Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
21. jan 2011

@minka051 tak aj ja tam mám jeden výsledok na hranici,malo byť do 30 a 32,5 .ale že to je dobré.

minka051
21. jan 2011

@annamary27 Ja teda hodnoty neviem, ale ked povedali že dobré tak to tak asi bude dobré. 😉

gabinkaa
21. jan 2011

@annamary27 ahojček, tak dnes sme absolvovali liečiteľa z Nitry, celkom milý chlapík fakt

annamary27
21. jan 2011

@gabinkaa a ako?trafil sa?

gabinkaa
21. jan 2011

@annamary27 no môžem povedať, že trafil, dokonca aj niektoré príznaky bolestí môjho tela, ktorým som ja nevenovala pozornosť určil k čomu patria, lebo nepatrím medzi ľudí, ktorí pri každom pichnutí sedia u lekára, takže už viem k čomu to pripísať, aj liečiky vyberal, nie všetky kombinácie, ktoré vybral boli vhodné, no a potom ten prístroj, pripadalo mi to ako boli kedysi fotoaparáty, zakrytá hlava.......keď som si tam pozrela v zrkadle tvár, skoro som odpadla.... ☹ teda naozaj sa trafil aj do psychických ťažkostí, že nie som v pohode a to je veľký problém a treba to riešiť a urýchlene, som rada, že som ho navštívila, Tebe liečiky pomohli? hovoril, že budeme cítiť aj zmeny na tele, cítila si niečo? treba to aj opakovať? hovoril, že keď prídu lieky potom treba zavolať, že sa dohodneme, ale som zvedavá

annamary27
21. jan 2011

@gabinkaa tak zatial neviem či mi liečiky pomohli,ale zistím to na dalšom sedení u neho,lebo po dobratí tam manžel stále chodil a potom dostal znova liečiky,ale už menej a aj tie merania čo robil tak mával lepšie.Tak aj ja chcem ísť teraz,ked sa mi minuli,nech ma zas premeria.Ja som necítila nič nezvyčajné,šak som v jednom kolotoči.Ja som vyzerala strašne v tom stroji,išla som k nemu nenamalovaná a okrem tých kruhov pod očami som mala kopu oranžových bodiek na tvári.Manželovi sa lúbilo ako mu zuby svietili. 😀 😀 😀 😀

gabinkaa
21. jan 2011

@annamary27 to bola katastrofa, tiež kruhy pod očami a veľa bodiek malých, väčších......vraj to treba zlepšiť, tak som zvedavá, liečiky vraj prídu vo štvrtok, som zvedavá koľko zaplatím 😀 😀 😀 vidíš tie zuby som si nevšimla, šokovali ma tie bodky, som to hneď aj povedala

anika142
21. jan 2011

@minka051 ahoj, dakujem pekne, mame uz len dve mrazene embrya dufam, ze sa dobre rozmrazia. Ak budu OK tak obe dame vlozit.

bbtina
22. jan 2011

Ahojte,dufam ze stale plati nazov temy🙂 zaradujem sa uz 2 den medzi cakatelky,tak verim ze vsetko dobre dopadne

minka051
23. jan 2011

@bbtina ahoj a vitaj medzi nami 🙂 Prajem veľa šťastia a držím palce aby o vyšlo. Ja na to čakám tiež 🙂

bbtina
23. jan 2011

@minka051 dakujem. Ty si kolky den po Et?

minka051
24. jan 2011

@bbtina ahoj ja som dnes ked nepočítam deň vkladu tak 6 deň.

bbtina
24. jan 2011

@minka051 tak to mas 2 dni naskok🙂 mne vsetko tak rychlo ubehlo,ale toto cakanie na testovanie je nekonecne.mali ste aj PK? Kolko bunkove ste vkladali?

minka051
24. jan 2011

@bbtina ja mám darované embryá od darcov lebo inak to už u mňa nejde a boli 8 bunkové. Mám vložené 3. 🙂 No a to čakanie no vlečie sa to. Si doma a, alebo chodíš do práce?

luly3
24. jan 2011

babulky držím vám pelečky ☹ ja od dnes budem patriť tiež kvám
dnes o 13.15 hod mám transfer 🙂 tak sa teškám 😅

bbtina
24. jan 2011

@minka051 zatial doma,ale zajtra uz idem do prace,lebo uz ma ide vychytit
@luly3 tak drzim palce

minka051
24. jan 2011

@luly3 tak veľa šťastia a držím palce 🙂 😉
@bbtina Ja idem v stredu, lebo musím, doma mi je inak dobre. 😵 😵

bbtina
24. jan 2011

@minka051 ja to beriem tak,ze v praci na to aspon nebudem mysliet,budem mat plnu hlavu veci co na mna cakaju a potom ked pride cas,tak sa navegetím doma az az🙂

minka051
24. jan 2011

@bbtina ano v práci idú myšlienky bokom a čas tiež rýchlejšie ubieha. 🙂

annamary27
24. jan 2011

@luly3
@minka051
@bbtina držím palce,kočeny 😀 😀 😀 😀

anika142
24. jan 2011

ahojte tak uz patrim k vam mala som transfer doobeda no len jedneho lebo druhe nam neprezilo rozmrazovanie. Uz nech zbehnu tie dva tyzdne.
vsetkym drzim palce

annamary27
24. jan 2011

@anika142 držkajte sa 😵 😵 😵

anika142
24. jan 2011

@annamary27 dakujeme, 😵

luly3
25. jan 2011

ďakujem kočky 😉
@anika142 tak budeme spolu čakať aj ja mám jedno embryko 😅 mosíme mu veriť
a ono to dopadne dobre uvidíš 😉

anika142
25. jan 2011

@luly3 hej snad dufam. Ja sa snazim na to nemysliet aj ked sa to vzdy neda. Pri prvom ivf som sa mooc pozorovala ale teraz sa snazim si mysel niecim inym zamestnat. No skoda ze to trva tak dlho. Pre mna osobne je to najhorsia vec z celeho umeleho oplodnenia to cakanie. A myslim ze nie som sama. Drzim palce. 😉

minka051
25. jan 2011

@anika142 tak silno držím palce aby to vyšlo. 🙂 😉 Ja mám vložené 3 tak musím veriť. Dúfam že tu o chvílku budeme nové tehulky všetky. 😵 😵 😵 Dnes som 7deň po KET.

anika142
25. jan 2011

@minka051 no takze cakas trojicky 😵 😵 😵 Treba verit. Budeme vsetky tehulky. Tebe sa to krati. Drzim palce. Kedy mas ist na krv? Ja az 7.2.

renattka24
25. jan 2011

Ahojte.Som tu nova ale snad sa mozem spytat.Bola som na KET 20.01. a dnes som 5 den po....a robila som si test.Bol negativny.Je to este skoro na test,ze??

annamary27
25. jan 2011

@renattka24 ahoj,ano to je ešte moc skoro,kočky ,ktorým niečo ukázalo robili test tak na 8mi až 9ti den.

renattka24
25. jan 2011

@annamary27 Dakujem za odpoved...tak pockam este par dni.Ale to cakanie je hrozne....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre