Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvia545
20. sep 2010

bahara ahoj 😉 tak aj ty neustale cikás 😉 noo aspon nie som sama 😀 mna vcera bolel lavy vajecnik a ma pobolieva v podbrusku a prave teraz mam také pichanie 🙂 dnes som mala ale hodinku vkuse dost také pichanie,,aj som si pospala,,ale nie dlho,,lebo pracka doprala 😀 tak verím tomu ze je to dobre znamenie 🙂 uz sa z toho pozorovania samej seba asi zcvoknem 😀

silvia545
20. sep 2010

annamary27 ani ja si napamatám 1 ivf,,vtedy som sa tak nesledovala 😉 ale urcite viem,ze tolko som na wc nelietala 😀

wera
20. sep 2010

@bahara ahojky 🙂 vidím že sme na tom rovnako, aj ja som dnes 3 deň po ET 🙂 do akého centra chodíš?
tak vaječníky hnevajú sem tam aj mňa, ale mám ich dosť zväčšené tak to bude asi tým, bradavky ma tiež strašne bolia takže musím celý deň nosiť vystuženú bezšvíkovú podprsenku aby som si do nich náhodou nebuchla... 😅
chystáš sa aj testíkovať?

annamary27
20. sep 2010

@bahara tak to ti ja neviem povedať,lebo ja som sa tak daleko zatial nedostala,tak ani neviem ako sa to ráta.

bahara
20. sep 2010

@wera Ahoj.. 😀 tak to sme..no aj by som testíkovala ale bojím sa že je ešte skoro nie?
Tak nie som sama.Kedy ideš na krv?Ja 01.10 🙂 🙂 neviem ako to vydržím..

wera
20. sep 2010

@bahara ešte je skoro... ale tak možno cez víkend by sme už mohli testíkovať 🙂 aj ja idem 1.10. na krvičku 🙂 do ktorého centra chodíš?

bahara
20. sep 2010

@wera Do ISCARU na Šulekovej ul. v Ba a ty?

bahara
20. sep 2010

@wera Do ISCARU na Šulekovej ul. v Ba a ty?No asi cez víkend by to už aj šlo... 😀 len aby ale boli potom pozitívne..čo keď nie?? ☹ ☹

wera
20. sep 2010

@bahara tak to chodíme do rovnakého centra 🙂 🙂 🙂 teda budúci piatok na krvičke sa tam vidíme 🙂 a kedysi bola na odbere? 14.9.? 😉

bahara
20. sep 2010

Jasné 🙂 🙂 ráno o deviatej no sedela som tam už skôr..od nedočkavosti...haha..na ktorú si na krv objednaná?ja 08.30 😀

wera
20. sep 2010

@bahara no mám taký pocit že sme boli spolu na izbe 🙂 🙂 🙂 si bola na dvojke pod oknom?
ja som sa na krvičku ešte neobjednávala, musím si do centra zavolať 🙂

bahara
20. sep 2010

@wera Jasné 🙂 🙂 ráno o deviatej no sedela som tam už skôr..od nedočkavosti..haha na ktorú si na krv objednaná?ja na 08:30 😀

bahara
20. sep 2010

Pri odbere??

wera
20. sep 2010

@bahara hej, si mi podľa fotečky nejaká povedomá 🙂

bahara
20. sep 2010

@wera Pri odbere?Bože stále zabudnem pridať komu píšem..haha..

wera
20. sep 2010

@bahara jasnačka pri odbere 🙂

bahara
20. sep 2010

@wera No môže byť ..bola som pod oknom no číslo izby neviem 😀 dosť som bola v strese...ja si tváre pamätám dosť dobre no máš malú fotku nevidno ti do tváre..haha...a kde si ležala ty?Boli tam vtedy dve tmavovlásky..

wera
20. sep 2010

@bahara dvojka je tá iba hneď oproti operačke, ja som bola pri stene v rohu... sme mali rovnako 10 vajok 🙂 🙂 🙂

bahara
20. sep 2010

Jéj áno...aj v čakárni vonku sme na chvíľu boli spolu potom 🙂 sranda..tá tretia babenka tam ostala dlhšie tuším 🙂 ..už viem.No?Tak sme sa našli haha..a ak to dopadlo?Koľko bolo oplodnených z tých desiatich?

wera
20. sep 2010

@bahara no to je krása že sme sa takto na koníku našli 😀 my sme z tých 10 vajok mali 9 vhodných na oplodnenie a všetky nám ICSI oplodnili, 5 nám na druhý deň zamrazili a 4 nechali na vyvíjanie, z toho mi 2 osembunkové vložili v piatok a tie ďalšie dve tiež osembunkové zamrazili, takže mám 7 mrazáčikov, moc sa teším 🙂
a vy ste ako dopadli? dali ste si aj tú genetiku? a na transfery si bola kedy?

bahara
20. sep 2010

@wera A ty si teda ideš cez víkend skúsiť?test?

annamary27
20. sep 2010

@bahara nemusíš pridávať komu píšeš,len tukni pod komentárom na ,,odpovedz,, 😀

bahara
20. sep 2010

@wera No mi sme mali z 10 vajíčok 6 oplodnených a z toho tri nám dali na genetiku.Z tých troch dve boli v poriadku.Aj dobre kľudne sa mohlo stať,že keby sme si tú genetiku nedali..vložili by mi toto jedno čo v poriadku nebolo ☹ tak som si dala podla dohody jedno vložiť v Sobotu a druhé šlo do mrazáku 🙂

bahara
20. sep 2010

@annamary27 No?ale keď si už z niekým píšem tak chcem rýchlo odpovedať a vtedy práve na to, ,odpovedz,, zabudnem haha

wera
20. sep 2010

@bahara ak sa odhodlám tak cez víkend testnem 🙂 ale nemali sme PK tak neviem či tam bude niečo vidieť...

bahara
20. sep 2010

@wera prepáč čo je skratka PK? trocha mám v tom ešte chaos..

wera
20. sep 2010

@bahara tak aspoň že mala genetika zmysel, určite sa bude bojovníčkovi dariť 🙂 a koľko buniek mala bublinka keď ju vkladali? joj budem držať palčeky 🙂 🙂 🙂

wera
20. sep 2010

@bahara PK je predĺžená kultivácia, to je keď vajíčko nechajú kultivovať a vkladajú ho až na piaty alebo šiesty deň, inak vkladajú väčšinou dvojdňové 🙂

annamary27
20. sep 2010

@bahara 😎 😎 😎 😎 😎

bahara
20. sep 2010

@wera No tak to neviem ale na genetické vyšetrenie je potrebné aby mala aspoň 8 buniek..tak asi osem 🙂 od kedy sa mi potom ak sa to podarí rátať tehotenstvo?Od utorka?
Aj Ja dúfam,že už to bude dobré..nech sa len dobre zavŕta..aj tebe ako sa ináč cítiš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre