Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

miskamimi
24. mar 2013

@zuzu1122 no tak to je už na tebe...ale je lepšie byť v klude,myslím...

cucoriedkacucoriedka
24. mar 2013

@sudabe no, ja som dostala do dvoch dní.

cucoriedkacucoriedka
24. mar 2013

@zuzu1122 ahoj, ja som nebola....aj ked som cítila každú jednu jamu na ceste v aute🙂)) ale rýchlejšie mi to ubehlo v práci....aj ja mám nenáročnú prácu...ak ti nie je zle, netočí sa ti hlava, tak by som chodila do práce🙂

zuzu1122
24. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem za radu 🙂 mam svoju pracu velmi rada, ale moj sef mi v poslednom case robi peklo a podotykam bezdovodne... chodim domov velmi psychicky vycerpana...

sudabe
25. mar 2013

@zuzu1122 ahoj moj nazor je asi aby si nesla na pn ved to nic nie je az ppo vklade by som si zobrala pn lebo vtedy je dobre oddychovat a nic nerobit, no ved ides na 2 ivf tak vies ci si mala nejake velke bolesti alebo ako si sa citila, ja som bola v pohode nic mi vobec nebolo.......

fantinka
25. mar 2013

@zuzu1122 ja som bola pn od odberu a tyzden po vklade. Ale uz nebudem. Max.3 dni dovca po vklade. Zbytocne som doma len lezala a rozmyslala a rozmyslala a rozmyslala 😀

fantinka
25. mar 2013

Baby poznáte dr. Ďurkechovú/Ďurechovú? Robí v Petržalke v nejakom centre...

alzbetapipi
25. mar 2013

@fantinka myslim ze robi v centre co je v nemocnici na Antolskej

fantinka
25. mar 2013

@alzbetapipi hej viem, ale že či nemá niekto skúsenosť s ňou.

alzbetapipi
25. mar 2013

@fantinka osobne teda nikoho nepoznam, ale co som citala vsetci si ju velmi chvalili, my sme ju mali davno ako medici na stazach a vzdy posobila velmi milo, je sikovna a profesionalna 🙂 tak moc som ti asi nepomohla, ale aspon nieco...

mirica
26. mar 2013

@fantinka dr.Durechová robila kedysi aj v ISCARE.....ja som chodila k nej( a mám od nej dvojkáčov) ....bola úplne super....milá príjemná , ale nie tak podlizovačne ....a má pochopenie aj pre hysterčenie 😅 (môj prípad).

fantinka
26. mar 2013

@mirica viem, ze tam robila ale teraz sa nemizem dopatrat na jej cislo... Chcem si ju nechat v zalohe.

mirica
26. mar 2013

@fantinka toto sa mi podarilo nájsť kde je teraz :

Ulica: Antolská 11
Spresnenie adresy: Univerzitné centrum reprodukčnej medicíny, I. gynekologicko-pôrodnická klinika LFUK a UNB, 5. poschodie
Mesto: Bratislava
PSČ: 85107
Štát: Slovenská republika
Telefón: 02/68... Zobraziť číslo 02/68672701

fantinka
26. mar 2013

@mirica dakujeem, ale dufam, ze sa nasi mrazaci pochlapia a nevyuzijem ju.

mirica
26. mar 2013

@fantinka .....z celého srdca ti to prajem ( aj všetkým ostatným) 😵

mistisa
27. mar 2013

ahojte kocky mozem sa pridat? je tu nejaka kocka ktora mala OHSS a robili jej vklad? ja akurat prvy krat stimulujem zajtra mam prve sono od pichania injekcii tak uvidim.mam PCOS a dr povedal ze je viac nez pravdepodobne ze tam OHSS bude. ale asi to odlozia vsak?

fialka13
27. mar 2013

@mistisa Ahoj 🙂 vôbec sa nestresuj s OHSS...ja mám tiež PCO a vôbec som nemala s týma problém...absolvovala som už 2ivf

mistisa
27. mar 2013

@fialka13 aha takze to ze mam PCOS neznamena ze na sto percent bude OHSS? no dr mi povedal ze radsej to budeme ocakavat ale nemusi to byt. ze to uvidi az na sone ked dojdem a to idem zajtra. ale ved aj pijem vela vody 😀 😀 no som zvedava. a ani jedno teda nevyslo?

fialka13
27. mar 2013

@mistisa jasné že to nie je 100% že budeš mať OHSS...ja som mala pri 2ivf 22 vajíčok a tiež hovoria doktori že pri väčšom počte vajíčok hrozi OHSS...našťastie ma to všetko obišlo 🙂 tak verím,že aj teba to obíde a budeš mať bezproblémový vklad a pozitívnu krvicku 😉 nám to zatiaľ bohužiaľ nevyšlo ale stale dúfame a veríme 🙂

mistisa
27. mar 2013

@fialka13 no dufam veru aj ja. ako my sme taky s tatinom mojim ze vsetko dobre znasame chvalabohu tak uvidime 🙂 🙂 bodaj by si mala pravdu 🙂 ja som tak troska v stresoch ako ked prvy krat vsetko absolvujeme ale urcite vies o com hovoris. joj to mi je luto aj idete na 3 pokus? ci mate nejakych mraziacikov? budem moc moc drzat palceky aby sa podarilo aby si si uz aj ty nasla dve paliceee na testiku 🙂 🙂

fialka13
27. mar 2013

@mistisa úplne ťa chápem 🙂 ja som bola tiež vystresovana prvýkrát...my máme este 7 mrazacikov tak v máji alebo v júni ideme do toho 🙂 teraz v marci som mala prvé ket a tiež neúspešne ☹ ďakujem inak za povzbudivé slová...pevne verím že raz tie koľajnice na teste budem mať aj ja 😉 držím ti palce nech to dobre dopadne 😀

mistisa
27. mar 2013

@fialka13 joj no je to hrozne. neboj urcite to vide super ze mate mraziacikov 🙂 🙂 to uz ta len pripravia a sup bude fazulka v brusku 🙂 🙂 neboj musime verit.vies ono je to asi tak ze telo zvladne vsetko na co je pripravena hlava tak musime tu hlavicku upratat a proste si tam napisat ze to vide a bude to tak 🙂 🙂 dakujem moc moc a tiez ti moc drzim palceky nech je to ten uspesny pokus 🙂 🙂 🙂 potom daj vediet budem zvedava 🙂 😉 😉 😉

fialka13
27. mar 2013

@mistisa tentokrát to už hádam vyjde 🙂 drz sa a mysli pozitívne 🙂 a tiež daj vedieť potom výšku hcg z krvicky 😀

mistisa
27. mar 2013

@fialka13 musi inu moznost to nema totizto 🙂 🙂 nooooo veru dufam ze bude pekne stupat 🙂 🙂 🙂 drzkam palceky aj tebe 🙂 🙂 🙂 🙂

luanna
28. mar 2013

Ahojte. Začala som krvacat 9 den po ET, cize este pred vysadim utrogestanu (dnes s najvacsou pravdepodobnostou vysadzujem, kedze budem mat vysledky krvi). Baby, ktore ste mali rovnaky priebeh, ako ste potom krvacali? dlhsie? ci uz vysadenie utrogestanu na to nemalo vplyv? a mam to uz povazovat za mrchu? Moj prvy ET skoncil takto.... v maji by sme chceli ist na KET, mame este 4 zmrzlinky....

olusam
28. mar 2013

@luanna mne mrcha dosla 11dc,trvala skoro tyzden.Potom som sla na 14den na kontrolu a krv som mala pozitivnu!Tak mi kazali brat utros opat a 18den na krv opat.Hcg kleslo.Ja by som na ket chcela ist este v aprili,mame 7 guliciek 🙂

luanna
28. mar 2013

@olusam budem drzat palce 🙂

olusam
28. mar 2013

@luanna dakujem,aj ty sa drz...hlavne aby to vyslo 🙂

mistisa
28. mar 2013

@fialka13 ahoooj tak vajka rastuuu je ich hrozne vela.znizil davku merionalu a s OHSS urcite mam ratat mam plne vajecniky vajiciek. ale na 5 DC maju krasnu velkost vraj tak super.vyzera to tak ze odber bude buduci tyzden 🙂 v sobotu dalsia kontrola a podla toho sa zariadime co dalej 🙂 🙂

fialka13
28. mar 2013

@mistisa tak to je super,že bude viacej vajicok 🙂 väčšia šanca na úspech 😉 dúfam,že ťa ten OHSS minie 🙂 takže je to na dobrej ceste 😀 neboj všetko dobre dopadne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre