Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ofs
3. nov 2010

aj ty sa drž, veľmi ti držím palce, kedy si mala ET? Ja nemám ani mrazáčiky, ale verím, že ich ani nebudeme potrebovať, teda určite. Mala som len 2, obe sa oplodnili a ty?

ofs
3. nov 2010

deinad, to je v poriadku, nevystrašila si ma. Myslím si, že by tie príznaky mali byť iné, nie? pekný večer

ofs
3. nov 2010

deinad, prepáč, len teraz som si prečítala vyššie, a ja blbá sa vypytujem..... prepáč

janette77
3. nov 2010

@deinad ☹ to ma mrzi. Mne fakt skoncila menstruacia este v ten den vecer a to som uz chcela vysadit Utrogestan, len nieco mi navravalo, ze tak urobim, az ked nakaze lekar. A dobre, ze som pokracovala...
Na jednej strane nechcem v Tebe prechovavat falosne nadeje, na druhej strane, ked som pri krvnom teste povedala sestricke, ze "vcera" mi zacala menstruacia, povedala mi, ze nemam este hadzat flintu do zita, lebo vraj maju tehulku, co menstruovala prvych 6!!!! mesiacov. Viem, ze sa zvykne prve 3, ale az 6?! V kazdom pripade mi toto bolo povedane a aspon male svetielko tam stale mas. Drz sa a ozvi sa, ako dopadli testy.
Vela stastia!!

janette77
3. nov 2010

@ondre Kuk🙂, jasne, ze Ty. Tak drzim palceky a velmi sa potesim pozitivnej spravicke v buducnosti!!
Neviem, co pomohlo nam, ci zmena centra, ci skutocnost, ze sme si zaroven rozbehli pripravu na adopciu. V kazdom pripade - stal sa zazrak a ked sme sa ocitli v poradovniku na adopciu, ostali sme tehotni. Tejto rozpravke som nikdy neverila, hoci vela ludi mi tvrdilo, ze toto je bezna prax. Vraj sa ukludni psychika atd, atd. Viem, aj pre mna to vtedy boli len blaboly a prazdne reci do vetra. No teraz uz vidim veci inak. Pa🙂

deinad
4. nov 2010

@janette77 dakujem za povzbudenie, aj ja som uz pocula, ze sa take pripady stavaju, len ci to bude aj ten moj sa dozviem uz zajtra...drz palceky, vecer sa ozvem.

deinad
4. nov 2010

@ofs nevadi...tolko sa tu toho popise, ze niekedy sa neda vsetko si vsimat, ja mam este 4 v zalohe, teraz mi davali len 1 kvoli mojej "telesnej konstrukcii" 😀, doki ma nechcel hnat do dvoch, ze by to bolo pre mna risk, takze uvidime zajtra, neviem sa dockat vysledku ci uz bude taky alebo taky...zalezi mi na tom, aky bude dalsi postup...

ofs
4. nov 2010

deinad drž sa, veľmi ti držím palce

deinad
4. nov 2010

@ofs ďakujem pekne 🙂 aj ja Tebe

janette77
4. nov 2010

@deinad Drziiiiiiiiiiiim, velmi prevelmi. Budem cakat na verdikt.

deinad
4. nov 2010

@janette77 urcite napisem, moc mi tieto stranky pomahaju aj rady a povzbudenia, je to v rukach bozich 😉

janette77
4. nov 2010

@deinad juj moja, verim. Modry konik je velka opora a ako mi jedna kocka nedavno napisala chrani nase dusevne zdravie.🙂 Neboj, vsetko mam este prilis zivo v pamati a tak viem presne, ako sa citis, ako cakas, ako sa, svojim sposobom, trapis...

janette77
4. nov 2010

@deinad ozaj a ku komu konkretne v Iscare chodis? A este - mate s partnerom definovany problem, alebo u vas nic (ako v nasom pripade) nenasli?

heydi
4. nov 2010

ahojte baby ja idem zajtra na test no nemam dobrý pocit dostala som dnes mrchu ☹ tak neviem....zajtra dam vedieť ako som dopadla.

janette77
4. nov 2010

@heydi drzim palce a ak Ti to dopraje kludnejsiu noc, tak ja som dostala mrchu na jeden cely den (teda takmer cely) a na druhy som sa dozvedela, ze som tehu a o tyzden neskor, ze dvojnasobne. 🙂)))

heydi
4. nov 2010

@janette77 no bodaj by to bol aj môj prípad...no neviem

annamary27
5. nov 2010

@heydi držím ti palce,aby si sa dozvedela dobré správy 😉

heydi
5. nov 2010

tak ahojte...takže test negatívny...neva ide sa dalej. mame jedného mraziačika 😉

annamary27
5. nov 2010

@heydi ahoj,juj škoda,ale ten jeden bojovník,to musí dokázať 😵 😵 😵 ,stíhate ešte Ket do Vianoc?

heydi
5. nov 2010

@annamary27 ahoj no to ešte neviem ked mi skonči mam sa objednať na utz

deinad
5. nov 2010

@heydi ahoj, skoda, ale ako pises ide sa dalej, drzim palce

deinad
5. nov 2010

babenky, ja som bola na krv aj UZ dnes, ale vysledky neviem, lebo mi nikto nevolal ani ja som sa nedovolala, takze zajtra rano, zase dalsia noc, dufam, ze bez nocnej mory...myslite na mna..

deinad
6. nov 2010

ahojte kočky, takže test negatívny ☹ , ale čakala som to. Doktor mi povedal, že mám stále vysoko sliznicu a je aj dosť veľká, takže môžem hneď začať s prípravou na KET. Mám estrimax a od zajtra začínam, teda ďalšia etapa snaženia, držte sa a ďakujem za podporu.

anika142
6. nov 2010

@deinad ahoj, to je mi luto, ja sa zacnem pripravovat na ket az od dalsej menstruacie cize dakedy v decembri, dufam ze po KETe budeme mat pozitivne vysledky. Drzim palce a nezufaj, podari sa len treba verit.

deinad
6. nov 2010

@anika142 dakujem za podporu aj ja Ti drzim palceky, dufam ze sa doktor nemylil a mozem sa pripravovat uz pocas aktualnej menzes, budem verit, aby sa to o 20 dni uspesne podarilo...tak si drzme palce spolu a verme ;)

gerdusha
6. nov 2010

ahojte,
takze dnes som 12. DpoET, spinenie uz ziadne, test rovnaky ako 8., 9. a 11. den...druha slaba ciarocka...hmm...mala by silniet...a ona nie a nie...

deinad
6. nov 2010

@gerdusha vyzera to byt na dobrej ceste 😉 drzim palceky

gerdusha
6. nov 2010

@deinad ,
dakujem. a co povies na to nesilnenie ciarky?

deinad
6. nov 2010

@gerdusha hlavne ze tam je aspon naznak, takze treba verit a mysliet pozitivne. ja taka odvazna nie som, radsej som si pockala na testy v centre, tam sa vsetko ukaze, ako to je, uz to mas za "par" bud trzpezliva, verim, ze Ti to vyslo 🙂

martini
11. nov 2010

kde ste všetky? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre