Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gabinkaa
4. jan 2011

@henika30 tak musíš oddychovať, termín sa Ti kráti a budeš bábätko držať v náručí, už vieš čo to bude? 😵

henika30
4. jan 2011

@gabinkaa Ano bude to chlapček a bude sa volat Filipko!už to čakám že kedy to príde 😉 😉 ale veru sa nám to už skrátí 😉 😉

gabinkaa
4. jan 2011

@henika30 jééééj tak malý valibuk príde na svet 😉 😉 u nás v rodine by mal byť tiež prírastok v marci, ale dievčatko, tak uvidím 😉 😉

henika30
4. jan 2011

@gabinkaa No tak mgratulujem a držím im palce!Neboj čoskoro aj vy buddte mat bábo uvidíš!Ja mám teraz taký problém že svrbí ma tam zospodu takže tgo musím natierat s canestenom,je to nepríjemné.Ja som takéto problémy nikdy nemala a odkedy som tehotná ma trápí výtok a toto svrbenie.Dúfam že ma to prejde 😒 😒 😒

gabinkaa
4. jan 2011

@henika30 tak s týmto ja teda nemám skúsenosti, mne sa veľmi často objavoval zápal močových ciest, zatiaľ je to OK, určite Ti to prejde a keď bude malý na svete, budeš sa mu venovať a nebudeš na to myslieť 😉

annamary27
4. jan 2011

@henika30 skus Super Dophilus-je to probiotikum,ktoré môžeš užívať aj v tehotenstve a je to super na takéto ženské problémy a aj na močové a tráviace cesty.Odporučam,mne to pomohlo pri poslednom svrbení,brala som 3denne a od kedy som sa vyliečila beriem 1denne ako prevenciu.Treba obmedziť aj sladké,lebo to je živitelom kandidóz.

henika30
5. jan 2011

@annamary27 Dakujem ti za radu,no ja strašne vela sladkostí papám za den,takže to musím ukončit ☹ ☹ Fíha,ale mi to bude chýbat! 😠 😠 Ale pre bábo všetko.J

arianat
6. jan 2011

Ahojte, ja mám smutnú správu, moje hcg po 3. IVF bolo negatívne. Neviem, čo budeme robiť, lebo poisťovňa mi už ďalší pokus nebude preplácať a je to dosť peňazí...

balinka
6. jan 2011

@arianat to mi je luto ☹

arianat
6. jan 2011

ďakujem balinka, je to veľmi ťažké, lebo už to ide riadne aj do peňazí a neviem z čoho zaplatíme 4: pokus, zrejme to bude riadne drahé.

balinka
6. jan 2011

@arianat prajem ti vela sil do dalsieho boja,ale baby ktore su samoplatitelky hovorili,ze to neni o moc drahsie.

annamary27
6. jan 2011

@arianat ahoj,jááááj,je mi to ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ trošku si teraz oddýchnite od toho všetkého,venujte sa jeden druhému a možno motyka vystrelí aj bez centra 😉

anika142
19. jan 2011

ahojte prepacte ze som sem k vam vhupla do vasej debaty,
arianat je mi to velmi luto
ja v pondelok idem na vklad mojich mrazacikov tak drzte palce. Dufam, ze sa vpohode rozmrazia a budu vporiadku.
Annamary27 a ty mas co noveho ty si tehotna pokial si dobre pamatam. Ako si na tom?

annamary27
19. jan 2011

@anika142 ahoj,tak ja som bola tehotná len pár dní,lebo po prvom hcg/ teste,ked mi sestrička povedala,že som tehotná ,druhé hcg nedopadlo dobre,kleslo a bolo po všetkom.
Ostali nam traja mrazáčikovia,pred vianocami sme boli na konzultácii,brali mi krv na zrážanlivosť a imunitu a ja som si spravila test na štítnu žlazu u mojej gyn doma.zatial čakám na výsledky.Bola som s manželom aj u liečitela,tak beriem aj od neho liečiky z rastlinných výťažkov a sama som si kúpila materskú kašičku.Ešte neviem kedy sa pojdem na Ket.Tebe držím palce,aby sa ri to podarilo 😵 😵 😵 😵

anika142
20. jan 2011

@annamary27 ahoj, dakujem ti pekne. To je mi moc luto, no drzim palce a veeeela sil do dalsieho pokusu. Treba verit, aj ked je to niekedy tazke.

annamary27
20. jan 2011

@gabinkaa ako sa máš,čo je nové u teba?
@anika142 dakujem,pri každom pokuse sa snažím veriť a bola by som najradšej keby sa to nejak zázrakom podarilo aj bez centra.

gabinkaa
20. jan 2011

@annamary27 ahoj, nové zatiaľ nič, len snáď to, že zajtra ideme k tomu liečiteľovi čo si bola Ty a určite zmením centrum, pri tom druhom IVF sa nemôžem zbaviť pocitu, že v GF im išlo iba o peniaze a že to odflákli a to je najhoršie, že som k nim stratila dôveru a veľmi som im dôverovala, ale postoj, ktorý bol zaujatý, nemôžem naň zabudnúť, dosť ma to mrzí, že sa tak zachovali, tak som sa rozhodla, že vyskúšame centrum v Brne, ešte som sa objednala z vlastnej iniciatívy na vyšetrenie štítnej žľazy, uškodiť to nemôže, aby som vedela či som v poriadku a Ty ako, je mi ľúto, že druhé IVF Ti nevyšlo, držala som Ti palce, 😉

annamary27
20. jan 2011

@gabinkaa dakujem,my máme ešte troch mrazákov v GF,ked motyka nevystrelí,tak si po nich pojdem,ale ešte nemám tušenie kedy.Začala som chodiť na Pilates,buduci týžden chcem isť aj ja k liečitelovi,lebo sa mi už minuli liečiky,už mám len 1flaštičku a z tej beriem len ráno.MS mi meškala teraz 13dní,ocikala som tri testy a nič,došla svinucha jedna.Ja budem zajtra volať kvoli výsledkom štítnej žľazy,tiež mi ju urobila moja gyn a dnes volám do GFpo 14tej,či už maju výsledky zrážanlivosti a imunitu.Potom mi napíš ako bolo u liečitela,či sa trafil,čo ti povedal a aký budeš mať z neho pocit 😵 😵 😵 😵

gabinkaa
20. jan 2011

@annamary27 tak mrazáčikov nemôžeš nechať len tak, pre tie si musíš ísť, to by som ani ja nenechala, myslíš, že sa trafí aj do iných ťažkostí? zajtra podám správu 😵

annamary27
20. jan 2011

@gabinkaa ked máš aj iné ťažkosti tak sa stopro trafí 😉 jasné,že si pojdem pre mrazákov,len ešte neviem kedy.

anika142
20. jan 2011

@annamary27 ahoj, hej aj ja by som bola rada keby nam to vyslo bez centra, no s nasim stavom asi hooorko tazko. Pochybujeme ze by sa nam to mohlo podarit bez centra.
Len ja uz nechapem kto by si viac zasluzil mat babatko ked nie ludia ako mi co sa snazime zo vsetkych sil a robime pre to maximum. Aspon myslim ze viac spravit nemozme.
Drzim palce.

annamary27
20. jan 2011

@gabinkaa
@anika142 no kočky,volala som do centra,potrebujem hematológa tolko mi povedala sestrička do telefonu,teraz si môžem lámať hlavu ako sa dostať k doručenke od nich,lebo poslať mi ju nepošlú,musím si prísť po to ja do centra na ambulanciu. 😝 😝 😝

gabinkaa
20. jan 2011

@annamary27 a to znamená čo, že potrebuješ hematologa......prečo by to nemohli poslať? nechápem, veď sa to dá doporučene, aby sa to nestratilo, veď nie všetci sme z BA........tak budem držať palce, aby dobre všetko dopadlo, inak neviem či mám nejaké ťažkosti, doteraz som nejako po lekároch nechodila, až sme začali chodiť do centra kvôli dieťatku, takže ani neviem či mi niečo je......tak uvidím čo zajtra povie

minka051
20. jan 2011

@annamary27 ahoj a prečo ťa tam posielajú nepovedali aký je problém. Inak ja som už druhý deň po KET. 🙂 😉

anika142
20. jan 2011

@annamary27 tiez nechapem preco by ti to nemohli poslat.

anika142
20. jan 2011

@minka051 ahoj, držím palce
ja sa v pondelok k tebe pridám. Tiež idem doobeda na vklad.

annamary27
20. jan 2011

@gabinkaa
@minka051 ty si taká tajnostkárka,držím palčeky 😵 😵 😵 😵
@anika142 kašlať na nich,manžel ide z roboty v stredu na vyšetrenie prostaty do BA,tak sa s ním zveziem a zoboriem si ten poondiaty doporučovací lístok.Budem mať asi nejaký problém so zrazeninkami,lebo dokina mi preto dala spraviť tento test,že či sa mi nerobia nejaké mikrozrazeninky,ktoré môžu upchávať cievy,čo živia embryjko a preto sa možno embryjká u mna neudržali.Spomeniem to aj pred liečitelom,ked k nemu pojdem,či sa s tým dá dačo spraviť.

minka051
21. jan 2011

@anika142 Júj tak super silno držím palce nech všetko dobre prebehne a už mas drobčekov u seba. 😵 😵 Ozaj kolko si dáš vložiť?
@annamary27 Ale nie som , len ja do tejto témy nepíšem, ale náhodou som ťa tu objavila tak som ti dala vedieť 🙂 😉

annamary27
21. jan 2011

@minka051 pekné od teba,aj ja chodím do iných tém ,lebo čakatelka ešte nie som 😀 😀 dnes som bola u svojej gyn,aspon výsledky zo štítnej mám dobré. 🙂

minka051
21. jan 2011

@annamary27 tak to je super je to dosť dôležité. Ja beriem lieky na štítnu, ale len minimálnu dávku a to len preto lebo som sa dala na umelé opl.. Výsledky som mala dobré ale boli na hranici tak mi doktorka pre istotu povedala nech ich beriem že tým nič nepokazím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre