Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
20. mar 2012

@chmurkaxy my mame vsetky zmrazene po PK 🙂 tie horsie znasaju proces mrazenia a rozmrazovania, ale je zasa vacsia sanca, ze ak sa rozmrazia, tak sa neprestanu vyvijat 😅 no a to brucho, vsak prave toto, ze mame druhe ketko v kratkom case iba s mesacnou pauzou, ale ze to sa tak moze, tak mi kazali po januarovom neuspechu prist 😉 tak hadam vedia co robia...doteraz som reagovala dobre, aj na stimulku pred OPU, aj v januari, aj kontrola bola minuly tyzden ok...tak asi to fakt bude tou zeleninou 😀

bique
20. mar 2012

@chmurkaxy hehe, a ked iba jedno, tak to sa uz nepusti 😀 lebo ciarka je krasna na 8my den a este po ket a s jednym 😀 to je suuuuper 😀 😀 😀 😀

chmurkaxy
20. mar 2012

@bique moja zlata :( neboj, som si ista, ze si si uz svoje zle dni v tomto tisicroci prezila a uz ta cakaju len tie pekne a vesele. uvidis!

chmurkaxy
20. mar 2012

@bique ono je to asi tak, ze ked je uz telo nejakym sposobom nastimulovane hormonmi, aj ked po neuspechu, asi sa skor chyti. strasne straaasne moc ti to prajem, moja!

makovicka53
20. mar 2012

ahojte je tu niektora ktora caka na vysledok? 🙂

bique
20. mar 2012

@chmurkaxy ja to prajem kazdej, lebo nie je na svete nic krajsie, ako dat zivot tomu malemu uzlicku 🙂 ja som to zazila sice iba 3 dni a aj ked boli plne strachu a bolesti, dakujem aj za tu kratku chvilu a tesim sa, ked uz konecne zasa zacitim v brusku tie kopance a stuchance 😀 a potom ten maly zazrak v naruci 🙂 🙂 🙂 tak sa veeelmi s tebou tesim 😀 kedy ides na krvicku?

bique
20. mar 2012

@makovicka53 ja budem cakat od piatku 😀 samozrejme, iba pozitivny 😀 😀 😀 🤐

jajka1980
20. mar 2012

@ursula5 Tak to ma nesmierne teší..len tak dalej ..až do úspešného konca.. 😉 🙂

chmurkaxy
20. mar 2012

@bique bude dobre, uvidis 🙂 aj ked, ten smutok ti asi uz nikto zo srdca nevezme.

na krv idem v pondelok, dufam, ze sa dovtedy nic zle nestane 🙂

bique
20. mar 2012

@chmurkaxy nic sa nestane a ty budes jedna krasna tehulka s rastucim bruskom 😀 😀 😀 smutok uz pomaly presiel, sme pozitivne naladeni na dalsie mimi alebo miminka 😀 dve jazvy vsak na srdci ostanu navzdy ☹ , ale .... ideme dalej 😅 😕 a ty nemysli vobec, ale vobec na nic zle!!! budes mat krasne zdrave babulko 😀 😀 😀

chmurkaxy
20. mar 2012

@bique ano anooooo 🙂 braskovi sa ma drobcek narodit v juli, tak by bolo v rodine veselo 🙂)

chmurkaxy
20. mar 2012

@bique presne tak, pozitivne myslenie zabera 🙂 budes mat deti ako smeti 🙂

fredinek
20. mar 2012

@makovicka53 ahoj aj ja čakam

ame
20. mar 2012

@makovicka53 ahoj, zdravim ta 🙂 absolvovala si dalsi pokus? kolko si mala vajicok, kolko ti vlozili? drzim palce a verim, ze tentokrat budu // 😉

chmurkaxy
21. mar 2012

tak nezmizla ta ciarka a je dnes dokonca trosku silnejsia! baby, citim sa ako vo sne 🙂 ale jediny znak, ze sa nieco specialne deje, je, ze citim take tlaky v podbrusku. je to trosku ine ako bolesti pred menzesom a pocas neho, ale nemam z nich ziadny zly pocit. trva to vzdy tak 5 sekund a potom je zase chvilku pokoj 🙂 takze co som slubila, idem splnit: tehu virusiky pre vsetkyyyy! TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😝 😀

nelly3
21. mar 2012

@chmurkaxy
superr, tesim moc s tebou a virusiky chytammmmmm aspon jeden 😵

jajka1980
21. mar 2012

@chmurkaxy Tak to je super..tešííím sa s tebou ..a vdaka za vírusky...Tie budem potrebovať..veru aj ja.
Tak držím palce..aby to už len silnelo a HCG pekne rástlo.. 😉 😀

chmurkaxy
21. mar 2012

@nelly3 @jajka1980 ved si naberte aj viac 🙂)) ked dojdu, zase vam poslem 🙂

nelly3
21. mar 2012

@chmurkaxy
no ale ja nechavam aj pre ine snazilky 🙂

jajka1980
21. mar 2012

@chmurkaxy Tak to ma teší,. no myslím aj na iné babenky, ktoré tie vírusky budú tiež potrebovať..
Tak nech len pekne berú a potom píšu len pozitívne výsledky... 🙂

zumike1
21. mar 2012

ahojte 🙂 no hned ako dojde MS, zacnem stimulovat 🙂 🙂 🙂 super, dufam ze tentokrat s pozitivnym vysledkom.,... 🙂 tie virusky chcem aj ja :D :D

jajka1980
21. mar 2012

@zumike1 Tak budem držať palce..ja už stimulujem..Zajtra ideme na výber vajíčok..takže injekcie mám už chvála bohu za sebou..Pekný deň.. 😉
A ber vírusky..pokiaľ ich je dosť..

gelinka75
21. mar 2012

baby a co je lepsie dat spravit PK, alebo nie 🙂

jajka1980
21. mar 2012

@gelinka75 Ahoj..Tak po PK..je väčšia pravdepodobnosť otehotnenia..No je to na tebe.. 😉

nelly3
21. mar 2012

@jajka1980
no to dufam lebo co mam zmrazene posledne su 3 ks po PK, snad sa pekne rozmrazia, predtym co mi davali boli ihned po odbere zmrazene, sice sa pekne skoro vsetyk rozmrazili ale neujali 😢

jajka1980
21. mar 2012

@nelly3 Tak budem ti držať palce..Nemaj strach..podarí sa to, len musíš myslieť pozitívne..a šetriť sa.
A po PK je to ešte väčšia šanca na úspech.. 😵

stastenka42
21. mar 2012

Ahojky tak u nas ket rusime,dnes som bola na kontrole sliznice a mam na vajecniku hemoragicku cystu ☹ doktorka mi nedoporucuje vklad,vraj by to bolo zbytočne. Tak o dva mesiace uvidim. Vam vsetkym drzim palceky nech su z vas tehulky. 🙂

nelly3
21. mar 2012

@stastenka42
zaujimave lebo ja mam cystu tiez a nejako to neriesia pri vkladoch, pri KET uz vobec 😕 ze pokial je maternica oki a hlavne pred vkladom vyska sliznice maternice dobra nie je o com.

stastenka42
21. mar 2012

@nelly3 tak vidis,mne povedala ze radsej nech pockam ci sa vstrebe,ak nie tak by mi ju laparoskopicky odstránili. Je velmi precizna po tom vsetkom co mam za sebou a nechce nic podcenit. Radsej mesiac pockam..a aku ju mas velku,ja 42mm

gelinka75
21. mar 2012

@nelly3 @stastenka42 aj ja mam cystu, ale obycajnu vodovu, teraz nato beriem antiku, povedala, ze keby tam bola tak pred vkladom ju odsaju 😉 ale podla mna zalezi aka cysta to je

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre