Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mistisa
24. jún 2013

@aklama joj moja drzim palcekyyyy urcite bude raaast HCG 🙂 ja mam negativny vysledok. co uz ☹ v auguste znova 🙂

ofrah
24. jún 2013

...tak ani mne tento druhý pokus nevyšiel, bojujem ďalej v auguste...

aklama
25. jún 2013

@mistisa je mi luto ze ti to nevyslo ☹ ale uvidis druhy pokus bude tutovka 😀 ja sebe velku nadej nedavam..uz spinim treti den, bolesti mam uplne jak na mrchu takze asi nic stoho 😖 ta asi zase o mesiac sa tu stretneme s tym istym cakanim...viete holky ja s vami asi sucitim tak mne to tiez nevyjde 😀

aklama
25. jún 2013

@vivien13 no ako?uz vies vysledky???

aklama
25. jún 2013

a to musi byt mesiac pauza pred dalsim transferom ci ako???

linn32
25. jún 2013

@aklama pred KET nemusis mat pauzu..aspom tak je to v Martine v Heliose..

adriana89
25. jún 2013

@linn32 aku pauzum myslite? po nespesnom KET kolko nasledujucich cyklov by malo byt?.

linn32
25. jún 2013

@adriana89 ak mas mrazaciky,menusis mat pauzu..zacnes vkladat utrogestan a ides si po ne 🙂 Ale ak nemas a si po IVF,musis pockat..asi dva,tri cykly..ale najlepsie je to konzultovat s lekarom centra,kde chodime..a ty sa nevypytuj,pekne hladkaj brusko a tes sa na babo 🙂🙂🙂

adriana89
25. jún 2013

@linn32 ja som nemala mrazaciky a isla som na dalsie IVF hned na dalsi cyklus..teraz som tehu..a co tam cytam baby si musia cakat na KET 2-3 cykli....

adriana89
25. jún 2013

@linn32 vypitujem sa pretoze mam skupinku o IVF ak chces sa pridaj .....

adriana89
25. jún 2013

@linn32 booozee ze cytam som napisala s y yyyy akaaa hambaaaa 😀😀😀😀😀😀😀

linn32
25. jún 2013

@adriana89 aha..tak ja musim cakat..asi budem musiet aj spisovat ziadost na poistovnu este,cize aj to zozerie mesiac..no nevadi..potrebujem to pustit na chvilku z hlavy..a kde mas skupinku o IVF? Daj link.. 🙂

adriana89
25. jún 2013

@linn32 potrebujes novu ziadost...ja som v rakuskunv CAR tu je to inee..

https://www.modrykonik.sk/skupina/2220/

mistisa
25. jún 2013

@aklama no nevadi august je nas 🙂 tebe to vide a hotovo jasne? 😀 ziadne take pekne ty budes tehulka a nam tu posles virusik aby sa to aj na nas nalepilo 🙂

aklama
25. jún 2013

@mistisa dufam ze zajtra uz budeme vediet naisto lebo to cakanie je strasne...a jasne poslem tolko virusikov ze o mesiac ste vsetky 😀

aklama
25. jún 2013

joj esteze existuju taketo fora aspon cloveku zdvihnete naladu baby..
😀

mistisa
25. jún 2013

@aklama tak tak len musiiiis poriadnoooooooo lebo akosi ma chcu furt tie tehu virusiky obchadzat. chripka sa chyti hned ale tehu virusik ano za svet. 🙂 🙂 🙂

andrea_82
25. jún 2013

Ahojte. Takže HCG zo včera je 60,3. Podľa tabuliek je to v norme, ale pri prvom synovi som mala podstatne viac. Doktor ma pre istotu od zajtra vypísal na PN, lebo stále špiním. Tak budem min. 2 týždne oddychovať. Škoda, že mi nemôže spraviť kontrolný odber, lebo má dva týždne dovolenku. ☹ Budem musieť len robiť testíky doma.

mtb22
25. jún 2013

ahojte, najdem niekoho, kto vcera absolvoval ET?vdaka

linn32
25. jún 2013

@andrea_82 ak by sa ti zdálo spinenie velke,chod na pohotovost nech ta hospitalizuju a viem,ze maju nejake injekcie na zastavenie spinenia,ci krvacania..kamoska tak bola..a HCG mas pekne..si tuším len 10den..do 14teho ti narastie ovela viac..len klud,nenamahaj sa,pozitivne myslienky sa snaz mat..držím paste!

vivien13
25. jún 2013

@aklama ano viem a je mi strasne test bol negativny ale vsetkym vam velmi drzim palceky aby vam to vyslo a nemuseli ste prezivat tu bolest

vivien13
25. jún 2013

ktora mi prosim vas vie poradit co znamenaju tieto vysledky spermiogramu?
farba nepriehladna,viskozita 1,zhlukovanie spermii 5%,koncetracia 23,7mil/ml,celkovy pohyb 49%,rychlo prog:11%,pomaly prog:28%,neprog:10%,imobilne 51%,stupen prog:3,
zaver:patologia do 96% dakujem

aklama
25. jún 2013

@vivien13 neboj dalsi pokus bude uspesny uvidis..teraz to nevyslo asi ani jednej ☹ a kedy ides na dalsi??

vivien13
25. jún 2013

no neviem ci pojdem lebo ja som samoplatca a na toto sme si brali uver teraz kym to splatim prejde 5 rokov a to uz budem mat 35 rokov takze neviem uvidime

aklama
25. jún 2013

@vivien13 a mrazacikov nemate???joj moja to je strrasne...jaky je ten zivot na ... 😠 nechapem preco to musi byt take drahe...a mate uz nejake deticky?

vivien13
25. jún 2013

no ja mam z predosleho manzelstva 2 deticky a som teraz mimo lebo ked sme po odbere volali do centra tak povedali ze odobrali 4 vajicka a vsetky sa podarilo oplodnit a na zavercnej sprave pise oplodnene 2,neoplodnene 2.Spermiogram povedal doktor ze je ukazkovy a teraz sa vyjadril ze bol zly neostalo nam ani jedno na zmrazenie je mi to jednanie cele divne

aklama
25. jún 2013

@vivien13 a kde si bola v centre???tak to je fakt divne...a ked ste boli po transfere tak sa vas nepytal vtedy ci chcete zmrazit ked vraj boli este dva zvysne?

martuska00
25. jún 2013

@vivien13 ale tam na tom spermiograme si musela mať napísané oligospermie alebo niečo iné v akej skupine sa nachádzajú

vivien13
25. jún 2013

@aklama martin iscare ked sme volali povedali ze sa podarilo oplodnit vsetky styri a na dalsi den povedali ze uz ostali len dva a ze je potrebne dat pk v den vladu uz ostalo iba jedno a to mi vlozili to druhe sa prestalo vyvyjat tak sa neoplati ho zmrazit

vivien13
25. jún 2013

@martuska00 skupina 3 patologia do 96% normospermia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre