Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
26. feb 2013

@alika36 tfuj-tfuj,nech je piatok šťastný.

alika36
26. feb 2013

@annamary27 dakujeeeeem 😵

alzbetapipi
26. feb 2013

@alika36 aj ja držím silno prsty!

alika36
27. feb 2013

@alzbetapipi dakkujeeeeeem ste zlate vsetky babulky.

bique
1. mar 2013

@alika36 tak ako? aky je vysledok? drzim palce a verim, ze bude silne pozitivny 😉

xlolax80
1. mar 2013

ahojte kocky, chcem sa opytat vas, ktore uz uspesne tehulkujete. mali ste po transfere nejake priznaky, ze to vyslo? alebo vobec nic?

annamary27
1. mar 2013

@xlolax80 no mne to vyšlo na tretie ivf a ak mám porovnať nejaký rozdiel,tak v tomto úspešnom pokuse som mala asi od 8meho dna od vkladu až do 20teho dna sem-tam cez den ostru bolesť ,čo som musela predýchavať,vdaka ktorej som myslela,že zas to nevyšlo.

bique
1. mar 2013

@xlolax80 ahoj...priznaky ziadne, otehu som po prvom ivf s dvoma embryjkami, priznaky absolutne ziadne, iba tie od prehormonovania, potom KET 2X neuspesne, "priznaky" boli ako predtym, druhe ivf s jednym embryjkom zasa tehu, a zasa ziadne priznaky, iba tie prehormonovane....pri prvom uspesnom ziadne spinenie, pri tomto druhom som spinila na 6ty den po ET a oba pokusy boli uspesne...jedine, na co si spomynam, je vnutrony klud, ked to vyslo...tie 2xket som nejak vnutorne citila, ze sa nic neudialo, ale do poslednej chvile som tomu davala sancu pri kazdom a nepripustila ine, ako ze to vyslo 😉

agy77
2. mar 2013

Ahojte dievcata, chcem sa s Vami podelit o nasu velku radost, dnes som 13.den po ET, je to nase prve IVF a vyzera to velmi nadejne. Co poviete?

macinkapapulka
2. mar 2013

Jeeeej, gratulujem, to vyzerá fakt vééééééééééééééééééééľmi nádejne. Už aj ja by som chcela byť až tam. Držím palce.

agy77
2. mar 2013

@macinkapapulka dakujem krasne, v pondelok idem na krv, tak verim, ze nam to potvrdia🙂 prajem vam vsetkym tento pocit🙂

macinkapapulka
2. mar 2013

Tak to Ti budem silno držať palce, ja idem tiež v pondelok ráno, ale na ultrazvuk, my len začíname so stimulkou, prvá kontrola pri pichaní Diphereline.

dadenka111
2. mar 2013

@agy77 Ahoj Agy. jej kraaasne, urcite ti to potvrdia 😉 ja idem tiez v pondelok na krv. mam podobne testiky ako si mala ty. ja som dnes 9dpET 🙂

agy77
2. mar 2013

@macinkapapulka tak drzim palce, tiez som zacinala dipherelinom, tiez MT?

agy77
2. mar 2013

@dadenka111 dakujem ti pekne, tak ty to mas nejake rychlejsie, tak ty ides na 11.den? Ale uz som citala, ze niekde sa chodi takto skor na kontrolu. Tak potom si napiseme dobre spravy ok? Tiez si si robila tri testy? To uz ktory den ti prvy kratukazalo?

dadenka111
2. mar 2013

@agy77 😉
u nas v centre sa chodi na 10.den a potom kontrolny na 14.den. 6dpET som zacala spinit, tak som myslela zeby hniezdenie a na druhy den 7dpET som testla a boli tam // 😵 a potom dnes 9dpET. ani som nechcela testovat, ale ta krv mi nedala a chcela som vediet co sa deje 😀 o.k. tak si povieme cisielka hcg. zatial paaa

adra17
2. mar 2013

Ahojte, dievčatá, prepáčte, že som vám sem vtrhla. Tiež som sem parkrát po ET prispela 😉 Prosím, nemáte náhodou zvyšný Gonal alebo Merional? Pomohli by ste mi. Ďakujem a držím vám palce na //.

alika36
3. mar 2013

@bique ahoj, nuz bolo aj odislo, po 19 dni od transferu nebolo nic viediet, tak mali podozrenie ci to nieje mimomaternicove teh. a pre istotu vraj mam vysadit Ultrog. a aby prisla MS. Podla pondelkajsich vysledkov a toho co videla doktorka uzavrela to takto. Lenze este nevedela ake budu vysledy z toho dna, hcg zacalo klesat a to je vraj dobre inak by som musela ist na dalsei vysetrenie kde by mohli potvrdit naozaj to MMT ak by neklesalo. Takze terao uz mam kramy a dalsei kontorla ma byt o 14 dni, kedze sa vycistujem ako ma. Potom sa uvidi. Embryo zrejme odumrelo skor o par dni ako som prislo na kontrolu.

pgaba
3. mar 2013

@dadenka111 Ahojte dievcence s // drzim vam palceky.
Chcela by som sa spytat, ze ake pocity ste mali -ci ste nieco citili?
Nakolko nam sa 1.Ivf nevydarilo - po 5 tyzdny odislo male tak sme sa dali na druhy pokus. Len som chcela konzultovat s vami.
Drzim palceky a hlavne vela zdravia ;)

dadenka111
3. mar 2013

@pgaba Ahoj, mne tiez jeden ket nedopadol dobre v 5tt. Pocity som mala a aj mam stale take pozitivne, ze som v tom a citila som sa stastna. Teraz ma ani prsia nebolia, ale zacala som mat trosku natlacene prsia v podprsenke a vadila mi, tak chodim bez. okrem spinenia sa citim fajn a nic ma neboli, nepicha. 😉 aj tak je asi este skoro na pocity ked ma embryjko ledva 1mm. 😕 Uvidime co sa bude diat dalej. Teraz uz si mala aj vklad, ci len zacinas? Vela stasticka a zdravia jj.

pgaba
3. mar 2013

@dadenka111 aj ty si davaj na seba a male pozor 🙂
teraz budem zacinat len s pychanim -2pokus -mame kratky protokol ak vsetko dobre dopadne tak pred velkou nocou uz by som mohla mat odber a mozno stiham aj vklad.
mohla by som sa spytat, chcela by som vediet ci si doma na PNke a po vklade ci si len lezala alebo si fungovala ako predtym?
len by som chcela vediet co je dobre a co nie -lebo ja po prvom vklade som sice bola na PNke ale nelezala som 10 dni. Chcela by som len vediet co je spravne.
Dik

dadenka111
3. mar 2013

@pgaba dakujem teraz si davam velky pozor. idem asi od zajtra na PN. chodila som do prace a normalne som fungovala. po vklade odporucam 1 den leharo a 4 dni oddych, prechadzky a nerobit nic narocne. vtedy sa embryjka po PK hniezdia. ja som mala odber v sobotu tu som prelezala a prespala, nedela uz normalka a v pondelok som uz isla do prace. na vklad som brala dovolenku stvrtok az pondelok, len som potom v stredu 6dpET zacala spinit, tak som uz na dalsi den nesla do prace a odvtedy len lezim a klop,klop,klop zlepsuje sa to. urcite ti nepomoze zobrat na dlho PN, lezat a nic nerobit. Uspech je v tom, ze sa budes usmievat, mysliet pozitivne a napriklad aj dychat cerstvy vzduch vonku. 😉
ja som este pred odberom isla par krat na jogu a citila som sa velmi dobre a vsetko islo podla planu. 😵
tak hojnu urodu (vela vajicok) prajem na tu sibacku a uspesny vklad. 🙂

bique
3. mar 2013

@alika36 ☹ tak to mi je velmi luto....drzim palce do dalsieho boja, nabuduce sa urcite podari 😉 treba tomu silne verit...

pgaba
3. mar 2013

@dadenka111 dakujem
vam vela radosti a hlavne zdravia, stastia a pozitvneho myslenia s usmevom 🙂

annamary27
4. mar 2013

@alika36 jááj,je mi to ľúto 😒

alika36
4. mar 2013

@bique vdaka za povzbudzovanie 🙂 , uz som sa zmierila s tym, jasne ze ideme este dalej... za pokus to stoji 😉

alika36
4. mar 2013

@annamary27 dakujem ze na mna myslis, bolelo to chvilu, ale musim najst silu ist dalej... a urcite este pokracujem co najskor ako sa bude dat 🙂

agy77
4. mar 2013

@dadenka111 Ahoj, tak ako som slubila, pisem ako som na kontrole dopadla. Doktorka na ultrazvuku uz videla malicke, ze vsetko v poriadku a gratulovala mi, ze som tehotna, je to uzasne pocut tieto slova. Vysledok z krvy hcg 1.188, Tiez vraj velmi pekne, takze nekonecna radost, stastie a velka vdaka za nas maly zazrak. Vsetkym vam prajem len dobre spravy a z nich velku radost.

dadenka111
4. mar 2013

@agy77 AHOj cakala som netrpezlivo na teba. 😉 Tu som. Gratulujeeeem, to je naaaadhera. Aj mne sa dnes tlacili slzy do oci. Nejako som sa rozcitila. hCG mam 191 a vo stvrtok 14dpET idem na dalsiu kontrolu krvi a daju mi termin na sono. Uz sa neviem dockat. Od dnes som na PN a lezim.

macinkapapulka
4. mar 2013

Jeeej, tak toto si veľmi pekne napísala. Straaašne Ti gratulujem a teším sa s Tebou. Si živý príklad toho, že aj na 1. pokus to môže vyjsť🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre