Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pici
9. okt 2011

baby hcg do 10 nie je tehotentstvo

jajka1980
9. okt 2011

@majda27 vdaka...my bojujeme....pokial sa to nepodarý 😉

katka1177
9. okt 2011

baby ste tu niekdo kto cakate po ET alebo KET? ... ja sa neviem od toho myslenia ako to dopadne odreagovat.... dobre rady?.... 🙂 dakujem

ursula5
9. okt 2011

@katka1177 ťažko radiť to sme tu na tom najhoršie, ja som čítala, kukala telku a bola na tomto fóre ale išlo to strašne pomaly hlavne tých prvých 6 dní, ak sa drž neboj všetko bude ok a hlavne pozitívne mysli 😉

michelitta
9. okt 2011

@katka1177 Kati ja si myslim ze ist medzi ludi,pripadne sa prejst nie je na skodu,ved si neni chora,len cakas ze sa to ujme nie? zbytocne citat privela konika skodi-dufam ze ma admini zas nevymazu 😀 😀 Ja urcite doma asi nevydrzim,budem upratovat skrine a pojdem na prechadzku,navstivit kamosku a tak 🙂 vies ked sa Ti to ma prichytit,tak ver ze to bude aj cez salta,lezanie a depkarenie Ti isto nepomozu..vela stastia 🙂 prajem!!! 🙂

michelitta
9. okt 2011

Ja mam otazku kocky: Utrogestan uzivate peroralne alebo underneath? 🙂 🙂 mam pocit ze to tam nezatlacim riadne,aj ked mam dlhe prsty 😖 je nejaky rozdiel? dakujem pekne 🙂

katka1177
9. okt 2011

@ursula5
@michelitta dakujem baby, takze rozhodnute sup sa zajtra do prace 🙂, michelitta Tebe kedy vkladali?

katka1177
9. okt 2011

@michelitta ja under, pocula som, ze peroralne to uzivaju baby, ktorym sposoboval svrbenie, pri peroralnom uziti vraj byva viac zle ( to som tu len niekde citala ) ... ja tiez zatlacam ako diva, a mam stale pocit, ze to zo mna do pol hodky vide 🙂

katka1177
9. okt 2011

koki vyj 🙂 de.... pomoooc... aka gramatika 🙂 ... to tie hormony 😀

michelitta
9. okt 2011

@katka1177 no tiez mam pocit,ze pri dalsej davke vytiahnem polku davky z predchadzajucej 😀 Jam ma vklad az v stredu,ale uz mam aj program ze co budem robit 🙂 kedy cakas testy,asi si este cerstvo po vklade,vsak? ake to bolo ok? 🙂 drzim palec!

michelitta
9. okt 2011

@katka1177 vide pochadza od slova výjsť 🙂 nyeie duolezyte 😀 😀 😀

annamary27
9. okt 2011

@katka1177
@michelitta kočky,to sa vám vyplavia len tie zložky z ktorých je ten utrogenstan zhotovený,účinná látka,teda hormony sa dostanú určite na správne miesto a v celom množstve,pri vklAdaní je to účinnejšie,lebo je to hned na mieste ako cez ústa 😉

katka1177
9. okt 2011

@michelitta mne vkladali vo stvrtok dvoch zmrazacikov, cize testy 21.10, No mna to trochu bolelo, ale znesitelna bolest, doktor povedal, ze som jedina, ze ine to neboli. Bolelo ma to aj ked som bola prvy krat v maji aj teraz, tak si tam zo mna robili srandu teraz, ze dosla tak co auka 🙂 Darovali mi aj ten kateter cim Ti to zavadzaju, aby mi vysvetlili, ze to boliet nemoze... no chapes chlapi.... no som ja taka trosku citlivka, takze neboj v poho, prides roztiahnes nozky a za 5 min uz aj odchadzas na izbu, polezis pol hodku a sup domov. .... Velmi Ti drzim palceky... kolko budu vkladat? Mrazaciky?

katka1177
9. okt 2011

@annamary27 dakujem michelitta, ja uz aj nozky hore vykladam... no proste pomoc!....

katka1177
9. okt 2011

dakujem annamary... boze ja som dnes blem blem 🙂

michelitta
9. okt 2011

@annamary27 je ahoj annamary ako sa dari? naposledy co viem,tak si isla na dovolenku,to bolo asi pekne davno vsak? 🙂 dakujem za odpoved,hned som kludnejsia..a kolko beriete/brali ste toho Utra baby?

katka1177
9. okt 2011

@michelitta ja 3x2

michelitta
9. okt 2011

@katka1177 no to je moje prve IVF,chceme vlozit 2,mali by este do stredy prezit dalsie 4 na zmrazenie.No ja som viac menej v pohode,ze to nemusi vyjst,ako bolestne som uz oznamila priatelovi,ze idem s kamoskou do Londyna 🙂 ale babo si prajem viac,to je jasne 🙂 ze viac-ja krava-uplne najviac!!! 😔 😔 mozem sa spytat,preco si absolvovala IVF? 😨

katka1177
9. okt 2011

@michelitta zly spermiogram priatela, inac ja mam tiez plan v pripade, ze by to nevyslo... zurka u kamosky v Londyne..... ale pocitaj s tym, ze ziaden London sa njblizsie obdobie nebude konat......pozitivne vidim, ze to vide!

annamary27
9. okt 2011

@michelitta dovolenka bola začiatkom júla,ja som tiež brala 3*2utrogestany,chodili sme s mm k liečitelovi,ale práve idem riešiť Ket na november,máme troch mrazákov z druhého IVF.

katka1177
9. okt 2011

koki zase to vyjde 😀 pomoc to uz nie su hormony... som proste blba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..... neva blba a snad tehotna 😀

katka1177
9. okt 2011

baby a do ktoreho centra chodite? Ja Iscare Ba.

michelitta
9. okt 2011

@annamary27 tak super,drzim silno palce!!! tie utro beru asi vsetky rovnako..a chcete si dat dve alebo jedno? boze nech to raz kazdej z vas vyjde!!

michelitta
9. okt 2011

@katka1177 boze inac ked to tu citam,tak pomaly kazda druha zena ide na IVF len kvoli chlapovi!!! 😠 😠 nebude existovat nieco take aby si aj oni mohli odtrpiet to co prezivame my? vie ma to nastvat,hlavne ked tu jedna kocka po neuspesnych IVFkach otehotnela a potom sa na nu partner vys..al.. 😠 ze by sa Londyn nekonal? 🙂

katka1177
9. okt 2011

@michelitta no presne, Vy tiez? A vies co oni vobec teda aspon ten moj netusia co prezivame. Ja mam super chlapa, ale co sa empatie v tejto zalezitosti tyka tak... pomoooc. Den pred OPU planoval si pracu akokeby nic... musela som mu zlahka pripomenut,ze musi ist odovzdat! 🙂 a inac aj napriek diagnoze, ktoru poznaju stale to prezivaju, ze problem nie je ich ale nas 🙂 ... no co uz ... uz ich len milovat..... Londyn dame michelittka az tak o rok aj pol aj s bambulkami ok? 😉

annamary27
9. okt 2011

@michelitta ,ked sa bude dať tak dve,tak sme vkladali aj pri ivfkách.

michelitta
9. okt 2011

@katka1177
@katka1177 ja mam nepriechodne vajickovody,preto IVF,ale ok,o rok a pol 🙂 potom sa ozvi 🙂

katka1177
9. okt 2011

idem haji... dobru noc vsetkym

ursula5
10. okt 2011

@annamary27 aj ja plánujem KET v novembri 😉

ursula5
10. okt 2011

@katka1177 držím palce, aby boli výsledky pozitívne a žúrkovať budeš doma 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre