Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

14nunu10
9. júl 2016

@miskab lieky si sama nevysadzaj!! Toto nemajú radi a kockam aj napriek krvácaniu brali krv na hcg a boli tehotné ..Veď aké máš dávkovanie utrosu?

mataa123
9. júl 2016

@miskab mne dali toto cislo,ze hot line 0905 333 513 skus,uvidis,snad som pomohla 😉

miskab
9. júl 2016

@mataa123 jeeejha ty si zlata dakujem velmi pekne

miskab
9. júl 2016

@14nunu10 mam estrofem 3 x denne 2 tablety, a progesterone 3 x denne 2 tablety

miskab
9. júl 2016

@mataa123 nikto mi to neberie :(

miskab
9. júl 2016

@14nunu10
@mataa123 uz som sa dovolala dakujem ty strasne moc si mi pomohla, povedala mi sestricka ze nemam nic vysadzat a na krv musim prist .

mataa123
9. júl 2016

@miskab prosim,ked mozem,pomozem 😉 skusaj,urcite ti to zdvyhnu,predsa to ma sestricka doma tel.mozno nieco robi a nepocula,mozno ti zavola spatky ked zbada.

mataa123
9. júl 2016

@miskab rada 😉 no vidis,tak tabletky papaj dalej,a pockaj si na pondelok,nehadz flintu do zita,treba verit 😀

miskab
9. júl 2016

@mataa123 no uvidme v kutiku duse dufam, prve dni som citila ze sa nieco deje v brusku aj krie som citila aj pichanie a pbolievnie bruska, a od stvrtku nic absulutne necitim ani krize uz nic, tak si myslim ze to nevyslo a este do toho aj menzes sa spustil :(

meli8412
9. júl 2016

@miskab Urcite nevysad.

lilli2010
9. júl 2016

Ahojte kocky,prosim o radu dnes som 8 den po et a zacala som spinit myslite si ze to je tym ze mi pride menzes?-asi s uhniezdovanim to uz nema nic spolocne?!Je to moje ivf,a chodime do Heliosu!dakujeem za odpovedeee

14nunu10
10. júl 2016

@lilli2010 mala si PK ? ak to je len hnedý výtok tak nevadí zlá je iba červená jasná krv a veeela...inak je stále nádej ..😉

lilli2010
10. júl 2016

@14nunu10 ano mala som pk na 5 den bol vklad,teraz mi to zasa preslo ale uplne ma boli brucho ako keby mi mala prist mrcha,tak dufam ze to je ina plany poplach!!Lebo uz som ztoho zufalaaa ze to nevysloo

vevericka53
10. júl 2016

Ahojte žiaľ aj ja sa pridávam od rana mi začala mrcha ,😢😢😢😢😢 som KO😢😢😢😢

lilli2010
10. júl 2016

@vevericka53 juj moja to ma mrzi!Ja ete v kutiku duse dufam ze nepride aj ked sa bojim ze pride lebo mi to tak aj vychadza ze teraz okolo 10-11 by mala prist😔😔

14nunu10
10. júl 2016

@vevericka53 och do kelu !!naozaj mi to je ľúto😭

@lilli2010 tfuj tfuj tfuj nech nepríde ...držím moc prsteky ✊✊✊

lilli2010
10. júl 2016

@14nunu10 dakujeeem ste zlate,no dufam modlim sa nech nepride a nech sa zadari NAM VSETKYM😉

torpilla123
10. júl 2016

@vevericka53 je mi to naozaj luto... :( dufam ze mas pri sebe niekoho kto ta aj za nas vsetky silno objime!

vevericka53
10. júl 2016

Dakujem Vám babulky za podporu... Vďaka Bohu mam dobrého muža, ktorý je mi veľkou podporou, on sa nevzdáva do poslednej minuty, stále hovorí počkaj do odberu krvi.... No ked uz som si tým prešla štvrtý krát , je to stále o tom istom ☹ 😢😢😢😢😢

14nunu10
10. júl 2016

@vevericka53 och chuda mojeee to je strašné 😵😖

meli8412
10. júl 2016

@vevericka53 Je mi to luto. Poznam to, pokial sa nam zadarilo mimi, 4 neuspesne vklady som mala. Vymenila som car a hned to slo...My sme boli v Iscare BA a to bola pohroma...Pri IVF, ktore sa aj zadarilo, som si dala EmbryoGlue a u mna pomohlo. SIce nie su studie, ze to pomaha, ale mne to pomohlo.

ame
10. júl 2016

@vevericka53 Nevzdávaj sa. Ak máš ešte embryá, daj si pauzu a skús znova. Ja bojujem už 6 rokov, mam za sebou 4 IVF, 14 vkladov, a stále nič. Porobené všetky možné vyšetrenia. Ostáva mi posledný vklad. Až potom to vzdám. Najhoršie je, že nikto nám nepovie, prečo... Viem, čo prežívaš, som na tom (aj veľa iných) rovnako.

vevericka53
10. júl 2016

@meli8412 dakujem pekne moja

dadka0110
10. júl 2016

baby, ja viem ze je to tazke ked dvaja chcu babo a nedari sa....ale skuste to proste tak "vazne" nebrat a tak velmi sa tym netrapit....dopomahate tomu uz len tym ze podstupujete ivf ale od vkladu uz tomu nechajte taky kludny priebeh a neupinajte sa tak na to ci to vynde ci nie.... hovorim z vlastnej skusenosti.... po prvom ET som bola stastna prestastna ze som si domov v brusku doniesla malu bublinku tak som samozrejme sa s nim romzpravala a poukazovala mu ako to u nas vyzera, predstavila mu mojich psikov, nespavala som na bruchu, velmi som sa pozorovala a strazila, len lezala a nakoniec som na 8den dostala MS a krv to len potvrila.....vtedy som si takl nejak uvedomila ze to tak malo byt a ze radsej ho stratit skor ako neskor a ze vsetko je tak ako ma byt....na dalsi ciklus sme hned sli na Ket v native a uod zaciatku som vobec ani nevnimala ze mam bublinku v brusku a spala som na bruchu ako vzdy, robila som vsetko ako vzdy, nestrazila som sa a hlavne som na to nemyslela....sem tam ma len tak napadlo ze mozno mam babiku tam, ale nechala som vsetko plynut same......este som partnerovi vravela ze teraz ked to nevynde dame chvilku pauzu a na dalsi ket pojdeme az v zime....no a zrazu na teste //... ani teraz sa nejak nestrazim...jedine sa snazim prudko nedvihat a nedvihat tazke veci....ale stojim na nohach v robote 12 hodin, lebo sediet tu nemozme a proste berem to tak ze tehotenstvo nieje choroba...ja viem ze mi po zakrokoch by sme mali doma lezat a klud ale ked to ma prist tak to pride a je jedno ci budem doma alebo v robote...tot je moj nazor...chcela som tym len povedat aby ste sa na to tak neupinali velmi a brali to tak povediac viac sportovo a podari sa to nebojte 🙂

vevericka53
10. júl 2016

Ste zlate babulky ďakujem este raz za podporu, nám sa nikdy nepodarilo mat mrazacikov, tak ked pôjdeme do toho tak opäť od nuly... Ale som si povedala ze ako prvé musím zmeniť robotu ktorá ma deptá a mozno potom sa budú diať len samé dobre veci .... Takze uz " len" nájsť dobrú prácu ....

bobricek1979
10. júl 2016

@ame fú a to ,aký si mala problém verím,že to posledné výjde držím silno prsty!

bobricek1979
10. júl 2016

@vevericka53 sme s tebou je to tazke moc☹

ame
10. júl 2016

@bobricek1979 Netuším, aký je problém, že sa nechce ujať. ☹ Možno slabé embryá, možno nekvalitná sliznica, možno niečo iné. Nikto netuší.

sonulienka13
10. júl 2016

Babulky,v stredu bol ET a tie pichania v podbrusku mam stale,ale aj bolesti na mrchu ktora ma prist az 16teho.ale pobolieva ma hlavne lava strana podbruska a vystreluje mi to do lavej nohy len.neviete co to moze byt prosim???

14nunu10
10. júl 2016

@sonulienka13 nemala si nábeh na hyperst.syndróm? Možno ešte doznieva a vajecniky po stimulke sa vracajú do pôvodného stavu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre