Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
28. jan 2011

@bbtina 😀 😀 😀 ja som si ich nakupila moooc 😀 ale budem čúrat každy den 😉
zajtra si kolky den????ja to tvoje prve IVF

bbtina
28. jan 2011

@luly3 zajtra som 9den a som bez PK, nooo prvé IVF a chcela by som aby bolo aj posledné, lebo nám neostali žiadny mrazáčikovia, vkladali mi 2 vajka, jedno 8 bunkové a jendo 5 bunkove

luly3
28. jan 2011

@bbtina nooo tak držím palce nech su zajtra // už by mohli byt nie? 🙂
no aby stoho neboli dvojičky 😅
ja mam toto 4 IVF 😠

bbtina
28. jan 2011

@luly3 no už by som hádam aj dvojičky radšej brala ako keby sa žiadne enmalo uchytiť, aj keď si neviem predstaviť ako ja-taký drobec by sa gulal s veľkým brušiskom 🙂)) ALe zase pri prvej dcére som pribrala 22kg, takže to bola tiež pohroma, našťastie do 1,5mesiaca zhodené 🙂)))
4IVF obdivujem ťa za trpezlivosť, neboj toot určite výjde. Už musí, proste sme sa tak rozhodli. A v čom je u vás problém. U nás má manžel teratozoospermi má len 1% dobrých spermií, ináč ja uplne v poriadku, tak aj preto sa hlavne nádejám, že by to mohlo výjsť, keď tomu dopomohli, lebo 1 tehotenstvo bez problémov, tkaže protilátky mi telo netvorí, vajcovody preiechodná, ale to sa vlastne pri IVF aj tak neráta, čtítna žlaza OK, všetko Ok,,,tak ja neviem

luly3
28. jan 2011

@bbtina ty už maš dcerku 🙂 a ta je prirodzene??????
mne to vyšlo skoro vždy som bola tehotná no vždy som potratila 6 - 7 tt ☹
a zistili mi mutaciu 3 genou tak teraz si pichám fraxík ten by mal pomoct nepotratit 😕
tak neviem neviem ☹ uvidíme 🙂

bbtina
28. jan 2011

@luly3 mám, prirodzene, len to je s predchádzajúcim manželom a tá je už skoro puberťáčka 🙂)), no a teraz sa nám nedarí.
A ako vám zisťovali tú mutáciu, na imunologii?

luly3
28. jan 2011

@bbtina jáááj 🙂 takže velká slečna 😉
tu mi zistili na hematologii

bbtina
28. jan 2011

@luly3 joj, keby to hneď porobili všetky možné vyšetrenia, človek by predišiel stresu

luly3
28. jan 2011

@bbtina ani nie tak stresu ako tie sklamania 😒 no nech je to
akokolvek asi sa to pre niečo moselo stat 😉

renattka24
28. jan 2011

@bbtina Ahojky.Ako teda?neboj ani ja nic necitim.Neviem ci ma boli brucho z toho ze som nervozna alebo ide na mna mrcha...Ale dnes som si kupila test,ktory je citlivy na hormon HCG.Tak snad mi ukaze zajtra rano //ciarocky.
Uz sa neviem dockat.Tak este vydrzme jednu noc🙂))

renattka24
28. jan 2011

@bbtina Inak aj ja uz vyberam kociky a postielky...ale co ak to bude sklamanie...Manzel mi hovori ze nech vydrzim este 2 tyzdne a potom mozem vyberat vecicky,ze budem potom o to viac sklamana......Tak neviem....ale ked tomu sa neda odolat...

bbtina
28. jan 2011

@renattka24 no aj ja už začínam byť nervózna, hlavne keď občas nazriem nejakým kočkám do albumu a tie tam majú 9 deň krásne 2 čiarky. Aj ja chcem 🙂 A veľmi ťa krámovo bolí bruško, lebo mňa len tak trošku, no keď si ho slabučko pritlačím rukou tak dosť krámov 🙂 Ja už som cela popletená a nedočkavá 🙂))), sme na tom zrejme rovnako. ja som tiež včera kúpila mamatest s citlivosťou 10ml, takže zajtra ráno nalačno testujeme 🙂

bbtina
28. jan 2011

@renattka24 no vidím, že sme fakt také isté, až na to že ja som sa svojmu nepriznala, že už kukám takéto veci, len občas medzi rečou, že aha aký pekný kočík som našla...a tak 🙂

renattka24
28. jan 2011

@bbtina Takze na lacno?Dobre rano mam budicek🙂Ja som tiez nedockava a aj to robi moje okolie kazdy sa ma pyta ci som alebo nie som tehotna....Dlho som to tajila co chystam (umele oplodnenie)Ale teraz ked som na PN sa to uz neda....No a ja zase hovorim manzelovi vela veci.a viem ze mu to ide na nervy, nie som hlupa.Ale aspon ma vypocuje a to mi ZATIAL staci🙂)))))))Uz nech je rano a uvidis ze budeme mat obidve //ciarocky.Ked sme na to dve tak musi to vyst....O kolkej rano budes testikovat?

bbtina
28. jan 2011

@renattka24 No hned ako vstanem, lebo vraj HCG sa tvori hlavne od 01.00 v noci a v prvom moči by mala byť najväčšia koncentrácia, potom cez deň sa to už cikaním zriedi 🙂 Myslím, že okolo takej 08.00 už budem stepovať na vecku 🙂

renattka24
28. jan 2011

Ok tak ja budem tiez stepovat....potom sem napiseme?Ale ked budem sklamana ja neviem ci to vobec dokazem napisat....Ale aj keby tam bola len jedna ciarka tak este mame sancu nie???

bbtina
28. jan 2011

@renattka24 jasné že máme, ja tomu zajtrajšku aj tak až takú nádej nedávam, sklamaná budem, až keď mi nevyjde čiarka v deň vymeškania menštruácie, to už budem vedieť, že nič nepomohlo ☹

anika142
28. jan 2011

ahojte, drzim vam palce aby ste si nasli // dufam ze si ich ja najdem tiez ale az buduci tyzden
a len tak medzi nami aj ja pokukavam po veciach pre babo ale spolu s muzickom. Ja som uz aj pocula to, ze jedna si kupila jedne dupacky ako pre motivaciu no este nebola tehotna a na dalsi mesiac uz si nasla tehotensky test s //. Muzicek mi povedal aby som zbehla do obchodu no bojim sa ze by som bola potom viac z toho sklamana keby som to mala pred sebou. Takze som to radsej nechala tak. Snad sa to aj tak podari.

renattka24
28. jan 2011

@anika142 Ahojky.Dakujeme za podporu a aj tebe drzime palceky nech sa to podari.Kedy si mala prenos?
No ja som zase pocula,ze ked uz si tehotna a kupis si nejake vecicky tak to prinasa smolu....a ja aj ked som nebola tehotna vzdy som v skrini mala nejake dupky🙂 ale asi to nepomohlo.Je to o stasti a o tom ako kto silno veri...
Ale aj tak pozeram vecicky neda sa to bez toho....Prajem vela stastia....pa

anika142
28. jan 2011

@renattka24 ahoj, dakujem, prenos som mala tento tyzden v pondelok takze esteeee veeela cakania. To je na tom najhorsie. No co uz. Ja som minule pri prvom pokuse netestovala a nevyslo tak som si povedala ze pri tomto to skusim risknut a testnut. Ale chcem az na 12 ty den. skor urcite nie.

minka051
28. jan 2011

@bbtina Ahoj nič zvláštene len hlava, prsia, a včera ma trošičku ale len chvílku bolelo v podbrušku , ale prestalo. teraz sa mi zas točí hlava ale to asi Utroš lebo pred polhodinou nakoľko som v práci som ho zjedla. Vkaldám si len ráno a večer v robote sa mi nedá. Testovať možno ale neslubujem tak v nedelu. Dnes je to 10deň A zajtra a velmi verím že nepríde 🙂 by mala prísť mrcha. No zákazala som jej 😀 😀 😀

bbtina
28. jan 2011

@minka051 tak tak, všetky sme zakázali, sem sa rozhodli že ideme mať 2 //

minka051
28. jan 2011

@bbtina jasnačka a ke)d zškúlim tak budú aj //// čiarky 😀 😀 😀 😀 Som v práci idem už domov budem tu neskôr 😉

bbtina
28. jan 2011

@renattka24
@luly3
kočky tak kuknite album mscat, kočka testovala od 10DPO a ešte 12DPO tam mala ducha, až potom sa to krásne rozbehlo. Fakt má riadnu zbierku 🙂))

luly3
28. jan 2011

@bbtina a ako ju pozriem asi to neviem 😀

bbtina
28. jan 2011

@luly3 klikni si hore na fotoblogy, ptom sa ti v horenj lište objaví že zoznam užívateliek, kklikneš na ten a do okienka napíšeš mscat a ti ju nájde, potom na ňu klikneš a zobrazia sa ti albumy....skús 🙂

luly3
28. jan 2011

@bbtina už sem kukla 😀 tak baby nech aj mi mame take testy 😉

bbtina
28. jan 2011

@luly3 nooo, riadne ich má veľa, aspon viem, že niesme samé netrpezlivé 🙂)))

luly3
28. jan 2011

@bbtina noo to hej 😅

bbtina
29. jan 2011

@minka051
@luly3
@anika142
@renattka24. Tak ja slubene hlasim vysledok,kdeze o 8.00 testovat.celu noc som nespala co som bola nervozna,ze rano testujem a ked som sa o4.50 isla uz pocikat,povedala som si ze testnem,prinajhorsom budem aspon vediet na com som a budem spat...no a nic...ziaden duch na teste...proste riadne 2 //.som taka stastna ze uz vobec nezaspim.pridam aj foto ale asi az v pondelok,lebo z mobilu mi to akosi nejde.verim ze aj vy najdete take krasne 2ciarky ako ja. Reni myslim na teba,dufam,ze ak si tiez zle spala od nervov tak vysledok taky isty.daj vediet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre