Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

isabella22
12. aug 2015

@alison758 to starovecka s takou nechutou 😖 ona potrebuje 5 plných dni na uzivanie utrogestanu...co som aj brala....potom ze sliznica je mala....a furt nieco a pozri mozno sme nakoniec aj dobre urobili....napriklad ja sa na sono k nim objednavam len no soboty tiez sa v robote inak neda....

alison758
12. aug 2015

@isabella22 sono dam bez muza uvidime.na mn je vzdy starovecka mila aj ked som mala prazdnejsi mechur tak ma uklodnovala...

isabella22
12. aug 2015

@alison758 akoze ja neviem co vtedy mala ani k nam nebyva zla...ale asi ze sme neurobili podla nej co chce.... 😒 ja som nikdy nejak extra nemala naplneny mechur

megan5
12. aug 2015

To aj mne vždy povedali,že už teraz vidia že je krásna sliznica,ale do vkladu ubehlo ešte pár dní a kolko bola potom sliznica to už netuším.ja mám pocit,že už bola vysoká.my nemáme žiadny problém.iba jeden nepriechodný vajicovod a zatial som tehu nebola.tak nádej vkladám do brna a rozmýšlam nad AH..možno to pomože.

megan5
12. aug 2015

@katka17044 asi je aj tá sliznica doležitá..ja sa teraz v septembri popýtam na takéto veci 😉

alison758
12. aug 2015

@megan5 a skusala si aj reprodukcnu imunologiu?hej to poznam aj ja si muslim ze v ked vkladu mam vysoku slyznicu.kolko vkladov mas za sebou?uz si sa objednala do brna?ja to tiez zvazujem ale mam doveru a viacere baby pisu ze dovera nechce preplacat

mo77
12. aug 2015

@linda10 @sasa 1983 @katka 1704 dakujem vam velmi pekne este dnes sem tam som spinila malicko, na ivf som bola pred styroma rokmi a nepamatam si uz ako to bolo😉

katka17044
12. aug 2015

@megan5 ja som bola u nich 6 krat na vklade a len prvy krat som nebola lebo slabe embryjko ale potom vzdy sa uchytilo takze neviem ja mam problem s protilatkami tak sa zrejme kvoli tomu neuchytilo teraz cakam na vysledok 7 vkladu nejaka ta slaba ciarka na teste je opat tak sa uvidi ake bude hcg ale vravim s uhniezdením problem nemám... mam u nich este jedno embryjko a ked sa minie tak tiez skusime Brno ak by sa to nahodou nepodarilo ale uz by som dala genetiku embryjok aj lebo to jedine sme este nedali tak uz by som asi myslela ze je to ono. Oni tu sliznicu asi vedia doratat do vkladu kolko ma cca kolko denne narastie a potom ked je vklad tak pred tym to skontroluju este

katka17044
12. aug 2015

@mo77 a ake ti vkladali embryjka?

katka17044
12. aug 2015

@megan5 napisala som to trosku blbo :D ale pointa je taka ze vzdy sa mi u nich embryjko uchytilo len prvy krat nie lebo som mala slabe embryjko ja mam ten problem ze sa neudrzi dlhsie ako 4-5tt a to som mala u nich uz 7 vkladov tak sliznica asi ok inak by sa ani neuchytilo.

fazulienka
12. aug 2015

tak ja som mala na kontrole 14 DC pred vkladom sliznicu 7 mm, vklad bol 18 DC, po 14 dnoch od vkladu kedy som mala hcg 1161 bola sliznica 11,4 mm

megan5
12. aug 2015

@alison758 skušala som už všezko.zatial som mala len et a ket.pri ket som mala ťahanie hned o 2 dni,ale odišlo to aj bolesti brucha.imunologiu mám ok,ale brala som pred tým prednison.asi 2týždne som ho nebrala a išla som na imuno.povedali že ok.hemat.dobre endokrinologia ok.teraz som mala prirodzene na 14den ťahanie,také ako po vklade embrya,ale zasa nič.no veľmi som sa namáhala,mám namáhavu prácu v robote som v rakusku..ale tak či tak už sa nám nedarí dlho.teraz vyskušame brno.a asi to AH.uvidím čo mi povedia.ale neodídem odtial,pokial nebudu suhlasiť s niečim na podporu uchytenia embrya.musia nejako pomocť,lebo to už je o držku..

megan5
12. aug 2015

Ja som bola na kontrole 12den a mala som sliznicu 12mm a robili mi vklad na 18den cyklu..no neviem

megan5
12. aug 2015

@katka17044 no tebe sa to pekne vždy uchytí.ty máš asi tu imunologiu,možno teraz sa ti to podarí 😉 .ver tomu.

ivka3901
12. aug 2015

@katka17044 dakujem,ale už sme sa nato prestali upýnať už sme s tým vyrovnaný,že vlastné mať nebude a skor sme sa teraz dali na tú adopciu no ktovie kolko to bude trvať hádam sa do 40 dožijem bábätka ak nie tak to už vzdám 😒

megan5
12. aug 2015

@alison758 a ešte,brno je super v tom,že tam robia minimálne stimulácie..nejde o kvantitu,ale kvalitu.čiže ak pojdeš na ivf soft,tak ťa to výjde približne ako ivf na sk,možno aj lacnejšie.takže toho sa neboj..veľa báb to tak robí 🙂

alison758
12. aug 2015

@megan5 ani mi nehovor ja uz mam 4 vklady a jeden bol aj s dvomi a apsolutne nic.no existuje embrioglue alebo taky zakrok kde ti skrabnu maternicu a potom vlozia v brne robia obe veci a este sa odporuca genetika embria ale to sa robi pred mrazenim.

alison758
12. aug 2015

@megan5 to by som asi vyskusala pri dlhom bola ta kvantita 32 vajok a az 22 zrelych a ukazkovych..a aj ja oplodnilo vsetko co sme oplodnit dali ale zamrazit som dala iba 5 ked sa tak krasne vyvyjali ja som si naivne myslela ze to bude stacit aj na surodenca.. :D

megan5
12. aug 2015

@alison758 ved to,keby vieme ktoré embryjko je to pravé..ale ja už nechcem,aby mi vytiahli tak veľa vajok a nič z toho..a viem aj o pipelle aj o lepidle..niečo z toho chcem určite alebo to AH,myslím,že aj to može pomocť,ale si priplatíš.ja už neviem kde je problém,tak čítam všetko čo by mohlo pomocť.dufam,že sa nájdu taký doktori,ktorí pomožu..uvidím čo navrhnu.vyskušaj brno,ak už nemáš mrazačikov,su tam baby spokojné aj s prístupom.

alison758
12. aug 2015

@megan5 posledneho.budete po posledny pokus aj muz uz pripusta brno ako moznost...nechcel az teraz pri 4 neszdare ked som pichala aj fraxiparin,preventivne

katka17044
12. aug 2015

@megan5 bohvie ako to je ale to si uz asi mala dost vysoku tu sliznicu

katka17044
12. aug 2015

@ivka3901 silno drzim palce... a viete v com je vlastne problem ze sa nedari?

katka17044
12. aug 2015

@megan5 mne to lepidlo vobec nepomohlo ja by som ho uz nedala a tusim 150 eur.Ale tazko povedat mozno tebe by pomohol

martuska00
12. aug 2015

@isabella22 ja si myslim ze hcg mas v poriadku ti si bola 10 den a ja 13 den a mala som 486

isabella22
12. aug 2015

@martuska00 ked.ja budem.mat.zajtra tak.jak.ty tak sa potesim...

isabella22
12. aug 2015

@isabella22 a to budem.12.den

isabella22
12. aug 2015

@martuska00 tebe patrilo...nie sebe😃

katka17044
12. aug 2015

@isabella22 neboooj ty budes mat minimalne 560 🙂)

katka17044
12. aug 2015

konecne rano krv konecneeeeeeee kto inak ide este zajtra na krv?

isabella22
12. aug 2015

@katka17044 okrem nas 2 neviem😉kedy budes mat vysledky???hlavne je aby sa zvacsila a budem spokojna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre