Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
7. feb 2011

@balinka Prosim???To ako ze sa ti prvy pokus,teda si sa dozvedela ze sa to nepodarilo tak si hned zacala uzivat znova hormony?a ani si necakala na mrchu??Spravne to chapem??A co je PK?Tak drzim paste aby si to dotiahla az do konca...ale verim ze ano 😀 Mne vkladali 2 embryka ale nechytili sa....tiez rozmyslam nad 3 embrykami.... 😀

balinka
7. feb 2011

@renattka24 cakala som na mrchu,ked mi povedali negativny vysledok,dva dni na to dosla mrcha a zacala som brat hormony.PK-predlzena kultivacia.vsetky centra to maju rozpisane. 😉

renattka24
7. feb 2011

@balinka Aha tak super,ze sa ti to podarilo.Ja som uvazovala ze teraz dostanem mrchu a potom by som na to skocila len som nevedela,ze ci to neni skoro...Tak vela zdravicka Ti prajem 😉

anika142
7. feb 2011

@renattka24 ja chodim do Splnu v KE ale chcem to zmenit asi pojdem do Martina do Iscare

renattka24
7. feb 2011

@anika142 No dufam,ze tam nebudes mat taku starostlivost ako ja v Ba...ale ja som s nimi nemala problem boli perfektny...mala som stálu moju doktorku ale raz ked som si volala na objednanie tak mi povedali ze tam uz nerobi a nechceli mi povedat preco...a odvtedy som bola snad u vsetkych co tam pracuju....a poriadne som nebola v ordinaciia ani 5 min.lebo nestihali...Neviem preco chces ist do noveho centra ale urcite vyskusaj nieco nove.
A o mesiac sa tu mozno stretneme...tak a uz nebud smutna uvidis,ze sa nam to coskoro podari.pa

deinad
7. feb 2011

@kefalinek ja som musela ist na genetiku, teda v nasom CAR-e to bolo k IVF potrebne, cakala som skoro 5 mesiacov na vysledky... 😨

annamary27
8. feb 2011

@anika142 dobre si urobila,že si sa informovala v inom car,u nás bola tiež neplodnosť u chlapa,ale kedže mi 2krát nevyšlo ivf,tak mi navrhli imuno aj hemato v GF v Ba.

kefalinek
8. feb 2011

@moncibubu ano priamo v nemocnici na detskej poliklinike je to v suterene, a robia aj v trencine ,poslem ti telef.cisla???

bbtina
8. feb 2011

Babyyy, tak predsa dvojičky

anika142
8. feb 2011

@bbtina ahoj, gratulujem, len sa opatruj, a prijemne tehulkovanie.

luly3
8. feb 2011

@bbtina 😀 😀 😀 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 budeš mat doma veselo 😉

renattka24
8. feb 2011

@bbtina Jeee to naozaj??To je parada,gratulujem a zo srdiecka Vam zelam teraz uz len vela zdravicka...
Tak kociky nehladas pre jedno ale pre dve 😀 😀 Uplne uzasne....Mam radost aj ja s tebou....A setri sa teda dvojnasobne..

bbtina
8. feb 2011

@renattka24 ďakujeeeeeem, no veru už som dokočíkovala, teraz budeme musieť kupovať traktor 🙂)))

Ja verím, že sa všetkým zadarí 🙂 Držím každej jednej palčeky a hlavne sa nevzdávať
@anika142 ďakujeeeem
@luly3 ďakujeeeem, no už teraz sa teším

moncibubu
8. feb 2011

@bbtina no to je supeeeeeeer a dve,gratulujeme dvakrat a hlavne sa opatrujte.

moncibubu
8. feb 2011

@kefalinek no môžeš mi ich napisať,skusim tam zavolat.diki

moncibubu
8. feb 2011

@anika142 no robila som si ten test na tom nete a % mam velmi male.

anika142
8. feb 2011

@moncibubu ahoj, mne vyslo 19,9 % podla toho

tinusasa
8. feb 2011

ahojte baby 🙂 ake ste mali priznaky , som deviaty den po prvom Ivf a bolia ma prsia a sem tam mam silny krc v podbrusku, uz som s toho nanervy a este som netestovala a ak by som mala dostat menzes tak to udrziavaju tie hormony ktore beriem (estrimax,duphaston,utrogestan)? 😒

renattka24
9. feb 2011

@tinusasa Ahojky.Ja ale neviem od koho chces pocut odpoved.Bolo nas tu 5 co sme cakali na tehulkovanie a len jednej sa to podarilo.Mna boleli aj pesia,aj krce som mala a aj krize ma boleli...Ale mne to nevyslo.Skus testnut uz by ti malo byt nieco vidiet na testiku.Tu tvoju poslednu otazku moc nechapem.Lieky beries na udrzanie tehotenstva a ak ich vysadit do 5 dnoch ak nie si tehotna dostanes mrchu......Vela stastia Ti prajem nech sa Ti to podari.pa

bbtina
9. feb 2011

@tinusasa ťažko opisovať príznaky, u každej sú iné, mňa pobolievalo podbruško a bola som nervózna, ale ináč nič, možno sa mi trošku motala hlava a v noci minimalne 2 x cikať. Podľa príznakov sa to nedá, urob si test. Ak by si mala dostat menzes, tak tie hormony s tym nič nemaju, estrimax, je na podporu rastu sliznice, duphaston je slabšia verzia Utrogestanu a tie slúžia na udržanie tehotenstva-proti krvácaniu

moncibubu
9. feb 2011

@anika142 ahoj anika mne vyslo 25 %,dam sa potom na modry konik-neuspesne IVF,môžeme si tam potom dopisovat a davat si aj rady.Anika na kolky pokus teraz pôjdeš ak sa môžem spytať.Ja som si včera kupila kapky gynex,neviem či si o nich čitala,je to na bylinnej baze a niektorym babam to pomohlo.Ja si chcem hlavne prečistit organizmus od tych hormonov.

anika142
9. feb 2011

@moncibubu ahoj, ja mam za sebou jedno IVF a jedno KETko, kedze uz mrazacikov nemam tak idem zas na IVF, o tych kvapkach som nic nepocula teraz prvy krat idem si ich vyhladat co to je zac.

deni73
9. feb 2011

Ahojte, kedy sa začne brať estrimax a duphaston, po ET alebo skôr? Zatiaľ si pichám decapeptyl, gonal a menopur, a chodím na utz.

deinad
9. feb 2011

@tinusasa ahoj, pripajam sa k "radkyniam" no ja som pri ET ani KET nemala nejake extra priznaky, boleli ma prsia a pobolievalo ma v podbrusku, cize priznaky presne ako na mrchu a tu som vzdy aj na 10-11 den dostala, a nakoniec aj vysledky boli negativne, teraz pri druhom KET som mala priznaky ovela silnejsie - pichanie, palenie na pravej a obcas aj lavej strane, potom aj pod rebrami a pridali sa k tomu aj bolesti krizov, prsia ma nebolia. Ja som testovala prvykrat na 11. den a potom na 13. a vysli dve //, ale na 14.den teda dnes na UZ nie je vidiet nic a hladina hcg nizka, takze musim este cakat na dalsi tyzden, ci je to ok alebo nie. Takze naozaj tie pocity su individualne a netreba sa moc sledovat, skus si urobit test ale 9. den je este skoro podla mna, uvidis sama. tie hormony nezabrania, ze mrchu nedostanes, tomu zabrani len tehotenstvo aj ked aj tu je to otazne, lebo su dievcata, ktore spinili aj krvacali aj do 17tt...drzim palce

moncibubu
9. feb 2011

@anika142 tak ti maš za sebou to iste,čo ja,Anika prosim ta ti už máš za sebou hematologiu a ak hej tak ake vyšetrenia ti vlastne robili.Načo ti brali krv,akurat prišiel manžel a sme objednani až na april a sestrička sa ho pytala,že ake chceme vyšetrenia,dobre že,ako to mi mame vedieťAle skusime sa dať objednať ešte niekde inde,to je stašne dlha doba.Na genetiku ideme na buduci tyžden do MA.

deinad
9. feb 2011

@bbtina ahoj, super moc gratulujem, prosim Ta, kedy bolo na UZ nieco vidno? a co HCG si male vysoke ako?

bbtina
9. feb 2011

@deinad na krv som bola 14 dni po Et a nebolo vidiet nic,tak som uz stresovala,a Hcg mi vyslo 710,vsetci hovorili ze je vysoke, a vcera som bola zas na sono a boli tam 2 gestacne vacky,podla poslednej menstruacie stanovili 5tt+2,aj ked vlastne k oplodneniu doslo neskor

katy2
9. feb 2011

@deni73 v nasom CAR sa den pred ET zacina brat estrimax a utrogestan a v den ET sa pridava aj duphaston... estrimax sa berie do akcie srdiecka, ostatne sa postupne vysadzaju v 12-13 tt - tada, ak je ET uspesny.... drzim palce...
@bbtina gratulujem k dvojkam 😵

deinad
9. feb 2011

@bbtina dakujem za info, dufam, ze to bude aj moj pripad, tak drzim palce nech ide vsetko ako ma 😉

bbtina
9. feb 2011

@deinad a tebe tiez nic nevidiet?ake mas hcg?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre