Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
1. nov 2011

@ursula5 ešte neprišla,mala by zajtra ak bude presná,príznaky už mám všetky,tak by nemala meškať,pre istotu nosím estrofem zo sebou 😀 😀 😀

84matulik
1. nov 2011

@jajabajaja a kedy si bola na vkladaní???? ja som od zajtra 🙂

ursula5
2. nov 2011

@daduliana no lebo 8.11. moje dvojičky oslavujú 15 😀 😀 😀
tak sa drž nech Ti tento dátum prinesie len radosť 😉

ursula5
2. nov 2011

@annamary27 ja príznaky žiadne 😒 tento mesiac ani prsia ani nič a na čo je ten estrofen? to je už ten liek na vklad? si nepamätám názov 😀

lenkalienka01
2. nov 2011

@daduliana no pokusim sa vydrzat netestovat 🙂 ak by som nevydrzala, dam info 😀 😝

lenkalienka01
2. nov 2011

@ursula5 aj ja chcem mat radost 8.11. 😀 😀

lenkalienka01
2. nov 2011

@miminkad drzim dneska velmi prstiky 🙂

ursula5
2. nov 2011

@lenkalienka01 no môžeš mať aj ty radosť .... ale najlepšie by bolo keby sme mali všetci radosť každý deň, to by bolo super 😀 ale to sa veru nestane 😉

little_miracle
2. nov 2011

@silvinnka ja som vcera cely den pocitovala mierne predmenstruacne bolesti - tak dufam ze to znamena len tolko, ze babulky tam vo vnutri uz naplno "uraduju" a nahlodavaju moju sliznicu 😀 .........a zopar krat som pocitila take stipkanie. Dnes uz nic, ale nechuti mi jest a som dost nafuknuta. Takze fakt neviem co sa deje a ci sa deje...

lenkalienka01
2. nov 2011

@ursula5 a vies ?? raz ta radost pride kazdej z nas 🙂

silvinnka
2. nov 2011

@little_miracle ja som sa vcera dost zlakla,to som bola 3ti den od ET a prave vcera som mala dostat menzes...od poobedia ma dost silno bolelo podbrusko,aj ked som podstivo lezala a stale behala cikat....vecer som isla skor spat,no a dnesani naznak nejakeho pobolievania.Cele je to nejake zvlastne,no uvidime,snad test bude pozit 🙂

annamary27
2. nov 2011

@ursula5 ten je na prípravu sliznice maternice a od 14dna cyklu si budem vkladať utrogestan.no asi zajtra ms dorazí,lebo dnes ma už všetko bolí a stále mám pocit,že je tu ked idem na záchod,ale zatial je len v mysli,obvykle mi prichádza ráno po prebudení,tak to bude asi aj teraz.

jajabajaja
2. nov 2011

@84matulik Na vklade som bola 11. oktobra. V piatok idem na kontrolu, uz sa neviem dockat co uvidim na monitore-aj ked to zas bude len dobka, budem rada. A ty si bola kedy?

84matulik
3. nov 2011

@jajabajaja ja som bola 7. oktobra...na prvý ultrazvuk idem len budúci týždeň vo štvrtok....už to neviem vydržať...☹(((((( Ty si už ale bola na ultrazvuku, že??? akoto? kam chodíš? do akého centra???? Ja som bola na prvej kontrole o dva týždne od transferu a vtedy mi to potvrdili len krvným testom a pokyny sú také že až o tri týždne na ultrazvuk...Ale už som doma na PNke....asi aj ty...že do kedy plánuješ???

84matulik
3. nov 2011

@katka1177 ahojky, ako sa máš?????

84matulik
3. nov 2011

@silvinnka jasné, že bude...mňa tiež bolelo brucho ako keby som mala dostať....a nedostala 🙂)))))

lenkalienka01
3. nov 2011

@84matulik ahoj, ja som mala ET 23.10. a uz mam take mrchovske priznaky....tak neviem, co sa deje, resp. nedeje 😖 Testovala si aj doma, ci si cakala len na krv ?

84matulik
3. nov 2011

@lenkalienka01 ahojky, neboj, také isté priznáky sú ked sa to tam krásne všetko zhniezduje...mňa stále bolí brucho a to som už v postate štyri týždne po transfere....Ale do práce už nechodím, necítim sa tak dobre, ked sedím celý deň v práci a stresujem sa....som si povedala že spravím preto všetko aby to vyšlo ku štastnému koncu...ty pracuješ????? alebo si na PN??? neboj bude to OK...jasné že som testovala...hih...na 6 deň som mala uplne negatívny...a na 10 deň krásne dve čiaročky...kuk album, tam to mám...

lenkalienka01
3. nov 2011

@84matulik ja z testovania mam panicky strach 😝 taku paniku som nemala, ked som sla rodit 😀 som aj doma aj v praci, tiez len posedkavam a nerozhodi ma ani sef 😀 😀 😀 doma by som sa asi zblaznila 😅

84matulik
3. nov 2011

@lenkalienka01 ale neboj....a kedy máš ísť na krvý test do centra??? a koľko dní si po transfere???? no mňa práveže áno, a pracujem s klientami, takže druhý stresový faktor 😀 😀 😀 😀 a všetko do kopy....dosť ma bolí cez deň brucho a ked sa mám tvariť že som OK...tak to je úplne hrozné.....nechcem sa sťažovať, ale je to tak...

katka1177
3. nov 2011

@84matulik ahoj, ja teraz nic moc, mam zapal mocoveho mechura, inac mam to uz asi teda urcite chronicke, tak 3x rocne...... pomoooc ☹. Ty sa ako drzis? Krdy ides na ultrazvuk?

84matulik
3. nov 2011

@katka1177 ahojky, to mi je lúto.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak sa pekne domka lieč....dúfam že nechodíš do práce????!!!! pekne doma oddychovať treba...No ja som už PN...v práci som to vôbec nezvládala a brucho ma potom veľmi bolelo....ked som doma je to celkom v poho....no na ultrazvuk idem budúci štvrtok....také nerváky že dovi...

in131
3. nov 2011

@katka1177 Ahoj na zápal močového mechura - ked doužívaš lieky tak si kup petržlen - pokrajaj ho na kocky a uvar, var ho 15 minut a potom sa naparuj nad ním asi 20min - prejde ti to až do ladvin a budeš mať pokoj od zápalov - sprav to aspon dvakrát. Mne to poradila liečitelka a pomohlo. Vyškušaj

moncibubu
3. nov 2011

Ahojte babenky tak ja som si vcera robila vecer test, som 11 den po et a mala som test negativny, tak som z toho velmi smutna, aj som si poplakala, ze preco to zase nevyslo, ja tomu nerozumiem, co mam preto este viac urobit,citim sa uplne v pohode, iba na 10 den ma bolelo podbrusko,ale to uz citim,ze mam dostat mrchu.Som uplne zufala a normalne uz dalej nevladzem.

lenkalienka01
3. nov 2011

@84matulik 8.11. idem na krv ku svojmu , a dnes som 11 den po ET. bojim, bojim 😖

timmka
3. nov 2011

@moncibubu ☹ ☹ ☹ , myslela si, ze 11 po vklade? vela bab pisail, ze mali negativne testy a krv bola pozitivna, nadej tam este stale je, drzim palce
baby ja vas sledujem ako ste pochodili, ci to vylo alebo nie, ja picham 3 den gonal a chcem sa vas opytat , strasne ma bolia krize, moze to byt z gonalu?
mozte mi vysvetlit co je to ET? a co je KET? dakujem, som z toho jelen

alibabaa
3. nov 2011

ahojte, nahodou niektorej z vas nezostal luveris po stimulacii? okolie BA. Strasne moc by mi to pomohlo. DAKUJEM 0903/701140

katka1177
3. nov 2011

@in131 Dakujem velmi pekne za radu, ja som uz zufala, tak verim, ze pomoze. Takze normalne si mam sadnut na lavor a tak naparovat? A teraz ked beriem antibiotika to nemozem?

katka1177
3. nov 2011

@timmka ET je embrio transfer a KET je kryoembriotransfer. Cize KET je ked Ti vkladaju uz predtym zamrazene embrika a ET ked Ti robia vklad par dni po odbere vajicok. drzim palce. Ja som tiez brala gonal, krize ma tusim neboleli, ale asi to kludne moze byt, popripade crnkni doktorovi, ako casto chodis na kontrolu- ultrazvuk?

in131
3. nov 2011

@katka1177 myslim že si to môže spraviť aj cez antibiotiká. ale nedávaj si to do lavora ale do menšej nádoby - ja som si to dala do skleneného kvetináča - taku formu mi ona ukazovala taky mali kíblik tak som to prisposobila. lebo cez lavor ti bude ta para odchádzať mimo a takto pri tej menšej nádobe nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre