Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

grece
4. jún 2015

@majkulik 😀 aha tak to uz poznam 😉

scheflera
4. jún 2015

@isabella22 Držím palce 🙂

kaciatko78
5. jún 2015

...tak ženy po neuspešnom ET som sa vrhla na KET ... 😉 ..dnes som 3 deň po KET vkladali mi 2 a 4 bunkove embria ale vraj su pekné zaleží už len od toho či sa budu deliť 😠 ,,,dufam ,že ti moje fazuľky konečne zabojujú 😉

zuzana231
5. jún 2015

@kaciatko78 ahoj. Držím palce, aby ti to vyšlo 🙂

chmurkaxy
5. jún 2015

Náš čaká odber oocytov budúci týždeň,asi streda. Baby,aj ste brali niektorá bromelain?

lenocka171
5. jún 2015

@kaciatko78 držím palce 🙂 mohli by byt aj dvojičky nie 😀?

isabella22
5. jún 2015

@kaciatko78 a kde chodis do car?? mne nechceli vkladat 2 embryjka vraj to nezvysuje vobec sance....mala si aj PK??

isabella22
5. jún 2015

Inak baby dnes 10 den po ET stale spinim asi z toho nic nebude...skoda...uz sa preladujem o 14 dni na dalsi pokus.....

scheflera
5. jún 2015

@isabella22 Tak to pekná blbosť.mne povedal dr.,že ked sa vložia dve,je väčšia šanca,že sa chytí aspoň jedno.Aj ked sú pekné blastocysty,každá sa jednoducho už len môže chytiž alebo nemusí.Mne dali dve,jedna sa chytila.Ked si tak predstavím,že by sme vložili akurát tú jednu mršku,čo sa nechytila... 😠
Ja myslím,že krv budeš mať pozitívnu 😉

candour
5. jún 2015

@scheflera ja som mala aj jednu aj dve vlozene ...je to uplne jedno podla mna, pricom 4 baby co boli so mnou na vklade mali vkladane len jednu a vsetky otehotneli..ja ani s dvoma ani s jednou 😖

nikolajka2
5. jún 2015

@alison758 - ja som si myslela, ze utros sa podava len vaginalne, alebo je aj iny?

alison758
5. jún 2015

@nikolajka2 nie aj cez usta,citala som podrpbne pribalovy letak moze sa normalne jest aj v centre mi povedali ze mozem jest ale ine davkovanie mi v tedy dali...ale vacsina ten du.. nepamatam si nazov odporucaju na papanie preto som chcela aby mi utros zamenili ale vsak pri dalsom vklade sa opytam ja som mala max davkovanie 2-0-2 pri vkladani a ked som jedla 1-1-1...

kaciatko78
5. jún 2015

@lenocka171 ....bodaj by si mala pravdu 😀 ...mne je jedno vychováme aj dve 😀 😀 😀 ..len nech sa to už konečne podarí 😉

kaciatko78
5. jún 2015

@isabella22 ..ja chodím do GIN FIV v BA ...mna sa ani nik nespýtal koľko chcem automaticky mi dali dve ako aj pri ET ..PK som nemala ..mám jedno 2 a jedno 4 bunkové ....pri ET som mala 8 bunkove a neuchytilo sa ani jedno ale embriologička hovorila ,že su to pekné embrijka 🙂 😉

kaciatko78
5. jún 2015

@isabella22 ..nezufaj kopu žien tu špinilo a boli tehotné 😉 ....šak skús test ja by som skúsila ... 😎 😎 😎 ..nevydržala by som to 😉 😉 😉 😉 😉 😉

isabella22
5. jún 2015

@scheflera ale pri pk nemas vyssiu sancu keby daju 1 ci 2...vraj pocet tranferov zvysuje uspesnost...

isabella22
5. jún 2015

@kaciatko78 bola som na krv no sliznica krasna no krv negativna bola 2.29

kaciatko78
5. jún 2015

@isabella22 ..neboj raz to vydá aj ja som si to povedala pri tom mojom neuspešnom ET ... 😕

scheflera
5. jún 2015

@isabella22 To ma mrzí,že to nevyšlo.Na ten počet transferov by ti moj dr. povedal,že je to blbosť,oni sa snažia,aby to vyšlo na 1.vklad.Ked je dobré vajíčko,dobrá spermia a dobrá maternica,treba vypestovať 5dňové embriá a vybudovať dobrú sliznicu.a toto niektoré kliniky vedia,niektoré nie.toto bol môj 1.vklad na druhej klinike.

isabella22
5. jún 2015

@scheflera A ako ti pripravovali sliznicu?

divja
5. jún 2015

Ahojte my mame 1konzult v Martine za sebou a už mam vysledky krvi.Akurat som sa informovala o vysledkoch v Iscare telefonicky ,kedže som z KE tak sme sadohodli aj s dr. Mal mi zavolat a oznamit vysledok,akurat mi na recepcii povedala milá pani ze sa mi ozve behom dvoch dní dr.a mi povie vysledky ,ona vraj nie je na to kompetentná.OK cakam ,dnes druhy den a nic. Som veelmi nervozna.a cakam do pondelka a volám znova do Iscare. Baby neviete ma dr.Galo svoj email?ja ho neviedim iba cez informatora

lenocka171
5. jún 2015

@isabella22 podla mna PK zvysi sancu lebo predsa vidis po tych 5 dnoch lepsie nakolko je schopne embryjko a vyberu ktore je najlepsie a bez PK tipuju - tak to aspon mne vysvetlila dr.

lenocka171
5. jún 2015

@kaciatko78 verim ze ti to vide :-* kamoske tiez ET nevyslo ( 2 bublinky ) - nechytila sa ani jedna a KET sa chytili obe 🙂 a uz si uziva dievcatka 🙂 daj vediet potom

isabella22
5. jún 2015

@lenocka171 my sme mali pk no aj tak sa nechytilo

lenocka171
5. jún 2015

@isabella22 tak PK nezaručuje ze sa chytí ale aspon môžeš mat kľudne svedomie ze si vybrala najlepsie a urobila preto vsetko .... Ved mne po PK povedali ze z 5 iba 2 nakoniec po PK boli take kvalitnejšie na vklad (dala som si vložiť 1- to co sa najlepsie vyvíjalo zo záznamu embryoscopu) a vyšlo mi to na 1.IVF ale ja som si doplatila este aj embryoscope a embryoglue / ale ani to nezaručuje úspech.
Ale keby mi to nevyšlo tak by som aspon neľutovala ze som neurobila preto vsetko.... A predsa som dostala TOP vajicko a nie TIP ... Keby som nemala PK tak mozno by mi vložili 1 z tých menej úspešných predsa je to take na zváženie

isabella22
5. jún 2015

@lenocka171 jasne kazda urobime cokolvek a co je to.ten.embryoscope?

lenocka171
5. jún 2015

@isabella22 no je tam viac toho s tým embryoscopom http://www.gyn-fiv.sk/neplodnost/embryoskop/ - skús kuknut 🙂

isabella22
6. jún 2015

@lenocka171 no moc.zlozite na mna aj tak.som.nepochopila.ale.neva😀

lenocka171
8. jún 2015

@kaciatko78 ahoj 🙂 ako sa mas (máte 😉 )?

erijan
10. jún 2015

Dievcata, prosim o radu...tie ktorym vyslo uspesne IVF boli ste pocas stimulacie a celeho procesu IVF na PN-ke alebo chodili do prace? Vopred dakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre