Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

piussi
4. aug 2016

baby zajtra idem na krv 14 den po Et..treba ist nalacno?

denidi
4. aug 2016

@alison758 tak nech to je kedykoľvek,len nech sa drzkaju✊✊✊

denidi
4. aug 2016

@1veverica dakujem😘😘😘 a super,ze sa ti to podarilo,krasny zvysok tehulkovania ti prajem😃

1veverica
4. aug 2016

@denidi dakujem, si zlata

1veverica
4. aug 2016

@piussi ja som nebola nalacno

denidi
4. aug 2016

@1veverica si ma potešila,strasne..hlavné preto,ze sa ti to podarilo na prvý šup a aj preto,ze nie vždy musí mať žena krce v bruchu a špiniť pri uhniezdovani babenka😘😘😘

1veverica
4. aug 2016

@denidi fakt nie, ja som v 7mesiaci a doteraz som grckala 2krat, moj mi aj hovoril, ze kebyze sme neboli na umelom ani nevie ze som tehu, ziadne zmeny nalad, bolesti, vracanie, proste nic. Raz asi v 4mesiaci som si nasla na paprieri malu krvavu skvrnku, dr. ma v poradni vysetrila, ale ze vsetko ok, pravdepodobne iba v case ms, telo potrebovalo este nieco vylucit von. dokonca ani prsia ma nejako nebolia, iba ked sa sprchujem a priamo mi na ne tecie voda, inac fakt nic. Takze ked nic necitis, nemas ziadne "bolesti" a "zarucene priznaky" nic si z toho nerob, ked sa da vyckaj do odberu krvi, to ti najpresnejsie ukaze, ci si tehu 🙂

denidi
4. aug 2016

@1veverica prsia má síce bolia,ale už od pichnutia pregnyl a v brusku mám také akoby tlaky,alebo ani neviem,ako to popísať a dnes nejak zacinam cítiť kríze...tak ale veď verím,ze je to dobreee💗
Super,uplne uzasne tehotenstvo mas,l en tak ďalej😘 a dakujem za infosky😃

krkoskova33
4. aug 2016

Dievčence nepočuli ste náhodou niečo o Jonášovej metóde?

ajussik
4. aug 2016

@1veverica dnesny testik..stale silnie

1veverica
4. aug 2016

@ajussik uz nieto co dodat, snad len to gratulujem 😀 , fakt je to ok, uz len na tu krv pockat nech ti to potvrdia, uz aj zbytocne testy robit 🙂 Hlavne byt v klude a uzivat si 🙂

ajussik
4. aug 2016

@1veverica myslis ze mi vie uz zajtra povedat ci sa uchytili obe?

ssegra
4. aug 2016

@ajussik gratulujem k dvom // 🙂 urcite este nebude vediet povedat..mozno pri prvom utz a stava sa ze ani vtedy nie ked su ulozene za sebou...drzim moc paste 🙂

1veverica
4. aug 2016

@ajussik tak to zrovna nie, bo to len krv ti teraz zoberie, ale ked je hcg velmi vysoke tak je pravdepodobnost ze sa uchytia obe, aj ja som si dala dve vlozit, ale u mna iba jedno ostalo 🙂 chcela by si dvojicky?

ajussik
4. aug 2016

@1veverica vies moja ja budem stasna ci bude jedno alebo dve...kludne aj 5..hlavne nech som stastna maminka

ajussik
4. aug 2016

@ssegra dakujem pekne..zajtra dam vediet ako to dopadlo..uz ma mrle zeruuu

1veverica
4. aug 2016

@ajussik tak to bolo mile, drzim silno prsty. To tak ako u nas, my sme uz tiez neriesili pocet, len nech sa nam to podari 🙂 Osobne sme vdacny aj za to jedno 🙂

ssegra
4. aug 2016

@ajussik pockaj este ta len mrle budu zrat, ked budes musiet cakat na prvy utz, potom na tehu knizku, poradnu a dalsiu poradnu a porod 😀 uspesnym transferom sa obdobie nekonecneho cakania len zacina 😀 budem netrpezlivo cakat na vysledok, ale podla mna to mas uz v suchu 🙂

ajussik
4. aug 2016

Baby lezite cely den s vylozenymi nohami ci sa idete zblaznit ako ja a nevie co zo sebou tak upratujem a hrabem sa v zahrade?

ssegra
4. aug 2016

@ajussik velmi som nelezala po potvrdeni z krvi som aj okna umyvala v celom dome a teraz beham kade tade lebo ma uz sedenie doma na zadku nebavi

ajussik
4. aug 2016

@ssegra som rada ze niesom jedinaa sobnuta..i ked toho mojho ide porazit ked to vidi..😂😂😂

alison758
4. aug 2016

@ajussik ja som v praci vcera som mala vklad...

ajussik
4. aug 2016

@alison758 co k tomu dodat? Dufam ze je to praca kde sedis a si v klude...

alison758
4. aug 2016

@ajussik samozrejme,ze sedim manuslne by som nerobila.pri 4 vkladoch som bola doma a ani nazka pri 5 v praci a bolo biochemicke...tak teraz by to uz mohlo vyst.v papieroch z centra mam dokonca doslova naisane ze lezanie nijako nezvysi uspesnost a prace neschopnost nieje nutna :D

ajussik
4. aug 2016

@alison758 drzim palceky

alison758
4. aug 2016

@ajussik prepac za preklepy :D ja len zo skusenosti viem ze doma by som robila viac kedze uz mam par vkladou za sebou.a ak otehu a nedostanem premije tak ide na pn :D

denidi
4. aug 2016

@ajussik tak to sú už riadne koľajnice,gratulujem z celého💗
Ja tiež nejak nelezim,stacilo prvý deň,sak má mrle zrali,nedviham nič ťažké,to mi vyslovene kázali a dnes som pochodila po našich úžasných úradoch,tak som vetu rada,ze konečne sedim😁

ajussik
4. aug 2016

@denidi treba aj oddych o tom nepochybujem..ale cely den lezkat sa neda..no a behanie po uradon na Slovensku..to je parada..len si uzivaj ze sedis...a dakujem..uz sa tesim na zajtrajsok

rada2002
4. aug 2016

Dievčatá kto mi daruje alebo pomôže Potrebujem Dipherelin 0,1 4ks a Pregnyl 5000 INJ PSO LQF 1+1X5000IU 1ks. Potrebujem súrne. Píšte v RP alebo ma rada2002@centrum.sk. Vopred ďakujem

blackrose
4. aug 2016

@krkoskova33 dakujem, no ja tiez dufam - verim, ze to vyjde. Ja som si nepripustala ani ET ze by nevyslo. A bum! Ja som mala 3 embruja, este mam 2, tak dufam, ze uz do dalsieho IVF nebudem musiet ist... teda ani neviem, ci by som chcela. ☹
Tie vysetrenia si urob. Skus aj imunologiu. Mam pocit, ze od tych CAR ocakavame nejako vela. Vsetko si musis zistit a vybavit sama.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre