Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majkabb
17. mar 2009

Pahu dik 😉

angel78
17. mar 2009

majka2309, ja som bola na ivf v Brne a tam mi lekar povedal, ze moze sa spinit dokonca aj krvacat a ze to nic neznamena. moze to byt z inej casti maternice ako je uhniezdene embryo, takze klud. a to s tym druhym, ze ono odchadza to je tiez moznost. ten utrogestan to udrzi, neboj a. ale ked sa zacnes stresovat, tak t nebude dobre. zrelaxuj a sustred vsetku svoju energiu na to mimco co tam rastie.. 🙂 uvidis, dobre to dopadne. kamoska zistila, ze je tehotna az 4 mesiac, lebo mala normalne krvacanie kazdy mesiac, takze tak..

majabb, nie, este odolavam a test som si zatial neurobila, bojim sa. aj ked mam vselijake zvlastne pocity, ale mam strach, ze je to len z hormonov.. v piatok ma krvicku, tak uz to asi vydrzim, alebo testnem v piatok rano? 😖 nevieem ☹

majka2309
17. mar 2009

majkabb....aj ja som mala tiez len taky naznak druhej ciarky,...a bolo to tam....drzim straaaaaaasne silno prsteky🙂musi to vyjst

majka2309
17. mar 2009

angel....tak dufam ze to tak bude ako pises a ze miminko bude v poriadku..ja len lezim doma,lebo ani nic ine nevladzem...spolu testujete s majkou???/majkabb/...super na piatok sa tesim..hned mi napisete dobre???🙂)

majkabb
17. mar 2009

angel ,,zavidim ti ze si taka silna,,ja som to tiez chcela vydrzat ale nepodarilo sa 😠
majka ..dakujem ,uz sa nemozem dockat piatka ,,verim ze to vyjde,,,zatial myslim pozitivne 😝

majka2309
17. mar 2009

majkabb...ani ja som nevydrzala a robila som skor...co uz 😝 nevadi...hlavne ze je to tam🙂

majkabb
17. mar 2009

Majka kde byvas v MI? a kolko mas rockov? ak sa smiem spytat?

majka2309
17. mar 2009

majkabb....ja niesom priamo z mI....pozri IP

angel78
17. mar 2009

no silna ako silna.. neviem, bojim sa urobit si testik, lebo ja som taky straso, ze ked bude negatovny, tak ma to asi dost zlozi a nebudem si vediet povedat, ze este to moze vyjst. tak len preto...
majka2309 verim, ze vsetko dobre dopadne, ked uz sa tam mimco drzi, tak je silne 🙂 drzim palceky, mooooc.
majkabb u teba je to trochu inak, kedze tebe testik robit nebudu tak je dobre, ze si si ho uz urobila.. 🙂 na tvojom mieste by som uz urrsite testovala ako diva 😀 a ty kde v zahranici zijes? ja mam totiz manzela cudzinca 🙂 ale zijem na slovensku

majkabb
17. mar 2009

angel no prave v piatok si ho aj tak budem robit sama 😀 😀 😀 ,zijem v UK uz 4 rok 🙄 nic moc radsel by som sa vratila ,ale uz ked sme si povedali ,ze bolo by dobre mat babo tyu a potom by sme sa vratili 😵

majkabb
17. mar 2009

Mayka uz len 4min!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

majka2309
17. mar 2009

angel...na ultrazvuk k doktorovi ktory mi robil transfer mam ist az na buduci tyzden...takze este musim tyzden vydrzat☹

majkabb
17. mar 2009

no tak Majka vydrzis neboj musis nic ine ti ani neostava ,,ved nikom z nas ,,,len cakat 😅 😅

dafy
17. mar 2009

majkabb keby si nebola tehotna tak žiadna ani slaboruzova palicka tam nie je ty urcite si uz v tom drzim ti palecky.mne uz moja nadej vyhasla ja som tam mala iba bielotu.nejako sa s tym neviem zmierit od vcera som ako vyšinuta a iba placem ako blazniva

majkabb
17. mar 2009

MAYKA ,TAK COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😲 😲 😲 😲 😲

majkabb
17. mar 2009

DAFY nic este nie je stratene ,,vies ked uz teraz hodis flintu do zita ,,tak to tym malickym nepomoze ,,ked budes bojovat ty a budes silna ,,tak aj onibudu bojovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kolkym dievcatam test neukazal vobec a krvicka potvrdila tehu 😵

majka2309
17. mar 2009

dafy....majkabb ma pravdu..este to nevzdavaj...nic nie je stratene...

angel78
17. mar 2009

presne tak, nevzdavaj to!! sme v tom vsetky spolu 🙂

dafy
17. mar 2009

no neviem mozno su vynimky lenze ja som uz včera mala bolesti brucha dost silne tak som len chodila na ten zachod ci uz som to dostala ci nie.

majkabb
17. mar 2009

tak co ta Mayka uz by mala mat tie vysledky ,,zacinam byt nervna!!!!!

majkabb
17. mar 2009

dafy aj to moze byt dobre znamenie 😵

dafy
17. mar 2009

no ja uz tiez netrpezlivo cakam co s tou Maykou asi od radosti je mimo

angel78
17. mar 2009

tak, tak, este nehadz flintu do zita!!

majkabb
17. mar 2009

skara ja uz musim ist do prace!!!!!! mne sa tak nechce ,,idem sa chystat ale pc vypinam az o pol tak sa snad ta mayka ozve!!!!!

angel78
17. mar 2009

maykaaaaaaa, uz sme netrpezliveeee.. ved nas uz tolko nestresuj..

dafy
17. mar 2009

jaaj ste zlate ze ma podporujete dakujem vam.ja som uz len taky neveriaci Tomaš

pahu
17. mar 2009

A ja už viem o Mayke z témy Grafy.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pahu
17. mar 2009

Teda z GYNFIVU 😀

majkabb
17. mar 2009

pahu a co vies????????ten vysledok

angel78
17. mar 2009

bude dobre neboj Dafy.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre