Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bambula27
10. okt 2012

@kukulik30 Joj, to ma mrzi. 😢 Ale mate synceka krasneho, vasu radost. Prajem ti, nech sa coskoro podari surodenec.

kukulik30
10. okt 2012

@bambula27 ano , verime, ze sa este raz dockame, bojujeme a snazime sa , ako to len ide....v piatok ideme na uzv do Gyncare, kde nam este ostali mrazaciky, chystame sa na KET

bambula27
10. okt 2012

@bique dakujem za povzbudenie 😉 Tak to si mala potom krasne a kvalitne vajka, ked tak vydrzali. Ved to...ze ma upozornovali, ze ked ich je tolko, tak nemusia byt kvalitne. Ja VERIM....ale stale tam nie je istota. A s tym vinkom som pocula, ze v podstate pred vkladom ho kazdy vecer zeny popijali. 😉 Inak, ak pijem cistu vodu, tak hadam to tiez pomaha...hm? Strasne vela mocim, dobre, ze nechodim kazdych 15 minut 😀

bambula27
10. okt 2012

@kukulik30 juj, naozaj? Ja mam v Gyncare v piatok odber. A super ze mate mrazaciky...Urcite sa podari!!!! Hlavne treba verit. To sa snazim aj ja, len obcas zostresujem, ked pocujem nieco, co mojim usiam nelahodi....

kukulik30
10. okt 2012

@bambula27 tak to sa mozno mihneme v ten den niekde na chodbe 😉 ja mam prist na 12.50
neboj, zvladnes to...hlavne vela pit,to je zaklad 🙂

andrejta
10. okt 2012

@bambula27 mne doktorka povedala, že mám piť všetko, okrem vody, teda minerálky, čaje, ráta sa aj polievka, mlieko, že voda je "prázdna" a nemajú sa ako vyplavovať tie hormóny a ešte, že pomáha veľa bielkovín, tak držím palce

bambula27
10. okt 2012

@kukulik30 ou...to neviem, ci tam este budem. Odber mam o 8:00. Sice ked budeme cakat este k dr. tak ktovie ako dlho. Dakujem. A vam tiez vela stastia...

@andrejta to vazne? To ma ani nenapadlo. CIze ju pijem zbytocne? 😖 No cize cim skor zmenit. Dakujem ti.

andrejta
10. okt 2012

@bambula27 no možno nie zbytočne, len to aspoň striedaj, ja som tiež zo začiatku stimulácie a pred OPU pila hlavne vodu a potom som sa nalievala minčou, a OHSS som nemala

andrejta
10. okt 2012

@bambula27 z doktorky som tiež musela všetko ťahať, keby že o OHSS neviem, tak mi nepovie

bambula27
10. okt 2012

@andrejta tak posluchnem....rada by som sa tomu ohss vyhla. Dakujem

andrejta
10. okt 2012

@bambula27 😀 hlavne veľa - také 4 litre denne

bambula27
10. okt 2012

@andrejta nechapem, preco na to pred liecbou neupozornuju. Dnes je nasim najlepsim lekarom asi internet...

andrejta
10. okt 2012

@bambula27 no internet určite pomôže, ale tiež by som sa na všetko nespoliehala 😉 , drž sa

bambula27
10. okt 2012

@andrejta vdaka....a ty? Podarilo sa?

andrejta
10. okt 2012

@bambula27 nepodarilo, dnes mi to akurát ešte potvrdili z krvi, ale mám ešte zamrazence 😀 , tak keď sa mi telo trochu spamätá, idem vyskúšať KET

bambula27
10. okt 2012

@andrejta ach to ma mrzi...ale drzim palce nech hned prve KET vyjde. ALe joj...preco stale citam len "nevyslo, nevyslo" a ze VYSLO to ani nepamätam, kedy som precitala.

andrejta
10. okt 2012

@bambula27 ale vyslo to niektorým babám pár strán naspäť, raz to určite vyjde, trošku to mnou zakývala, ale neberem to ako tragédiu, škoda energie na plač 😀

alibabaa
10. okt 2012

@bambula27 do ktoreho centra chodis? ja som si az pri 2ivf vsimla, ze mi to davali podpisovat v GF v ba. neviem ci mi to pribalili do dokumentov s protokolom, ale az vtedy som si to vsimla..
a oni na to ani len neupozornia ze toto si riadne precitajte.
hej pomaha vela pit.

alibabaa
10. okt 2012

@bambula27 tento rok je plodny. vysiel vela babam .. tak budeme medzi nimi aj my. len musis verit.

bambula27
11. okt 2012

@andrejta ako mas pravdu, ale obcas to neide....tej energie na plac je niekedy az-az. Nerozmyslam nad tym, co bude AK....Uvidime. Ale kazdopadne ti dakujem

bambula27
11. okt 2012

@alibabaa Chodim do Gyncare v KE. No plodny je....stretavam vela tehotnych zien, aj v mojom okoli sa kazdemu akosi postasti. No len nam to neide prirodzene, tak uvidime, ci aj takymto sposobom bude plodny rok...VERIM, to si pis. Ale stale si nechavam "medzierku" ze co ak to nevyjde. To preto, aby som to potom zvladla.

annamary27
11. okt 2012

@alibabaa držím palce 😀

katuska54
11. okt 2012

@dafy ahoj,tak ako? dufam,ze nemyslis na nic zle 😉

dafy
11. okt 2012

@katuska54 moja ták náladu mám pod psa čo ti poviem vidím to blede zase ma to zloží jak predtým z tých 5 neuspechov ☹

katuska54
11. okt 2012

@dafy viem ako sa citis,ja som to zazivala pokazde,ked....ale hlavu hore a mysli pozitivne 😉 budem nateba mysliet a ozvy sa ako dopadol testik 😉

dafy
11. okt 2012

@katuska54 skusim ešte zajtra test a ked bude bielota tak uz to bude jasné 😒 a ty ako tehulkuješ??príznaky su nejake?? 🙂 mna uz bruško nebolí tak skor terat uz je v bruchu taká ta nervozita

depa
11. okt 2012

@bambula27 ahojky ja chodim tiež do KE akurat som bola včera na krv a vyšlo to negativne toto už bolo šieste ketko som z toho už hotova sama neviem čo robim zle po zakroku oddychujem dokonca som ani krvacanie nemala len špinenie akurat raz bolo take vačšie ja už fakt neviem či sa už pomylit nemohol uvidim čo mi povie moj žensky zajtra mam ist knemu.

bambula27
11. okt 2012

@depa to nemyslis vazne???!!! ☹ Tiez chodis k Dr.Hermanovi? To ma fakt velmi mrzi. Vies....ja som hotova z toho, co tu vsetky pisu, ze nevyslo a nevyslo....fakt som z toho hotova ☹ To jedna za 3 mesiace ked napise, ze vyslo, tak je dobre. Nechapem. A potom aby clovek myslel pozitivne. 😖 Joj, len sa opytaj svojho gynekologa. To predsa nie je mozne.....

katuska54
11. okt 2012

@dafy ja zatial extra priznaky nemam...iba ked sa najem tak mi byva zle,ale negrckam. to mozno pride casom 😒 sem tam ma pichcne raz napravo,raz nalano....

melisska
11. okt 2012

@kukulik30 ty tajnostkarka 😀 ale zase som ta vymakla🙂)) a uz som myslela, ze ti musim napisat ci nejdete na kET? este mate aj v brne mrazacika nie??? 😉 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre