Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
9. okt 2012

@tea284 ahoj...mne tiez nejak viditelne netmavla a 14 den po ET HCG 1000...skus pozriet do albumu, aku ciarku som mala este 13 den a 14 uz taka krasna hodnota...hlavne pokoj, nestresuj, stres je najhorsi a nerobi dobre ani tebe ani tej fazulke v brusku 😉

annamary27
9. okt 2012

@silvik1 určite nič nebaľ,držím palce,aby krv potvrdila,že si tehu 😉

melisska
9. okt 2012

@dafy ano je 😉 a myslim, ze aj dobreeeeeeeeee 🤐 😵 😀

katuska54
9. okt 2012

@haannka dnes by mi mali volat. povedali,ze okolo 13-tej a este nevolali. takze uz mam zle tusenie 😢 ja sa bojim zavolat ☹

tinka9075
9. okt 2012

@katuska54 ahoj no test pozitívny vo štvrtok budú výsledky krvi 🙂 🙂

katuska54
9. okt 2012

@dafy ahoj,ja som na 10 po ket spinila a to som mala termin ms. aj brucho ma bolelo... a beriem aj estrimax a utros. tiez som zvedava co to malo znamenat.

katuska54
9. okt 2012

@tinka9075 gratulujemmmmmm a prajem bezproblemove tehulkovanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mne este nevolali 😢

tinka9075
9. okt 2012

@katuska54 dakujem no len ja sa ešte velmi neteším lebo vždy som mala test pozitívny aj krv a dopadlo to zle 😒 😒

katuska54
9. okt 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀

pondelok2012
9. okt 2012

@katuska54 prosím ťa nenapínaj...a čo krv???? ja už včera som musela ísť do práce aj dnes idem na nočnú.bola som 12 dní doma a teraz mi ledva ostalo dovolenky zajtra idem na krv.len neviem či doki nemá dovl.lebo dnes nebrali telefon
2 testy som urobila a nič.vlastne vidieť tam akýsi záhyb, alebo čo ak pôjdem vonku vydno tam niečo aj mužiček videl ale dnu....????? nič.

katuska54
9. okt 2012

@pondelok2012 teraz volali a je silno pozitivny 😀 😀 😀 😀 nechcem sa este vytesovat,lebo tomu neverim... 😀 na dalsi tyzden mam ist na utz. uz sa tesim ale aj bojim....

pondelok2012
9. okt 2012

@katuska54 ale doma testík si si nerobila??

katuska54
9. okt 2012

@pondelok2012 doma som nerobila,lebo mi to drahy zakal. ze keby tam nic nebolo bola by som smutna. tak som to vydrzala a oplatilo sa. ja tu revem jak decko....

alex81
9. okt 2012

@katuska54 Juchuuuuuuu, dvojky buduuuuu ... paradicka ... a Gratulujem Katuska ... 😵 😵 😵 Vsetko bude supiiiis ...

katuska54
9. okt 2012

@alex81 jeeee Sasi dakujem... ani nevies aka som stastna. ale zatial opatrna....

tinka9075
9. okt 2012

@katuska54 velká gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

pondelok2012
9. okt 2012

@katuska54 no gratulujem....ešte mi porad na krvičku môžem byť najedená?

katuska54
9. okt 2012

@tinka9075 dakujem aj Tebe 😉 ale som opatrna ako ty....

katuska54
9. okt 2012

@pondelok2012 dakujem a nestresuj sa. uvidis co ukaze krvicka. ja som to vobec necakala a vidis je to tam.

babatko2012
9. okt 2012

@katuska54 jeeej vidíš moja a ja som ťa nahovárala na test 9 deň 🙂 dobre, že si vydržala do krvi, je to krajšie prekvapenie. gratulujem a držím palčeky nech je všetko OK 🙂

alex81
9. okt 2012

@katuska54 Aj ti povedali vysku HCG? ... Kati jasne ... opatrne, ale tes sa ... je to supis, genialne, tesim sa. 😵 som strasne happy. Teraz oddychuj, a bud v klude ... cmuuuuuuuuuuuuuuuuk

katuska54
9. okt 2012

@babatko2012 dakujem moc moja. ale teraz sa viac bojim ked to viem.... az buduci tyzden idem na utz,to je strasne dlho...

babatko2012
9. okt 2012

@katuska54 to ti verím moja ale zbehne to ako voda, len teraz pekne oddychuj a užívaj si to a oslavte to tak potichúčky s mm 🙂

katuska54
9. okt 2012

@alex81 Joj Sasi,ja som bola v takom strese ked mi sestricka volala a pocula som jej hlas,tak jej hovorim,ze uz pocujem vas hlas tak viem ze je zle. a ona mi nato povedaka,ze dobre ze som si ten test doma nerobila,ze je silno pozitivny. a ja ze neverim a ona ma upokojovala,ze je to pravda a nemam plakat. a ja som revala jak mala. takze ja neviem ci mi aj hovorila hodnotu. asi 100x som sa pytala kedy mam ist na ten utz. stresmenka....

katuska54
9. okt 2012

@babatko2012 oslavime ale tak natajnasa 🙂 teraz si musime davat pozor aby sme sa neprezradili. vsetko sme to vedeli utajit aj ked sa nas aj nasi aj svokrovci pytali,ze kedy pojdeme na ket.

cakatelkana
9. okt 2012

@aris2 dakujem za srdiecko. dufam, ze mi prinesie stastie. ja som si myslela ze to vyjde o inom som ani nerozmyslala.dokonca aj to spinenie bolo pre mna dobre znamenie. a nic s toho. ale idem do druheho kola toto bude urcite uspesnejsie 😀

alex81
9. okt 2012

@katuska54 Mooooja ... 😵 neboj ty nic ... vsetko bude ok ... ale teraz bud naozaj v klude ... Kedy ides na buduci tyz.? Potrebujem ist do centra zapisat nieco do tehu knizky, mohli by sme sa stretnut ... 😵 A budeme spolu tehulkovat ... jupiiii ... juchuchuuuuu.

katuska54
9. okt 2012

@alex81 v utorok mam volat,lebo dr. je na konferencii. a utz mi bude robit iny dr. ale budem rada ked sa stretneme. Sasi moc ti dakujem za rady co si mi dala. Pomohli 😉

cakatelkana
9. okt 2012

@pondelok2012 krv negativna. som sklamana. ja som bola na krvi vcera ale mala som ist dnes. vcera preto lebo den pred tym som zas zacala spinit no trosko viac ako 1x. tak som volala aobjednali ma no nepotesili... 🙄 a ty ako?

luc_ka
9. okt 2012

@katuska54 blahozelam 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre