Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

santeema
5. júl 2014

@maxilienka dakujem pekne 🙂..podobne aj aj budem🙂

santeema
5. júl 2014

@ingrid0105 ale bude neboj, ty mas velku vyhodu, ze tvoj organizmus uz babo vynosil, tusim si spominala, ze uz deti mas, ze? tak on si znovu spomenie, je to len otazka casu🙂 a mozno budeme mat take stastie, ze tych krpcov budeme mat spolu v rovnakom case🙂

angel74
5. júl 2014

@katka17044 ja som dostala na treti den

katka17044
5. júl 2014

@angel74 vyzerá, že aj na mňa to zajtra príde

ingrid0105
6. júl 2014

babenky je nadherne tehotne aj netehotne uzite si nadheru nedelu niekde pri vode ked uz ja musim trcat v praci 😀

ingrid0105
6. júl 2014

@santeema no mohlo by si spomenut, ja som mala uplne bezproblemove tehotenstva tak dufam ze sa zadari 🙂 25.7.14 ideme do Brna do Heliosu podpisat papiere - splnomocnenie na prevoz embryjok a tam sa dohodneme kedy bude dalsi , dufam posledny KET

katka17044
6. júl 2014

Tak tiez som dostala menzes na 3 deň som vďačná veeeľmi moc aspoň za to, že nemusím prechádzať niečim ako mimomater. alebo, že ma nebudú musieť čistiť, fakt som veľmi rada, že už tri krát som takto bola tehotná a keď to nemalo byť v poriadku,vždy to odišlo samo a dostala som menzes.Keď si predstavím čo všetko sa mohlo stať... Prajem vám pekný dník, ja som si dnes vydýchla...

given
6. júl 2014

@ingrid0105 Ahoj, krv samozrejme negativna. Teraz sa snazim nato rychlo zabudnut, ale ide to tazko. Nech sa vam to s tym Brnom podari. U nas uz je jedina moznost prirodzene, ja uz lekarov nechcem ani vidiet.

casperka1980
6. júl 2014

@maxilienka som 3 deň po et.. a kedy budeš testovať? držím palce.. 😉

angel74
7. júl 2014

@ingrid0105 a ty sa teraz kedy chystas na KET?

katka17044
7. júl 2014

tak dnes krv za mnou teraz nech už je hcg nízke nech sa to už nemusí kontrolovať...

ingrid0105
7. júl 2014

@angel74 ja 25.7. idem do brana HELIOS, prevezu tam embryjka co mam zmrazene a az potom chcem to az v septembri, chcem si uzit leto. ty ako sa citis?

ingrid0105
7. júl 2014

@radina
@blcha76
ahojte tehulky no ako sa vam dari?

radina
7. júl 2014

@ingrid0105 ahoj, relativne dobre. dnes si volam na hcg , tak este 1,5 hodky 🙂 zajtra zasa 1.utz v car. 😉

ingrid0105
7. júl 2014

@radina jeeeej super drzim palceky a srdiecko budes kedy pocut? 🙂

angel74
7. júl 2014

@ingrid0105 tak ja sa citim v pohode;dnes je to este len treti den ale sem tam sa citim divne asi od utrosu aj pred tym mi bolo tak zatial len oddychujem a priberam🙂 tak ides aj ty do brna? Mozno zmena prinesie ten spravny vysledok.Budem drzat palceky🙂

radina
7. júl 2014

@ingrid0105 fuu, to ja vobec netusim 🙂 podla mna je na vsetko este skoro. v podstate je embryjko vnutri len mesiac 🙂

blcha76
7. júl 2014

@ingrid0105 Ja sa cítim úplne bežne, niekedy aj zabudnem že som vlastne tehu (teda dúfam že som 🙂 ). Nič výnimočné nepociťujem, a sono mám až za dva týždne takže som a budem trochu nervózna až do výsledku 😉 .

@radina ty už budeš mať zajtra utz?

radina
7. júl 2014

@blcha76 ja som uz na jednom bola u svojho gyndosa 🙂 som si myslela , ze mi ho nespravi, ze len krv vezme, ale mrkol sa a videl zatial len ten vacok 🙂 a zajtra mam prvy oficialny 🙂)

blcha76
7. júl 2014

@radina No fajn, ja zatiaľ len čakám... Koľký deň si po vklade, alebo skôr kedy si mala poslednú mrchu?

radina
7. júl 2014

@blcha76 za 3 dni mesiac od vkladu 🙂 menstr. bola koncom maja. a na 1 utz mas ist do car?

blcha76
7. júl 2014

@radina Ja som mala poslednú MS 23.5. a vklad 14.6. (5-dňové). Pred týždňom som bola na druhú-kontrolnú krv a vraj 3 týždne od kontrolnej krvi na utz do CAR. Tam mi potom vypíšu nejaké papiere a s tými ma pošlú už svojmu gynekologovi. Tak čakám jak... 😉

radina
7. júl 2014

@blcha76 ja vklad 10. ale 3 dnove, cize asi narovnako sa nam zahniezdovali 🙂 a ta krv ti ako vysla? mne robili v piatok a bolo cca 6000. ja som nala MS o dva dni neskor, ale riadenu liekmi.

ingrid0105
7. júl 2014

@katka17044 moja ako krv?

ivka3901
7. júl 2014

ahojte baby je tu niektorá,ktorá čaká na výsledok z ET ale po darovaných vajíčok?síce my ideme na transfer až v oktobri,ale zháňam info čo robiť predtým alebo potom aby sa zadarilo 😒

katka17044
7. júl 2014

@ingrid0105 ahoj hrozne... uz je toho na mna nejak vela... tak sestricka mi povedala ze zajtra ma chce vidiet doktorka a znova vezmu krv... dnes to opäť stúplo... tak som sa asi dotešila... velmi sa bojím.... ze to bude mimo... velmi... tak 14,95,55 a teraz neviem kolko ale zase stuplo... v nedelu som mala velmi silný menzes až taký kus išiel zo mňa dnes už len také akokeby to končí čiže dosť krátke... no mňa už asi vážne porazí...

ingrid0105
7. júl 2014

@katka17044 ach boze to je mi luto, budem na teba silno mysliet a daj vediet co sa deje

katka17044
7. júl 2014

@ingrid0105 dakujem pekne zajtra ma pozrie na ultrazvuku tak uz budem hned vediet to bude strasne vobec nemam bolesti nic toto som fakt necakala

maxilienka
7. júl 2014

@casperka1980 dakujem 🙂 ja neplanujem testovat. Na krv idem vo stvrtok 10.7., to budem 10 den po ET - tak to uz nejako vydrzim 🙂

annie24
7. júl 2014

Ahojte, som tu nová a chcela by som sa spýtať či navštevujete niektorá Spln-Košice. Budem rada ak si s vami popíšem...Pekný večer vám

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre