Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
8. okt 2010

@lorka dakujem, ano čakám na stimulku,ms som dostala načas túto stredu,budúcu stredu si idem po protokol a recepty a ked dostanem ten istý ako minule,tak 29.9.začnem s injekciami 😀

lorka
8. okt 2010

@annamary27 tak teda nech ti to dobre naplanuju, nech stimulka pekne zaberie a nech to vyjde!! 😉

annamary27
8. okt 2010

@lorka ďakujem 😀 😀 😀 😀

deni73
13. okt 2010

Ahojte. V piatok idem na transfer, mám iba 2 embrijká. ☹ Bude to 1. ivf. Môžete mi napísať, čo nasleduje, kedy mám ísť na kontrolu, aké má byť hcg, kedy môžem sama testovať...Boli ste aj na PN-ke, alebo nemusím vybavovať? Díky za odpovede.

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deni73
13. okt 2010

@celiakia Ahoj, áno som z gyncare. (Herman je trošku zvláštny, málo toho nahovorí, musela som sa ja pýtať, ale je odborník). Nastúpila si do práce po transfere? Brala si vitamíny atď?

luly3
13. okt 2010

@celiakia ahoj HCG do 10 znamená že niesi 😉
ja som prvý raz mala len 9,8 a nebola som 😉 vraj sa to ráta ako biochemické tehotenstvo
prajem pekný deň

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luly3
13. okt 2010

@celiakia ja som mala take hcg už dávno a nebola som tehotná 😉 a v gyn five mi povedali že je to biochemicke

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nechsazadari
14. okt 2010

Ahojte kočky, pomaličky idem pokukovať aj po tejto témičke. Ideme na 2. IVF v GF. Teraz 19.10. si hádam vyzdvihnem recepty a o pár dní na to by sme mali začať so stimulkou. Držím nám všetky palce, aby bolo multi plodné obdobie! 😉

vivian2
14. okt 2010

@nechsazadari Ja sa chystam na moje prve IVF a tiez GF. 18.10. mam prist na 2. konzultaciu a tiez dufam, ze uz dostanem nejake tie receptiky, aby som cim skor mohla zacat stimulovat🙂 Ja vobec neviem co ma caka...ale hadam to zvladnem.

anika142
14. okt 2010

Ahojte, ja idem zajtra na transfer, 1.IVF + ICSI tak uvidime ako to dopadne. Snazim sa mysliet pozitivne.

anika142
14. okt 2010

@vivian2 Urcite to zvladnes drzim palce

silvia545
14. okt 2010

@anika142 drzim ti palceky,,aby si si coskoro nasla // 😉 treba mysliet pozitíííívne a hlavne tomu verit 🙂

vivian2
14. okt 2010

@anika142 budem ti velmi drzat palce...urcite to vyjde. Ja tiez myslim pozitivne a verim, ze to vyjde. Kolko ti trvala stimulacia? A do akeho centra chodis?

anika142
15. okt 2010

ahojte, uz som po transfere, dakujem veeelmi pekne za povzbudenie, snazim sa mysliet pozitivne. Mala som odobrate 12 vajicok z toho sa vyvinuli 4 embrya, 2 sme vlozili a dve nechali zmrazit. Tak uvidime. Velmi tuzime po babatku alebo po dvoch.

kaajo
15. okt 2010

ahojte!mozete mi povedat ci je normalne,ze na 9. den od ET ma pobolieva podbrusko?citim taky divny tlak,tak neviem ci mam este dufat,alebo cakat menzes.na krv idem az v pondelok,som z toho nervozna!mozem dostat menzes aj ked beriem utrogestan?teraz mam 31. den cyklu.

zuzana110
16. okt 2010

@kaajo ahoj.ja som dnes 11 den po KET a brucho ma boli uz 6 dni. Aj som sa testovala a mam 2. Ale baby pisu,ze to sa vraj roztahuje maternica. A ty si sa testovala? Kam chodis? Ja idem tiez v pondelok na krv. Chodim do Gyn-Fiv.

annamary27
16. okt 2010

@anika142 ahoj,držím pästičky,aby všetko dobre dopadlo,dúfam,že o mesiac budem už aj ja čakatelka po transfere,koncom oktobra začínam moja druhé ivf 😎
@kaajo , radšej dúfaj a mysli pozitívne aj ked je tu možnosť krvácania aj ked berieš utrogestan.mne sa to stalo pri prvom ivf,ale to som už 8.den dostala špinenie a na večer som začala krvácať.
@zuzana110 tak to je paráda ,že máš //,držím palc,aby to aj krvička pekne potvrdila. 😵

deni73
16. okt 2010

Ahojte. Včera som mala ET. Chcem sa spýtať tých, ktorým to vyšlo, že ako sa cítili, či sú nejaké príznaky tehotenstva už od začiatku atď. Zatiaľ nič necítim, mám iba špinenie. Na 8. deň mám ísť k svojmu gynekológovi na krvný test, nie je to skoro? Ďakujem za odpovede.

lilinka81
16. okt 2010

@annamary27 ahoj,tak to budeme bojovat spolu 🙂 ,...ja zacinam 2. KET koncom oktobra,idem si vybrat vianocny darcek 😵

henika30
16. okt 2010

@deni73 Ahoj!A teraz si kolkáty den po ET? 🙂 🙂 No to špinenie,neviem ja mám stým aj zlé aj dobré skúsenosti!Pri 1IVF som začala špinit na 10 den a tehotenský test prvý vyšiel pozitívny a druhý krvný test mi vyšiel už negatívni ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
A pri 3 IVF som začala špini na 6 den od ET a som tehotná 😉 😉 som v16tt+4

Takže uvidíš krvné výsledky!A skúsila si testnút?

kaajo
16. okt 2010

@zuzana110 tak neviem,akurat som zacala trosku spinit! 😢ja chodim tiez do GYN-FIVU a tiez v pondelok idem na krv 😉 robila som si test,ale si bol niaky zly lebo sa neobjavila ziadna ciarka,tak som si povedela,ze uz pockam.drzim palce!!!!!

deni73
16. okt 2010

@henika30 Jaj, henika, iba včera mi robili ET, z toho špinenia ešte nerobím problémy, chcela som sa spýtať na prvé príznaky tehotenstva, čo by som mala cítiť... 🙂

henika30
16. okt 2010

@deni73 Mna bolelo troška bruško,nič iné som necítila,až potom ked som dozvedela že som tehu vtedy mi bolo zle 😉

ofs
16. okt 2010

Ahojte babenky,
ja som len nakukla, čítam aj túto tému, aj keď momentálne oficiálne sem nepatrím, teda nemám po transfere, ale budem aspoň dúfam....
Ahoj Deni73, aj tu si? Veľmi ti držím palce, aj včera som na teba myslela, myslím, že včera si bola na prenose, nie? Ja keď som bola po prenose, bola som tehotná, len žiaľ v 7t som potratila, nešpinila som, ale vraj to je celkom bežné, myslím že sa v tých pokynoch to aj píše. Inak boleli ma prsia, mala som každú chvíľu pocit, že mi dojdú kramy, ale asi nie 1-2-dni po ET, ale neskôr. Zo začiatku som nič necítila. Takže hlavne pozitívne myslenie, aj keď viem že sa to ľahko povie.... Ja sa určite dám na druhé IVF, veď zmysel života sú deti....
Úprimne ti silno držim palce a pozdravujem všetky babenky

ofs
16. okt 2010

8.deň ísť na krvný test je skoro, ja som bola na 11 deň.

deni73
16. okt 2010

@ofs Ahoj, tiež neveľmi chápem, prečo už na 8 deň mám ísť na krv, vychádza to na piatok, možno pôjdem až pondelok, to bude 11. deň, aj tak je napísané v pokynoch, čo dr. dal, že dovtedy mám brať hormony,,, Ano, včera som bola, zatiaľ nič necítim. iba slabučké pichnutia. Trošku si ma ukludnila, že zo začiatku nič necítiť...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre