Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dejna0412
23. apr 2015

@majkulik hahaha zlata🙂no keby to tak naozaj bolo;)pokial nemám z keby ze som tehu tak neverím 🙂))))

dafnedafne
23. apr 2015

@ereska Ano, ja budem hned zajtra vediet na com som. Budu mi volat poobede. Ja chodim v KE do Splnu

monca2013
23. apr 2015

@dafnedafne Ahoj čitam že chodiš do splnu,aj ja tam chodim ak možem vediet robili ti ET alebo KET 🙂

katka17044
23. apr 2015

@silviabn ja patrím k Stenovej tento krát mi robila aj ona vklad a výber Harbulák toto je môj 6vklad teda 3 ivf
nerátam iui tak uz aj pekne na nervy

jania023
23. apr 2015

Baby ako to zvadate vy??ja som stale unavena ale az tak zr mam mikrospanky,zacina to poobede a vecer o 21h som k.o... Nebude to liekmi?

katkafs
23. apr 2015

@rearo no tak vidis, co so ti pisala, biely test nic neznamena, drzim palce

silviabn
23. apr 2015

@katka17044 fuuha,tak ty si si toho uz hodne zazila,uprimne ta obdivujem,neviem ci by som to ja dokazala.
A este sa ti nikdy neprijali embryjká?
IUI som mala aj ja 2x neuspesne.

katka17044
23. apr 2015

@jania023 ja som to mala v prvé dni uz to nemám akoby som si uz zvykla ale tiez mikrospanky

anina303
23. apr 2015

@majkulik Super gratulujem 😀 😀 😀

jania023
23. apr 2015

@katka17044 mne praveze este len teraz zacalo take 3-4dni,uz nech to prejde teda

anina303
23. apr 2015

@rearo super gratulujem 🙂 🙂 🙂

smejuska123
23. apr 2015

@dafnedafne drzim palceky 😉

anina303
23. apr 2015

@dafnedafne držím zajtra palce 🙂 😉 🙂

rearo
23. apr 2015

@anina303 ďakujem...ani tomu neverím ešte...🙂

katka17044
23. apr 2015

@silviabn tiez ked som bola prvy krat som si povedala ze iba raz neviem nejak to vsetko zbehlo a zrazu uz 6 vklad... uz to asi beriem ako moj štýl zivota :D tusím od 2011. Mne sa len raz neuchytilo prvý krát a to preto ze mi dali velmi slabu stimulku takze na vklad bolo len jedno embryjko aj to kvalita nic takze vtedy jediny krat som mala cisty test no a potom 4 krát vzdy tak, ze aj nejaka ciarka na teste aj hcg ale vzdy len chvilku tak tyzden max 5tt to som dotiahla na hcg 5544 nejak tak vzdy sa s tym telo vysporiadalo a embryjko odislo... tak nizkeho hcg sa uz bojim nikdy mi to s nim dobre nedopadlo :( zistili mi protilatky proti spermiam a trofoblastu beriem medrol prvy krat odvtedy som bola na et hcg len 21 neviem preco sa zase nepodarilo... ale vraj embryjko sa na zaciatku zacalo pomaly delit embryologicka dokonca myslela ze z nich nic nebude a ked sme prisli tak boli blastocysty ze to je super, tak mi vlozili jedno lebo tak som chcela, ale to som nevedela ze to druhe vyhodia lebo nebolo vhodne na mrazenie... ale co uz... takze asi ani tak nezalezi na kvalite ako na tom aby sa na zaciatku ok delilo...

silviabn
23. apr 2015

@katka17044 ach,tazko sa to cita a este tazsie preziva.
Mne odobrali 19 vajicok a z toho 17 bolo schopnych oplodnenia ale kedze mame zly spg,tak vsetky isli ICSI a oplodnilo sa len 5 a pri vklade boli 2 zevraj krasne blastocysty a zvysne 3 embryjka som si volala na dalsi den,ci sa zamrazili a ze nie,ze sa prestali delit.Takze zaloha ziadna,Ak nam to nevyjde,tak druhe si bohuzial tak skoro nebudeme moct dovolit z financneho hladiska.

katka17044
23. apr 2015

@silviabn boze z 19 vajicok 2 embryjka je to mozne... :( to mi je luto... tak ja som mala naposledy 13 a z toho 9 embryok este mam 3 ach jaj je to vsetko tazke uz niekedy aj na porazenie... Ale verim ze sa nam to teraz podari a tí tvoji dvaja to budu riaadni bojovníci 🙂

rearo
23. apr 2015

@silviabn ja som bola tak isto len miesto 19 vajíčok som mala 7, oplodnilo sa 5, vložili 2 a 3 vyhodili...a dnes mi potvrdili tehotenstvo

silviabn
23. apr 2015

@rearo to muselo byt radosti 🙂,mala si prve IVF?

smejuska123
23. apr 2015

@rearo gratulujem 🙂

rearo
23. apr 2015

@silviabn áno a icsi

rearo
23. apr 2015

@smejuska123 ďakujem

dafnedafne
23. apr 2015

@monca2013 robili mi ET, bolo to moje prvé ivf. Bohužiaľ nemám žiadne odložené embrijka, iba tie dve, co mi dali dnu boli schopne... A ty? Uz dlho to skúšate?

monca2013
24. apr 2015

@dafnedafne tak ja mam zasebou už 2ET a 2KET žial všetky boli neuspešne ☹ ja som podla Dr. zdrava akurat manžel ma pomale spermie,10.aprila som tam bola lebo mam 3 zmrazene embrya ale posunula mi to až v maji lebo mi našla 22mm cystu tak koncom mesiaca by som mala dostat mrchu a idem na to.Je to tažka cesta a tie neuspechy bolia najviac.ale tebe prajem aby ti to vyšlo silno držim palce 🙂 ak možeš potom mi daj vediet 😉

dafnedafne
24. apr 2015

@monca2013 aj ja Ti velmi drzim palce, ano, to sklamanie je strasne. Ja sa ho tiez velmi bojim. Ak to nevbyjde, skusim este raz. U nas nie je ziadna zjavna pricina, preco to nefunguje - sme ok, obidvaja...len to proste nejde ☹

jania023
24. apr 2015

Dobre ranko,baby nasla som //...Juj aby to bolo tak..Dnes 7den po ET s 8bunkacikmi..
Pridavam test ale neviem ci nieco uvidite je to fotene s mobilom ale kazdopadne je tam.

jania023
24. apr 2015

Fotku som zabudla.. 😀

chilli21
24. apr 2015

ahojte, mozete mi napisat do tabulky negativne, vysledky este nemam, ale od rana krvacam

ereska
24. apr 2015

@jania023 jani super a pregnyl to uz nemoze byt? Juj supis

jania023
24. apr 2015

@ereska nie uz nie ten tam nieje uz 3-4dni som cca13 den po pichnuti..Len ci rapidky nerobia duchov i ked na ducha je to pekne fialove,ak stmavne zajtra ciarocka tak sa budem moct trosku vytesovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre