Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ivka3901
21. jún 2012

@leontinka27 tak aspom tebe držím palčeky nech to vyjde já už na tie málo bunkové embryjká neverím všetky baby čo mali morulku alebo blastocystu po predlženej kultivácií sa to podarilo a já som mala tentokrát len 6 bunkové a to je málo ☹

cora41
22. jún 2012

@ivka3901 moooja, presne viem ako sa citis...teraz je asi zbytocne nieco vraviet, lebo za par dni to bude urcite lepsie...urob si nejaky iny plan a medzitym sa urcite znova nastartujes a pojdes si za svojim cielom, leby my vsetky zeny sme take🙂 drzim ti velmi prsty, aby Tvoj smutok trval kratko... ☹

cora41
22. jún 2012

tak ahojte baby, dnes som si urobila test na 10 den po KET a jasne negativny☹ Uz tomu nedavam sancu a snazim sa prezit tieto dni, pokial ten prvy smutok ustupi ☹ Drzte sa

jajus18
22. jún 2012

@cora41 ahoj.aj ja som dnes 10.den po et,ale ja nemam vobec odvahu si urobit test...este pockaj do krvicky,ides utorok?

javi37
22. jún 2012

@cora41 Cori, ja som tiež mala na 10. negatívny, tak hlavu hore.

cora41
22. jún 2012

@jajus18 idem v utorok, no myslim, ze ked to nie je pozitivne na 10 den, tak to uz nie je...Uz ked si doteraz pockala, tak uz pockaj, aspon sa nebudes nervit ako ja..Drzim prsty 🙂

javi37
22. jún 2012

@ivka3901 Ivka, veľmi ma to mrzí, presne tak, musíte sa s partnerom teraz navzájom povzbudiť a nazbierať nových síl. Raz to vyjsť musí!

cora41
22. jún 2012

@javi37 ahoooj mojko🙂 ako si na tom? myslim na teba🙂 uz ti je lepsie? si doma?? rychlo daj nejake spravy!!

javi37
22. jún 2012

@cora41 Som doma a bojujem. V noci sa mi už aj ako keby pustila krv, ale taká tmavohnedá a mám intenzívne bolesti v pravom vaječníku.

cora41
22. jún 2012

@javi37 volala si lekarovi? beries nejake lieky? co ti povedal?

jajus18
22. jún 2012

@cora41 pockaj este a nestracaj nadej 😉 no mna to chyti mozno pocas dna a urobim si ho a potom bude po nadeji ☹

javi37
22. jún 2012

Nič cori, som nervózna z tých doktorov, mám pocit, že viem viac ako oni. Beriem to, čo som brala + utrogestan zvýšený. Obvodný mi povedal, že vaječník ma môže bolieť aj zo stimulácie. Herman je nervózny, už keď zodvihne telefón a ten povie len, že brať lieky a dovidenia. Vôbec nikto mi nepovedal, či mám ísť na krv alebo čo...čo si myslím, že by bolo správne vysledovať, či HCG klesá a podľa toho brať lieky. Lebo momentálne mám pocit, že keby som lieky prestala brať, budem mať MS ako vodopád 😒 . Cítim, že ju mám blokovanú liekmi. A neviem, či to je správne a dokedy. Či čo sa vôbec v takýchto prípadoch robí, nikto mi to nevie povedať.

melisska
22. jún 2012

@javi37 podla mna by si mala ist ku doktorovi nech ta pozrie

melisska
22. jún 2012

@javi37 to je smutné ze ti lekar hlavne herman nepovie co dalej 😠

javi37
22. jún 2012

@melisska Teraz som mu volala, nič nepovedal. Iba sa spýtal, či veľmi krvácam a že ten vaječník môže byť zo stimulácie. V pondelok za ním pôjdem, čo viac mám robiť?

cuculik1
22. jún 2012

@javi37 urcite by som sla na tvojom mieste k doktorovi, ked nie do car tak aj na beznu pohotovost, tak som to urobila ja, ked som mala podobne problemy, zobrali mi krv, potom o dve odky krv znova a vedela som na com som....

melisska
22. jún 2012

@javi37 tak skus ako to urobila culik, lebo budes mat dlhy vikend

javi37
22. jún 2012

@melisska Tak asi počkám ešte do zajtra apríp. pôjdem zajtra na tú pohotovsť...aj s manželom, lebo dnes sa má vrátiť zo služobky. Teraz som si robila test a mám ho rovnaký alebo trošililinku silnejší ako v stredu. Dnes mám 16. deň po ET. Aký silný ten pásik vôbec má byť, tak intenzívne červený ako ten prvý?

alex81
22. jún 2012

@macaduso Aspon za seba dakujem za povzbudenie 😵 😵 😵

melisska
22. jún 2012

@javi37 cim dlhsie si tehu tym je tmavsi,ale nemusi byt hnad taky tmavy ako testovacia, ale ked je silnejsia tak silne drzim palce 😉

javi37
22. jún 2012

@melisska Otázne je, ako rýchlo klesá hcg v prípade, že sa embryjko už nedrží??? Či by to za necelé dva dni už bolo vidieť na teste.

tamaris
22. jún 2012

Ahoj, dievcata. Po 2 neuspesnych iui sme sa odhodlali na 1. ivf. OPU som mala 6.6.12 (11 oocytov, 8 plnohodnotnych vajicok bolo oplodnenych metodou Icsi,prezili iba 4) 11.6.12 bol ET 2 blastocyst po PK, 1 embryo sme dali zamrazit, u 1 sa zastavilo delenie a buduci tyzden v pondelok idem na odber. Gravitest z mocu som zatial nerobila, viac sa spolieham na vysledok z krvi. Tak som zvedava. Prajem vam vsetkym pekny den a pevne nervy. Papa

boska74
22. jún 2012

@javi37

V krvi je vidiet pokles, mne brali 2 x a hladina klesala, samozrejme ze ti neklesne ihned

Na teste je to tazko povedat, ale logicky pokial mas v tele este hladinu hormonu tak by ti malo ukazat poz. Aj ked hladiny klesaju

cora41
22. jún 2012

@javi37 chod moja na tu pohotovost, no lieky neprestavaj brat!... Tehotensky test nie je precizna zalezitost a ako vravi cuculik, ak je nieco negativne, tak HCG by ti malo klesat..Takze mozno dnes krv a zajtra na porovnanie..
Na druhej strane sa budes stresovat a co ma prist pride, bud pozitivne alebo negativne..Takze ber lieky a ak to ma pomoct, tak to pomoze aj bez HCG testu...moj nazor, len sa snaz upokojit, lebo toto je asi to najhorsie..Manzelino ti dnes pride a uz ti bude veselsie...hore hlavu a len neporovnavaj farebnost testov...nemyslim si, ze je to spravne...

hencidlo
22. jún 2012

@javi37 ak mozem prispiet svojou skusenostou, tak mne ciarka pekne silnela v sobotu ma zacalo bolet bruch, ale test bol stale pozitivny, a nedelu uz bol cisty ako lalia a v pondelok krv to uz len potvrdila, tak si myslim, ze pokial tam ta ciarka je tak je to ok, ono sa mohlo aj neskor zahniezdit, tak preto tak pomylicky ta ciarka silnie. nezufaj este a hlavne sa nestresuj, lebo to vam isto neprospieva, mysli na nieco pekne 😉

javi37
22. jún 2012

@cora41 Pockam na manzela a poobede pojdeme na pohotovost...a uvidime. Ale po tom teste ma ako zazracne prrstalo boliet brucho 🙂.

cora41
22. jún 2012

@javi37 javi, mozno sa prisli pozorujes a kazdu neocakavanu udalost pripisujes negativnemu trendu...nemusi to byt ale tak 🙂 a zbytocne Ta to rozhodi..snaz sa v klude lezkat, pit, citat, kukat telku a ine veci a hlavne mysli na to, ze sa tam ten krpec riadne usalasieva, aby mu tam bolo 9 mesiacov dobre a nie je to nic ine 🙂 a VER TOMU!!!

kuspitka
22. jún 2012

dievčatá moja mms nikde... 😢

cora41
22. jún 2012

@kuspitka MMS je mrska? a nie je preto nikde lebo uz ani 9 mesiacov nepride??

kuspitka
22. jún 2012

@cora41 uz som chcela gonal pichat.a neviem ci si mozem dat pichnut agolutin..hej mms je mrska

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre