Estrimax 3x1,Utrogestan 1tbl do posvy vecer , Vitaminy skupiny B z FINCLUBU
sonulienkas 2. IVF negat. - po pauze pôjdem ďalej
zuuuzana7 1 IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4. HCG 50, krv 8.4.
aleluli 1 IVF, PK, ET 27.3 (2),krev 9.4. - pozitívna

baby, poopravujte to ak sú tam nejaké zmeny 🙂
neviete ako dopadla benqa??? začala mať pozitívne testy a neozýva sa...

sobka
16. apr 2010

maryah, prosím, vymaž ma tam, ja som negatívna, v juni idem na 4IVF...pekný víkend prajem vsetkým, pa

maryah
16. apr 2010

ahoj sobka, som rada, že ideš ďalej 🙂 🙂 🙂
herriett 1IVF, PK,ET 31.3. (2), krv 12.4. - 19.4.
sobka 3IVF, PK, ET 31.3. (2),krv 12.4. - negatívna, jún - 4. IVF
maryah 1 KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv 21.4.
christie ET 6.4. (2), Jamieson Kyselina listova, calibrum babyplan,utorgestan 3x2, krv 20.4.
denda 2IVF nevyšlo, ale sa nevzdávame ideme do tretieho kola na jeseň
kevama ET 6.4.Duphaston 2x2, Estrimax 3x1,Utrogestan 1tbl do posvy vecer , Vitaminy skupiny B z FINCLUBU
sonulienkas 2. IVF negat. - po pauze pôjdem ďalej
zuuuzana7 1 IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4. HCG 50, krv 8.4.
aleluli 1 IVF, PK, ET 27.3 (2),krev 9.4. - pozitívna

herriett
16. apr 2010

ahojte kocky 🙂 maryah prsia pobolievaju obcas-ale nie je to nic hrozne. Aj brucho ma uz prestalo boliet-tak som zvedava. Som rozmyslala, ze skusim zajtra test-ci ta druha ciarocka bude silniet. Sobka super, ze sa nevzdavate-silna babenka 🙂

maryah
16. apr 2010

heriet, skús testnúť... uvidíš 🙂

aaddeell
16. apr 2010

sobka aj ja sa k tebe pridavam sice neviem kedy bude dalsi pokus, ale uz mam termin operacie buduci utorok

herriett
16. apr 2010

adel drzim ti palce

zuuuzana7
16. apr 2010

adel teda to je rychlovka, super drzim palce aby operacia dopadla dobre 🙂
budem na teba mysliet v utorok 🙂

zuuuzana7
16. apr 2010

sobka super tesim sa, ze idete do dalsieho boja 🙂 a tentokrat uz uspesneho 🙂
christi, herriet na utorok taktiez palcuche na krvicku 🙂
maryah ako? ako sa citis tehulka ?

zuuuzana7
16. apr 2010

ja mam 27 konzultaciu na ket 🙂 uz sa tesim jabadabaduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

christie
16. apr 2010

dik zuzik a tebe drzim palceky s KETkom

adelka, drz sa a ozvi sa, ked pojdes znova do toho. teraz to vyjde, uvidis.

maryah
16. apr 2010

adel, držím ti veľmi palce nech to dobre dopadne 🙂
zuzana, tak to sa teškám, že ideš už na KET-ko... 😵 😵 😵

aleluli
16. apr 2010

mariah a trinity,
predlouzena kultivace se dela s embriemi silnymi, ktere zaroven vypadaji, ze ji vydrzi a nezaniknou. Zvysuje to pravdepodobnost ze se uchyti v deloze o dalsich 15-20 % IVF bez prodlouzene kultivace ma 35-40% uspesnost a s prodl.kultivaci se zvysuje na 50-60%( ale nevyhoda je,ze tyto zralejsi embria neprezivaji tak dobre rozmrazeni jako ta nekultivovana). Jinak ja mela prodl.kultivaci 4 dny,ale ET vysel na sobotu, tak proto. Jinak standarte byva cca 5 dni.
herriett- HGC 60 je docela dost.Ja bych se toho vubec nebala,vzdyt jsi pozitivni.Nekomu se vajicko usazuje az v obdobi menzes, tak to by ti taky mohli namerit nula nula nic a klidne bys mohla byt v tom. Kazdopadne drzim palce na dalsi krvi.

hezky vikend preji vam vsem

maryah
16. apr 2010

aleluli ahoj... ďakujem za vysvetlenie 🙂 ty sa ako cítiš? máš už nejakí príznaky?

trinity525
16. apr 2010

kočky, ďakujem vám za odpovede 😀 som trocha nervózna z tej celkovej anestézy, ako ste sa po nej cítili?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre