Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

datelinka31
27. apr 2016

@bebe133 hneda ze zevraj ok, pokial to nie je jasno cervena, ja som mala tiez sem-tam. Kedy by si mala dostat ms?

bebe133
27. apr 2016

@datelinka31 v sobotu co bola, vtedy mala prist. Minuly tyzden ma tiez pobolievalo brucho ale ms neprisla.

mariajuraj
27. apr 2016

@gabika2015 nejako som tu sliznicu neriesila, nikdy som s tym nemala problem a to mam za sebou kyretaze. Asi som mala telo zblbnute z hormonov. O 5 dni bola uz ok. Ale pila som alchemilku a uzivala som kyselinu listovu. Hmmm neviwm ci ale prave to pomohlo

bobricek1979
27. apr 2016

@bebe133 a aké berieš lieky ak sa smiem opýtať?

bobricek1979
27. apr 2016

@mariajuraj alchemilka je perfekt na celkovú úpravu cyklu a kyselina na sliznicu takže super

bebe133
27. apr 2016

@bobricek1979 iba kyselinu listovu

bobricek1979
27. apr 2016

@bebe133 ale ty si po ET?Asi nie,že?

bebe133
27. apr 2016

Et bolo neuspesne a hned v tom dalsom cykle sa podarilo prirodzene. Cize lieky nemam ziadne. Na gyn. mam prist az za dva tyzdne. Som rada ze sa nam to podarilo ale mam aj obavy. Prve et a dve ket boli neuspesne. Druhe ivf - prvy et neuspesne. Cize toto je zazrak ze vobec sa to uchytilo

bobricek1979
27. apr 2016

@bebe133 gratulujem je to úplná paráda držím moc prsty wau😉

datelinka31
27. apr 2016

@bebe133 myslim, ze to vyzera nadejne. Ja by som zasla na kontrolu v kazdom pripade co najskor, sa poradit s dr. Mozno ti da nieco na podporu. Drzim palce, je ti naozaj zazrak 🙂

bebe133
27. apr 2016

@bobricek1979 @datelinka31 dakujem dievcata za podporu 🙂

vernazza
27. apr 2016

@bebe133 keď lekárke povieš že si po 4 neúspešných vkladoch, mala by ti aj podľa mňa hneď nasadiť minimálne duphaston. mam kamosky, ktoré ho dostali ešte pred otehu a to neriešili ivf.

bebe133
27. apr 2016

@vernazza mas pravdu. Zajtra pojdem na gyn. nech mi nieco daju

linda243
27. apr 2016

@meli8412 ja som mala 15 -ty deň Hcg 240.A mali sme 5 dňovú kultivaciu. Pri prvom vklade som si pichala Fraxiparine, ale žiaľ aj tak mi to nepomohlo.. O 3 týždne mám prísť A začíname S novou prípravou, tak sa spýtam na to lepidlo na embrya. Nech mi to teda dajú A vložia obe embrya spolu.

meli8412
27. apr 2016

@linda243 nie vsade to davaju, niektora baba hovorila, ze v jej car nedavaju, treba zistit. Silno drzim palce.

linda243
28. apr 2016

@meli8412 Ďakujem ti ☺ Keď tam pôjdem, tak sa hneď na to spýtam. Pozerala som na ich stránke, ale nevidela som to tam. Ale druhá ich klinika V Česku to má. Hm,tak dúfam, že aj V Ba to budú mať.

bobricek1979
28. apr 2016

@mauerka ahoj a keď sa berie aj utrogestan aj dophaston žena po ETe nezačne špiniť reŕ.ak neotehotnie musí si počkať na mrchu?

mauerka
28. apr 2016

@bobricek1979 ano, po vysadeni /u niektorych zien aj bez vysadenia/ menzes dojde

loriana
28. apr 2016

ahojte snažilky! tak som tu po dobrých 4 rokoch, kedy sme absolvovali jediný ET/IVF/ICSI. Bolo úspešné, je tu s nami zdravý 3,5 ročný zdravý cvrček 🙂 Už sa znova dlho snažíme o druhé a stále nič, takže sme boli minulý týždeň znova v centre a ideme to takto skúsiť znova. Mám 35 rokov a reprodukčné orgány už majú dosť, tak preto. A naozaj veľmi dúfam, že to znova vyjde na prvý krát. Ak nie, končím s akýmkoľvek snažením, budem vďačná aj za jediné dieťa! Čakáme teda na najbližšiu MS a ideme na to. Držím nám všetkým palce! Moje príspevky zo strán ak si dobre pamätám niekde okolo strany 700 si prípadne pozrite tie, ktoré ste pár dní po ET dostali MS!!! Pretože ja som bola tento prípad! Silné krvácanie pár dní po vklade trvalo asi 4-5 dní a aj tak sme boli tehu!!! Tak všetky verte a nebojte sa!

ereska
29. apr 2016

@loriana a ked si krvacala lieky si brala dalej ????

loriana
29. apr 2016

@ereska pokiaľ si dobre pamätám, tak áno, myslím, že keď som si vkladala nepamätám si názov, myslím, že utrogestan??, tak som si ale natiahla tie jednorázové rukavice chirurgické, lebo mi to bolo nepríjemné...

aluska1404
29. apr 2016

@loriana Tak to je fakt sila super ja som ten pripad bohuzial neni ja som zacala krvacat a uz krvacam 8 den.Dufam ze to uz prejde.Ja tiez pojdem na ket v dalsom mesiaci uz sa fakt budem asi strasne bat teraz som bola kludna a nepodarilo sa ☹No uz len dufat ale co som cakaka od prveho ivf a vkladu ktory bol neskoro

aluska1404
29. apr 2016

@loriana A samozrejme gratulujem 😊

mariajuraj
29. apr 2016

@aluska1404 neboj sa. Aj Tebe to raz vyjde. Niekto nas chce poriadne vytrapit ale raz to pride. Moje prve ivf- et vysiel, no 8 tyzden MA. Ket nevysiel a potom zas ket vysiel, zas v 8 tt MA. Teraz po druhom ivf et nevysiel s vysledok z ket zatial cakam. Po prvom ivf som si povedala ze uz nepojdem, no akosi som sa otriasla a sla som do toho znova. Velmi vsetkym zienkam drzim palceky a tesim sa len na pekne vysledky 🙂

1veverica
29. apr 2016

@loriana velmi drzim palce 🙂

datelinka31
29. apr 2016

@bebe133 ahoj, bola si u tej dr?

aluska1404
29. apr 2016

@mariajuraj Klobuk dole naozaj bojovnicka no ked clovek nieco chce a tuzi tak zvladne vsetko😊Ja verim ze u kazdej z nas ten zlom raz musi prist a nastane len dobre obdobie.Ja som do teraz mala take obdibia a teraz vravim ze uz musi byt len dobre...A aj jar, leto,energia vela spravi.Tak samozrajme drzim aj tebe palceky a nech sme vsetky snazilky tehulky.

meli8412
29. apr 2016

@lujzawp Ahoj. Tak ako?

bebe133
29. apr 2016

@datelinka31 ahojky. Ano bola a robila mi sono ale nic nebolo vidiet. Povedala, ze nevie urcit ci je to v maternici alebo mimo. Tak som sa aj zlakla. Brala mi aj krv na hcg a mam len 250, co nie je zevraj vela. Vypisala ma na PN a nasadila utrogestan a ze mam mat prisny kludovy rezim. V stredu idem na kontrolu. Tak uvidim... Clovek sa najskor tesi z pozitivneho testu a potom boji ci to vobec bude okej ☹

meli8412
29. apr 2016

@bebe133 Kolko ti meska ms? Ked kratko, tak vyska hcg je ok, hlavne ked si spontanne otehotnela. Na uzv embryjko vidiet az na 5 az 6tt. Drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre