Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cakatelkana
25. sep 2012

@aris2 tak to su mudre slova. ani ja to nevzdavam a budem bojovat kym to nebudem mat. ja som v poriadku aj manzel vsetko ok. no aj napriek tomu... je to uz sedem rokov ☹ ale toto je moje prve ivf. TAK VERIIIIM

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamary27
25. sep 2012

@cakatelkana držím palce,aby si si vyčakala pozitívne správičky 😉

bique
25. sep 2012

@aris2 krasne ciarocky 😀 tesim sa s tebou 😀 a ked potom uvidis to trepotajuce srdiecko, je to jeden z najkrajsich obrazkov na svete 😅

foryou25
25. sep 2012

@aris2 Nam si myslim tiez velmi pomohlo PICSI, moj manzel ma tiez dost zle spermose 🙂 gratulka k pozitivnemu testiku 🙂

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
foryou25
25. sep 2012

@aris2 mne bolo vidno srdiecka pri babatkach 6+3 , 6+4, tyzden pred tym este neboli, ale tak niekomu ukaze skor, niekomu neskor

bique
25. sep 2012

@aris2 aj ja som bola 6+ nieco, ale niektorym babam sa ukazalo az v 8tt...je to individualne, ale ten 6tt je asi najbeznejsi na ultrazvuk na potvrdenie srdiecka 😉

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejta
25. sep 2012

ahojte, zajtra ma čaká ET a chcem sa opýtať, či vám pichali pred alebo po transfere nejakú injekciu (pregnyl, ovitrelle..)?
A kvôli čomu sa to vlastne podáva. Ďakujem krásne za odpovede

annamary27
25. sep 2012

@andrejta ahoj,pred Et mi nič nepichali,len som užívala utrogestan.

andrejta
25. sep 2012

@annamary27 ďakujem... a... podarilo sa? (keď môžem byť zvedavá) 😅

jaja102
25. sep 2012

@aris2 gratulujem moc moc a vraj sa to počíta tak,že na den transferu si uz bola druhy tyzden.takze den transferu+2tyzdne.

jaja102
25. sep 2012

babenky mate niekto kontakt na to BRNO?kamaratka zhana...alebo aspon mail.dakujeeeeeem 🙂

annamary27
25. sep 2012

@andrejta podaril sa ET v treťom IVF. 😉 začali sme druhý trimester. 😉

andrejta
25. sep 2012

@annamary27 tak prajem všetko dobré a držím palce

annamary27
25. sep 2012

@andrejta ďakujem 😉 .nech sa zadarí aj Vám,tfuj-tfuj 🙂

bique
25. sep 2012

@aris2 ahoj...od OPU odratas 14 dni a mas den akoze poslednej MS...ja som to tak pocitala aj doki povedal, ze je to spravne, aj tyzdne mi sedeli...len teraz sme na ultrazvuku o 4 dni starsi, tak sa nam aj termin trosku posunul 😀 ale pocita sa to takto 😉

alex81
25. sep 2012

@aris2 Mne to dr. rata presne podla poslednej menzes. 😵 drzim palce ...

jaja102
25. sep 2012

@bique ved aj my.hned o 5 dni. 🙂 .dnes vysledky z triple testov,všeeetko je v poriadku.další kameň zo srdca fuč. 🙂

cakatelkana
25. sep 2012

@aris2 ja sa nachadzam vo faze ET dnes som bola vkladali mi 2. teraz uz iba dlhe cakanie na vysledok. mala som 7 folikul ,7 vajicok no s nich mi zostali dve kvalitne co sa aj vlozili a 2 to sa uvidi zajtra ci budu vhodne na mrazenie. ak nie tak nebudem mat zmrazene nic. a kolky den po et si si robila test? kedy mas ist na krv? je to super v rukach drzat // podla mna mas vyhrate... 😉

cakatelkana
25. sep 2012

@annamary27 dakujem ti pekne . dufam, ze sa dockame vsetky co cakame. nemozme si nic ine pripustit okrem pozitivneho vysledku.

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cakatelkana
26. sep 2012

@aris2 dakujem aris. v pondelok budem na teba mysliet nech je hcg velmi vysoke. co aj bude 😀
pocas tych dlhych 9-tich dni kym si si neurobila test mala si nejake priznaky?aj ja budem urcite robit az 9, 10 den test skor nie.

melisska
26. sep 2012

@jaja102 tesim sa s tebou 🙂

melisska
26. sep 2012

@jaja102 ake brno ? reprofit ma stranku www a tam je aj kontakt

melisska
26. sep 2012

@aris2 krasa, tisko blahozelam 😵 🤐

lilith3
26. sep 2012

@melisska Ahoj, čítam tu, že si pár dní po ET. Ja tiež, dnes 7.deň. Cítiš sa nejako "inak"? Mala si napr. aj špinenie po ET?

melisska
26. sep 2012

@lilith3 nie nemala, ani nic necitim...prve tri dni ano potom nic 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre