Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

henika30
22. júl 2010

@sakura transfer som mala minulý týžden utorok!Dnes som 10 den po ET! 🙂

janemari
22. júl 2010

@sakura nerobim si velke nadeje mame len jedneho mrazacika a nadej ze sa rozmrazi a bude schopne na transfer je mala.A ked si beriem realne ze mi vkladali krasnu blastocystu a nic,tak nadej ze budem s tohto mrazacika tehu je malicka.Ale vyskusame. @henika30 vidis ty si ten pripad,ze zena krvaca a je tehu.Ja som patrila do tej druhej skupiny ked som spinila a nic 😒

annamary27
22. júl 2010

@henika30 je to dobré nemaj boja a gratulujem,teraz hlavne,aby sa ti do najbližšej krvičky dobre znásobilo to hcg v krvičke.Kedy ideš najbližšie?v pondelok? 😉

soni1
22. júl 2010

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Včera som bola na KET, ale ja vôbec nič nepociťujem, ani bolesti v podbrušku, ani prsia, proste nič, akoby mi ani nič nevkladali.
Vkladali mi jedno 4-bunkové a jedno 7-bunkové embryjko. Myslíte si, že by som už mala niečo pociťovať? Poraďte mi prosím. Ďakujem.

annamary27
22. júl 2010

@soni1 ahoj,tak ja ti viem napísať iba moju skúsenosť po ET.ja som asi na štvrtý-piaty den začala pociťovať také pár sekundové bolesti vpodbrušku,ktoré boli dosť intenzívnme,tri po Et som viac menej ležala a vtedy som nič necítila. 😵 D 😉

soni1
22. júl 2010

Ďakujem, lebo teraz absolutne nič necítim. Uvidíme. Ešte je to určite skoro.

sakura
23. júl 2010

@henika30
a to už si bola aj na krv? Na 10 deň? No ja som bola až na 15 tak preto to vyššie HCG 🙂

henika30
23. júl 2010

@annamary27 áno idem v pondelok na druhú krvičku 😉 😉

henika30
23. júl 2010

@sakura bola som na 10 den po ET ked som išla na krvičku! 😉 😉 😉

renka77
23. júl 2010

@janemari ahojky ides v auguste na KET?aj ja my mame 2 mrazacikov,aj tebe dali tie rakuske lieky? co treba brat od 1 dna cyklu?

annamary27
23. júl 2010

@henika30 tak držím palce,aby bolo hcg vysoko-vysoké 😎 😎

janemari
23. júl 2010

@renka77 ano idem v auguste ak sa mrazacik rozmrazi a bude schopny na transfer.Dal mi nejake lieky a mam ich brat od 1 dna cyklu a potom pridavat utrogestan.Este som to nejako nestudovala,lebo som vcera sla do centra po 4 nocnej a vratili sme sa domov pobede a vecer zase do nocnej.V robote som si davala veci do kopy,lebo uz som poriadne dokiho ani nevnimala,ale bol tam muz tak to snad zvladnem 😀 Teraz uz len pockat na mrchu 😎

renka77
24. júl 2010

@janemari ahoj neprehanas to s tou pracou 😉 tak isto aj ja cakat na mrchu zacat brat tie lieky,mala by som dostat okolo 2 aug.,predpokladam ze chodis do Martina ked si zo Ziaru,hadam sa aj stretneme 🙂 drzim ti palceky a trosku sa setri 😉 ja som pn,dobrovolne si priplacam zdravotku na vyse, takze sa mi neoplati ist do prace,mam lepsi prijem ako som zarobila 🙂

janemari
24. júl 2010

@renka77 ano chodim do Martina ale do Iscare a ty asi do Heliosu.Ja mam dostat mrchu 10.8. cize to bude akurat po dovolenke v centre a mozem zacat papat lieky.

renka77
26. júl 2010

@janemari drzim palce 🙂 ,ja zacnem skor tak ta budem informovat 😉

rusalka22
26. júl 2010

Ahojte dievčatá, som absolútne na dne, som piaty deň po KET a necítim absolutne nic. Pred mesiacom som mala ET a skoncilo to biochem. tehotenstvom. A to som hned po ET citila bolesti bruska a krizov a teraz nic. Asi je to uplne v haji. Nemate niektora skusenosti ze vam to aj napriek ziadnej bolesti bruska vyslo? Ja neviem ako to vydrzim cakat este do odberu. Som uplne na dne nemam ani najmensiu sancu.

renka77
26. júl 2010

@rusalka22 ahojky neprehanaj to s tym stresom 😉 prosim ta co je to biochem. tehotenstvo,ja som po ET dostala silnu menstruaciu na 6 den,teraz idem v auguste na KET,tak uvidime,hlavne mysli na nieco pozitivne ja viem ze je to tazke,ale skus to 😉 kolko ti vlozili embryjok?ja mam este 2 zamrazene,uvidime ci budu schopne po rozmrazeni na KET 😵

renka77
26. júl 2010

@sarac ahoj ako sa citis? vsetko v poriadku? 🙂

soni1
26. júl 2010

@rusalka22, poslala som ti IP.

rusalka22
26. júl 2010

renka77, biochemicke tehotenstvo je to ze sa ti embrijko aj na chvilku uchyti ale potom sa prestane vyvijat. Mne vlozili jednu blastocystu. Ak mi toto nevyjde idem zasa v auguste, mam este 3 snehulky, tak snad sa mi to podari. A dam si tiez vlozit dve.

henika30
26. júl 2010

A\hojte!No bola som dnes na krvičke!Dnes máme 14 den a mala som hcg 679,takže mi hovorili že som tehotná 😉 😉 😉 😉 Dúfam že aj nadalej pójde všetko tak ako doteraz!A tým dievčatám ktorých toto len čaká držím velmi,velmi palčeky! 😉 😉 😉 😉

sarac
26. júl 2010

Ahoj Renka77. Cítim sa celkom fajn, mám skoro mesiac teh.za sebou. Čo ma ale hnevá, začínam mávať migrénu, poriadnu, až z nej vracám. Zajtra idem na sono, tak sa opýtam, čo robiť, ale čítala som, že prvé 3mesiace sa migréna objavuje vešmi často. Inak v pohode. A ty ako? Už sa pripravuješ?Čo máš nové?

sarac
26. júl 2010

@henika30 A robili ti aj teh.test? 🙂

henika30
27. júl 2010

@sarac ako že tehotenský test?Bola som na 10 den po RT na krvičke,a na 14 den po ET na krvičke a potvrdili mi že som tehu 🙂 🙂 🙂
Ale troška sa bojím lebo vela krát ma bolí bruško ako na mrchu,a aj pravý vaječník bolí!Nemá niektorá takýto podobný problém a je tehotná?

mirka7582
27. júl 2010

ahojte ja som prvi den po 😀

renka77
28. júl 2010

@sarac ahojky to som rada ze sa mas fajn 🙂 tie migreny pominu,uz pomaly sa mi blizi mrcha, tak uz zacnem,nove mam akurat vlasy bola som sa trosku skulturnit 😀 ,kym neberiem ziadne hormony,lebo vtedy mi ani farba na obocie nechitila 😒 uz sa tesim na KET,ale sa aj bojim samozrejme 😉 tak sa mi drzkaj,nejako tie migreny vydrz,potom sa zase ozvem 🙂 🙂

renka77
28. júl 2010

@rusalka22 ahoj diky za info 🙂 to je krasa,ked mas este 3 mrazacikov,ja mam 2 ale aj to je velka nadej 😉 tak sa drzkaj,ja este neviem ci 1 alebo 2,podla toho v akom budu stave po rozmrazeni a este budeme mat pohovor s embriologickou,tak ona este povie svoj nazor 🙂

rusalka22
28. júl 2010

@renka77 no ved to ma drzi este pri zivote ze mam 3 mrazacikov. Citim sa nejako cudne, ako pred chripkov a mam pocit ze kazdu chvilu pride mrska. Bojíííím sa. Tebe drzim palce na ten august, dufam ze ja uz nebudem musiet ist ze mi to vyjde teraz. Budem na teba zvedava, tak mi das vediet ok?

renka77
28. júl 2010

@rusalka22 samozrejme ze ti dam vediet 🙂 a ty si teraz prvy raz na umelom? to ze sa citis nie moc dobre,moze byt dobre znamenie,ja co poznam zienky aj ked prirodzene otehotneli,tak hned aj prechladli 🙂 navar si nejaky dobry cajik 😉

rusalka22
29. júl 2010

@renka77 Pred mesiacom som bola na ET, nevyslo to, ale pred týždňom som bola na KET, tak čakám...... Zosediviem ☹ Posluchla som ta a uvarila som si cajik.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre