Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
26. nov 2010

@goralenka tak ja som v dnoch odberu mala testy doma negat a z krvi pozitiv,takže tentokrát netestujem dopredu.bud rada,že sa zahryzu skor aspon bude vysoke hcg 😀 😀 😀 😀

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 ta to je este skoro.. ale ja budem mat hcg vysoke ja chcem obe, ja budem mat dvojcata 😀 😀 😀

annamary27
26. nov 2010

@goralenka mne krpci sečú a rúbu hlavne na pravej strane,dnes su celkom slušný,včera a predvčerom mi robili strašené vetry 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nespratníci 😎 😎 😎 😎 😎 😎

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 aj mne zvycajne, mozno sa tam nahanaju ja neviem 😀
inak ak budem mat dvojcata (ak mazem 😀 ) tak to bude srandovne prevelice ja 159 aj pol, sa ludia budu pytat najprv toho brucha a potom toho kocika kam ma unasa 😀

saram
26. nov 2010

No už som mala myšlienky, že si kúpim test, ale asi sa necham prekvapiť 😨 , už to snáď vydržím do stredy, už som sa objednala aj na krv. Ale keď ja som taký pesimista tiež.

valery08
26. nov 2010

@saram vitaj medzi nami čakateľkami, ja chcem určite testovať, lebo mne sa to zdá menej stresujúce, keď sa dozdviem výsledok už pred oficiálnym verdiktom od dokyho 🙂 , aspoň som na to už ako tak pripravená 😉 . Ak sa smiem spýtať, kam chodíš do centra? A bolo to KETKO alebo prenos čerstvých emryjok? Ja by som sa mala dozvedieť výsledok až v piatok na budúci týždeň, takže ešte sa načakám 😉 .

depa
26. nov 2010

@annamary27 ahoj inač aj mam po prenose nejake vetry dufam že to len tie malé embryjká sa hmýria a zakusujú.

valery08
26. nov 2010

@depa ahojky vitaj

depa
26. nov 2010

@valery08 čau moja no nakoniec som to našla . Ako to čakanie prežívaš? sem tam mam taky blby pocit nafúknutého bruška a strašné vetry ma od utorka trápie no niečo hrozné. Len dúfam že sa to malé prekusuje.

valery08
26. nov 2010

@depa tak to máme asi viaceré, lebo ja tiež asi od stredy mám pocit nafúknutého bruška a trošku taký akoby tlak v brušku pociťujem. Dúfam, že je to dobré znamenie 🙂 . Budeš aj testíkovať?

depa
26. nov 2010

@valery08 chcela by som no je take ešte 50 na 50 naviem sa rozhodnúť no aj ja dúam že tie príznaky sú len dobrým znamením. po pravde najradšej by som test urbila teraz hned ale niečo mi hovorí čakaj.

valery08
26. nov 2010

@depa tak ja, keď som otehotnela s dcérkou, tak som testovala až na 11 deň od prenosu a bola tam slabulinká čiaročka, len som sa pýtala manžela či ju vôbec vidí, no uisťoval ma, že čiarka je určite tam 🙂 . Teraz by ti testík aj tak ešte nič neukázal, lebo je ešte skoro. Ja by som chcela vydržať netestovať aspoň do štvrtka, ak to vôbec vydržím 😒 . Aj tak sa mi zdá, že teraz idem skoro na kontrolu HCG, lebo minule som bola až na 12 deň od prenosu na krv 🙂 . No uvidíme, nič iné nám neostáva len myslieť pozitívne a veriť, že sa to podarí 🙂 🙂 🙂 .

depa
26. nov 2010

@valery08 po pravde aj moj žensky sa trocha čudoval že v piatok a nie až v pondelok no neviem prečo hadam lekari vedia čo robia len dúfam že to vyjde. Akurát mi povedal že lieky čo mi predpísal aby som ďalej brala no ja som si povedala že všetko znesiem aj tie lieky aj tebe dal dalej brat estrimax, utrogestan a duphaston?

valery08
26. nov 2010

@depa presne tak, aj ja som čakala že nám objedná na krv až na pondelok, bola som dosť prekvapená, no čo už, musíme mu veriť, že vie čo robí 😉 . Duphaston beriem ako pre ET 3x1, akurát estrimax mi zvýšil dávkovanie na 3x1, lebo pred prenosom som brala len 2x1 a beriem ešte aj vitamíniky pre nastávajúce mamičky FEMIBION 800 1 tabletu denne, to som si kúpila sama v lekárni. Utrogestan teraz nevkladám, neviem prečo, predtým som ho brala po 2 tablety 😖 . Máte aj nejaké zmrazené embryjká? Lebo mne po transfere povedal, že nám už nič neostalo ☹ .

depa
26. nov 2010

@valery08 mi mame zmrazene ešte jedno embryjko sice živých bolo až 9 moj milačik bol normalne pyšný ta som mu len povedala či nahodou nechce futbalovu jedenástku. Inač aj beriem femibion800 duphaston2x2, utrgestan2 v noci a estrimax 3x1 napriklad moj zensky sa este cudoval že mi dal ešte aj estrimax pretože vraj on to svojim pacientkam nepredpisuje tie dve vraj ano. a ten utogestan nemôže škodiť keď si po tom IHV dalej vkladám.

valery08
26. nov 2010

@depa nie určite by to nemalo škodiť, len pomôcť, ja som si ho predtým pri vkladaní tiež zavádzala tak akurát, ani nie hlboko, ani nie menej hlbšie, aby všetko hneď nevytieklo.

depa
26. nov 2010

@valery08 Idem nieč na večeru zahryznút ešte sa mi nestalo ako dnes že som s takym vlčim hladom vstala žeby som hadam aj slona zjedla ale akonahle som sa najedlo hned to bolo lepšie.

valery08
26. nov 2010

@depa a teraz ste si dali vložiť dve?

valery08
26. nov 2010

@depa tak dobrú chuť prajem 🙂

martini
26. nov 2010

@goralenka asi si stavajú hniezdočko...aby sa mali kam uhniezdiť 🙂 tak nech sa snažia poriadne... 🙂

goralenka
26. nov 2010

tak trosku ma povzbudte a ukludnite, tak ma zase vystresoval otec, az sa bojim aby ti dvaja stuplici odomna neutiekli 😕 co im mam povedat???

depa
26. nov 2010

@valery08 podla toho čo mi napísal do správy tak len jedno a ty?

depa
26. nov 2010

@goralenka len sa ukludni a všetko hod za hlavu alebo odid do inej izby a prečítaj nejaky časopis ono to trocha ukludní. napíš či to pomohlo.

goralenka
26. nov 2010

@depa my zijeme sami s manzelom, otec ma vystresoval blbymi recami cez telefon.. nezijeme s nim.
Ale napisala som mu smsku, ze som mozno tehotna a nech si stresuje laskavo niekoho ineho.. poslal mi 2x smsku s "prepac" tak som mu volala a on s placom..len ja to nejak neviem hodit za hlavu ... idem si asi urobit radost, kupila som si veci na adventny veniec a idem ho urobit... len neviem jak na to prestat mysliet...

annamary27
26. nov 2010

@goralenka moja,čo to tu čítam,ukludni sa pohladom na bruško a pohladením babuliek v nom a trošku sa im posťažuj 😉

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 ked ja nechcem aby sa stresovali chudiatka so mnou.... inak na transfere som bola predvcerom a uz by ma nemalo podbrusko boliet od transferu.. picha ma to tam, taha... ved to je este skoro ☹
bola som si v hornbachu kupit veniec na advent (ten zaklad), vianocnu ruzu este sa mi zda skoro, trosku som sa presla medzi ozdobami...a v bruchu divne pocity.. horsie ze som nafuknuta a to vsetko je este prilis skoro!

annamary27
26. nov 2010

@goralenka no tak sa im nesťažuj,ale ich chvál a povzbudzuj k zahryzkaniu 😀 😀 😀 😀 a potom tie levíky v auguste vykuknú z maminkinho bruška do slnečného leta,juj to bude radosti 😀 😀 😀 😀 😀

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 a preco si stale myslim, ze to su chalani? :-O nevies? ved som im povedala nech si to nevsimaju, ze to je normalka, ze oni su kazdopadne v bezpeci, ze maminka sa o vsetko postara, aby to vsetko bolo ok.. dufam, ze sa ukludnili trosicku..
hej.. cela manzelova rodina ma narodeniny zaciatkom septembra... 1.3.4.6.9 a 15, takze moji stupli budu predvoj narodenin celej rodiny :D

annamary27
26. nov 2010

@goralenka moj mažel má 17.8.narodky ,to by bola aká pecka,že darčeky k narodkám.my budeme mať Peťka a Terezku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,juj nažrala som sa vajíčkovými cestovinami a bambulky sa tlačia s jedlom v brušku,asi mi teraz nedakuju,hi hi. 😀 😀 😀

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 dvojita pecka, oznam k vianociam darcek k narodkam 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre