Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

boska74
21. jún 2012

@javi37
Tiez by som Ti chcela poradit, ja som po et spinila na neaky 9 den slabo hnedy vytok, mala som predpisany utros 2 x 2 a stale som spinila, povedali mi, ze to mozem, davky mi nezvysili . Ked som isla na test na krv, vysiel pozit. 180 hcg a vtedy som nespinila, tak som sa tesila no po dvoch dnoch spinenie zacalo a stale pokracovalo, tak som volala, povedali mi, ze sa nemam kontrolovat🙂 utros zostal nezmeneny 2 x 2 no a zhorsovalo sa to a hcg zacalo klesat a skoncilo to skorym rannym potratom.
Na tvojom mieste by som isla domov, lahla si naozaj urob pre to maximum!!!!!!!! Daj si kludovy rezim.

melisska
21. jún 2012

@cora41 nie babo ale na babo 😉 😀

cora41
21. jún 2012

@melisska nebola si moja teraz niekedy na Et alebo KET? ci sa mi uz zda z tych mnohych sprav? 🙂

melisska
21. jún 2012

@cora41 bola 😉

cora41
21. jún 2012

@melisska tak vsetko dobre potom 😉

melisska
21. jún 2012

@cora41dakujem, aj tebe moja 😉

javi37
21. jún 2012

@timmka Mam aj Utrogestan jeden vecer.
@cora41 Tak uz som doma a lezim...a nervacim ☹, to sa predsa nemoze takto skoncit :'(.

leontinka27
21. jún 2012

@ivka3901 ahoj uz si bola na krvicku???

leontinka27
21. jún 2012

@javi37 ahoj aj ja spinim a az v pondelok idem na krv ale nemam vobec ziadne priznaky iba ma boli brucho ako na menzes....takze neviem ci z toho nieco bude beriem utros 3 krát 2 denne.robila som ti test ale este v nedel,pondelok bili velmi slabe ciarky skoro neviditelne. a uz si radšej nerobím.uz som stratila nádej. fnuk

melisska
21. jún 2012

@javi37 viem ze to nieje lahke, ale skus sa upokojit, uvolnit ak sa da, to pomaha najviac 😉

cora41
21. jún 2012

@javi37 nenervac prosim TA!!!, zapni telku, citaj, lez a prosim Ta neplac a nemysli na najhorsie...Stale mas iba vytok alebo je to uz nieco silnejsie?

hencidlo
21. jún 2012

@jaja101 ahoj ak ti mozem poradit, tak si vecer skus dat cervene vino, tak 2dc je dobre na prekrveni sliznice a aj po vklade aspom 5 dni, vraj to vela babam pomohlo...... vlastne aj mne ale mala som len biochem. tehu 😠

alex81
21. jún 2012

@jaja101 Ahojcek, neviem ako ti mam poradit, ale kazdopadne posielam veeela pozitivnej energie 🙂 ... Tfuj tfuj tfuj 😵

javi37
21. jún 2012

@cora41 Iba rano taky vodnaty hnedy vytok a silne bolesti ako pri MS, tie stale pretrvavaju.

cora41
21. jún 2012

@javi37 no vidis, ked uz teraz nic nemas, tak len pekne oddychuj a uvidis, ze to bude dobre 🙂

bella1303
21. jún 2012

Ahojte kOlko bunkove su blaskocysty? Emriologicka mi povedala, ze budeme vkladat blaskocysty a lekarka napisala do prepustacej spravy, ze 8 bunk. Embria. Tak teraz neviem

leontinka27
21. jún 2012

@javi37 nebud smutna snad to bude dobre ja uz zacinam mat aj krv...fnuk

kuspitka
21. jún 2012

ahojte.zajtra by som mala pichat gonal a mms nikde ☹

karkana
21. jún 2012

@bella1303 ja som mala blastocysty sto bunkove,a možno sa len pomýlila dr.?alebo si zavolaj embriol., aby vedela isto,aké máš

javi37
21. jún 2012

@leontinka27 Ja tiež ☹.

boska74
21. jún 2012

@leontinka27
@javi37

Boze kocky, ja uz fnukam aj za Vas . Je to tak nespravodlive, ze niekto ma deti len tak ani nevie ako, je mi z toho smutno

leontinka27
21. jún 2012

@javi37
@boska74 no ja som uz fnukala tak potichu som v praci....a akrurat mi volal mangel tak som sa rozcitlivela. ale som si povedala ze nebudem. urcite ked pridem domov budem revat este som aj sama do zajtra.ale tu v robote im neukazem ze som citlivka.oni ma totiz vyhodili a toto by mi pomohlo :(....ani neviem ci ma vyznam si davat este ten utrogestan.....

boska74
21. jún 2012

@leontinka27

Hlavu hore hlavne pred nimi to neukazuj a skus odist s hlavou vzpriamenou a usmevom na tvari🙂 ja som akurat kukla svoj fb a tam jedna kamaradka otehotnela a dala tam snimok zo sona a akosi mi je luto, chapes mi tu co vsetko absolvujeme, pchame hormony do seba, cakame .......keby sme sa aspon dockali☹

javi37
21. jún 2012

@leontinka27 Určite si ho daj!!! Bojujme do posledných síl!!!

alex81
21. jún 2012

@leontinka27 urcite douzivaj utros. Ja som ho brala az do vysledku z krvicky a potom mi sestricky povedali, ze vysadit ... Hlavne hlavu hore a drzim vam palce babulky ...

cora41
21. jún 2012

@leontinka27 nevysadzuj ho az do krvi, aby si si to nevycitala neskor...hore hlavu, vsetko zle je na nieco dobre...urcite

bella1303
21. jún 2012

@karkana ja som ich mala po 5 dnocej pk. Tak preto mi je to divne, ale asi sa lekarka zmylila

boska74
21. jún 2012

@kuspitka
Ahoj, mne meskala 1 den

leontinka27
21. jún 2012

@javi37robila som si test druha slabá volala som dokimu zajtra mam ist na krv potom sa uvidi.podla hsg.tak aj ty to urob.ze este nie je nic stratene.

boska74
21. jún 2012

@leontinka27
Na ktory den si si ho urobila? A predtym ti vysiel negativny, nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre