Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

henika40
18. okt 2012

ahojky, dievcence, ktore ste zostali tehotne... po IVF alebo KET, mali ste nejake priznaky po ET?.... testovat nechcem, nakolko mi este nikdy nevysiel pozitivny a jednu palicku uz vidiet nechcem 😖

radina
18. okt 2012

@dafy uff, tak teraz si daj oddych na nejaku dobu a mozno aspon ten soft cyklus by ste mohli skusit, ci?
neviem ci som sa ta uz pytala, ale boli ste na vysetreni na reprodukcnej imunologii?

andyaa
18. okt 2012

ahojte.Ja som dnes 8den po ET.Ked som bola pred 7r.po IVF tak som nemala ziadne priznaky.Prve dni ma bolelo brucho a prsia a potom nic.ked som si urobila testik tak som neverila,ze som tehotna -vobec nic mi nebolo.a teraz cakam ako to dopadne a verim,ze tak isto.neni mi nijak ale verim,ze tam je 🙂

andyaa
18. okt 2012

@henika40 ktory si den?

henika40
18. okt 2012

@andyaa ratas aj den vkladu? ak ho neratam, tak je to 6. den. Ja som zacala mat mrchovske bolesti od 2. dna, pichanie z obidvoch stran... vcera to uz bolo lepsie, no dnes zasa tlaky, je to nas 4. ET, nikdy sa embryo neujalo ☹
budes testovat?

andyaa
18. okt 2012

@henika40 ano ratam aj den vkladu.mala som aj ja zo zaciatku pichanie,tahanie pripupku a boleli ma prsia ale teraz nic.este nebudem testovat.necham to na sobotu asi.

henika40
18. okt 2012

@andyaa potom som den po Tebe 🙂 mas vlozene cerstve embrya alebo rozmrazene?

andyaa
18. okt 2012

@henika40 mam cerstve 2 vlozene.bola som tento rok 2x na mrazacikov ale to nevislo tak som musela absolvovat este raz to iste.teraz som mala4 ale len 2 sa oplodnili tak sme ich dali naraz vlozit..tentoraz to vide nech ma mala surodenca..1x som bola v iscarea teraz som bola skusit ferticent.ty si kde bola?

henika40
18. okt 2012

@andyaa ja som si testy radsej nekupila, este by som na ne siahla... ale jeden som nasla doma, je po zaruke 😀 Mozno si v sobotu kupim a v nedelu testujem tiez....

andyaa
18. okt 2012

@henika40 este je skoro.skusime to cez vikend ked je klud 🙂 .neboj urcite uz v tebe drobcek rastie ver tomu. 🙂

henika40
18. okt 2012

@andyaa tiez sme boli vo ferti, mame za sebou 2 x IVF, a teraz sme 2. x KET... uz by sa nam mohlo zadarit, sak?

andyaa
18. okt 2012

@henika40 a to stale v tom istom centre?nechceli ste skusit ine centrum?ja si myslim,ze uz sa vam zadarilo len treba tomu verit.toto centrum je mile a utulne aj sestricky su super.aj ti davali iniekciu po vklade?

bique
18. okt 2012

@henika40 ahoj...ja som tehu po ET s jednym embryjkom...vklad po po PK na 6ty den...po vklade mi nejak nic nebolo, okrem toho, ze ma strasne boleli prsia, ale tie zacali uz po injekcii Pregnylu a brusko ako na ms, ale tak menej, ze som si to ani nejak nevsimala, lebo som si myslela, ze je to po OPU...6ty den po vklade som vecer trosku zacala spinit, trvalo to par hodin a potom prestalo...o 3 dni na to som mala pozitivny testik 🙂 testovala som aj predtym, ale bol biely ako sneh...ale nejak som nestresovala 😀 toto bolo 2 ET...prve IVF nam vysiel ET s dvojickami, bohuzial som predcasne porodila 😢 velmi skoro....vtedy som ani netusila, ze to mohlo vyjst, len som mala nenormalne nafuknute brucho...potom 2xKET neuspesne, to ma vsetko pichalo, bolelo, nahovarala som si, ze urcite sa podarilo, ze to citim a nic....no a teraz druhe IVF vyslo, tak verime, ze vydrzime pekne do terminu 😀 tie priznaky a nepriznaky mozu byt aj po liekoch, takze iba krvny test da odpoved a dovtedy len prezit to dlhe cakanie 😠 drzim palceky, silno silno 😉

andyaa
18. okt 2012

@bique tak drzim palceky a gratulujem 🙂

henika40
18. okt 2012

@andyaa ano 2 cykly sme vycerpali v tom istom centre, z kazdeho sme mali aj na 1 KET. Uz by sme tam nesli, ale sme tam nechceli nechat nase embrya... ak nam to nevyjde, skusume to este v CR. Absolvovali sme aj pripravu na nahradne materstvo a sme na zozname cakatelov na adoptovane dietatko... ciest je viac, aj deti chceme viac 🙂
uvidime, snad sa nam zadari 😉 Injekciu som nemala ziadnu...

henika40
18. okt 2012

@bique uuuf, vela ste si uz preskalali 😒. Tento krat Vam to vyjde, zo srdca gratulujem a prajem pohodove tehulkovanie 🙂
Ano, priznaky/nepriznaky su velmi indivindi.... neostava nam nic ine, len cakat a vydrzat 😖

henika40
18. okt 2012

@andyaa z toho cakania nas asi aj porazi 😀 musime byt trpezlive a v klude 😠

andyaa
18. okt 2012

@henika40 urcite to teraz vyde ja tomu verim.o par dni si budeme pisat o tehulkovani..hlavu hore 😀 veru treba cakat a vydrzat 😉

henika40
18. okt 2012

@andyaa kiez by to vyslo kazdej, ktora po tom tuzi!

andyaa
18. okt 2012

@henika40 veru tak.zelam to taktiez kazdej zienke..

adulik30
18. okt 2012

ahojte zienky dlhsie som tu nebola ale pravidelne vas citam. vcera som bola na kont,HCG a za 12 dni vzrastlo zo 410 na 19962 😀 vcera som bola aj na ultrazvuk a dopadol fajn plod uz bol pritomny no akcia srdiecka este nebola uplne jasna. no dr.povedal ze na 5 tyz. je vsetko tak ako ma byt. tak dufam ze bude vsetko ok a babatko nam pekne porastie 🙂

poppy28
18. okt 2012

kocky mna caka buduci tyzden este len odber vajicok tak vam zavidim ze vy ste uz po ET a cakate na vysledok prajem vam nech sa vam vyplni co si tak zelate a hlavne nech je to malicke zdravucke 🙂

annamary27
18. okt 2012

@henika40 no mne vyšlo ET v treťom IVF/klop-klop/ a ked si to porovnám z predchádzajúcimi pokusmi ,tak v tomto ivf ma asi tak od 9teho dna po et pár krát za deň strašne pichalo v bruchu,až som to musela predýchavať ,trvalo to asi tak do 20teho dna po vklade.a tiež som netestovala.

jaja102
18. okt 2012

@bique ahoj a aj vsetky babenky 🙂 .na UZ vseeetko ok,mame vsetkeho akurat a nic co netreba 🙂 .aaaaaaaaaaaa je to Matej.uz na 100% 😉 .tie pocity,myslim ci uz maleho citis,ci nie,to je u kazdej a pri kazdom tehotenstve ine.svagrina hovorila uplne inak,segra tiez,ako to,co ja citim teraz.tak neboj,ze citis nepravidelne,este nam chrustikovia buvkaju viac ako vystrajaju,ten moj aj dnesne sono odspal,dr mi triasol bruchom,aj ma posadil,aj dal na bok,aby ho zobudil,a drobcek len mavol rukou a buval dalej 🙂 .takze tak

bique
18. okt 2012

@jaja102 jeeeej, tak gratulujem 😀 aj ja sa uz tesim na ten ultrazvuk 😀 tak uvidime, co to bude u nas 😀

alex81
18. okt 2012

@jaja102 😵 😵 😵 supiiiiis ... paradne spravicky ... len tak dalej ...

henika40
18. okt 2012

@annamary27 mala si aj PK? No ja tie tlaky som mala cca 3 cele dni aj pichanie a teraz raz mam a raz nemam, su to take MS krce... niekedy mam pocit, ze mam zastavene vetry 😀
inak gratulujem 🙂 aj ja si myslim, ze treba vydrzat... ked je uspenost okolo 33 % z pravidla do troch, u niektorych az do 5 pokusov by to malo vyjst....

jaja102
18. okt 2012

@bique
@alex81 dakujem...moj mm sa rozplakal,ked nam to povedal,nie preto,ze by chcel chlapca viac,ale ho to nejak zaskocilo.videli sme mu aj gulky 😀 .takze je to uz iste.inak mozem ho odporucit,je to v MT,femicare,dr.Grochal.spickove vybavenie a velmi dobry pristup.aj ked vsetko si musi clovek platit.na web stranke ma aj cennik.uz len to v zdravi dobojovat...verim,ze to zvladneme.

alex81
18. okt 2012

@jaja102 Zlatyyyyy. 😅 Ja na buduci tyz. idem na tripple testy. Snad vserko dobre dopadne ... Zatial bolo vsetko na jednotku, tak verim, ze to takto pojde aj nadalej. Uz sa neviem dockat morfo. sona 😵 Inac nevies mi povedat kedy sa robi 4D ultrazvuk? Kedy je najlepsie ho basolvovat?

jaja102
18. okt 2012

@alex81 no na tej stranke femicare sa pise medzi 25 a 28 tyzdnom.ja nepojdem,mame pekne fotky aj teraz,a dnes nam dal aj jednu 3D,a je to dosť drahé...tak sme sa takto rozhodli.triple testov sa neboj,su nepresne a smerodajny je ten skíning v prvom mesiaci.ak ho mas ok,tak uz nemusis mat obavy. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre