Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka1177
24. okt 2011

@pici a ked to bude negativne... kedy pojdes do dalsieho? Ja mam tiez 4 a rozmyslam kolko pockat?

pici
24. okt 2011

@katka1177 mam liecenu endo... po tych davkach hormonov by som sa vobec necudovala keby som ju mala naspat.. porozpravam sa o tom so svojim doktorom...

ursula5
24. okt 2011

@pici moja ešte nezúfaj, nemáš to potvrdené z krvy 😉 ja ťa chápem aj všetkým čo to nevychádza a potom to všetko dolieha na psychiku ....
ja som teda mala ešte len jedno ET ale tiež ma to trošku sklamalo, pretože ja som úplne zdravá a vynosila som už dvojičky tiež sa mi zdá nespravodlivé, že sa to neuchytilo ale asi to tak príroda chce, takže mojko šup šup hore hlavu a bojovať až do konca 🙂

pici
24. okt 2011

@katka1177 pojdem. co mam stratit. je upkne jedno ci ides od vkladu do vkladu alebo prestavka. mam odskusane.

nelly3
24. okt 2011

@pici
jasne, aj ja bojujem do uspesneho konca 😉 len to obcas dost boli, ale nevadi, zvladneme to 😉

katka1177
24. okt 2011

@pici ja som rozmyslala, ze pojdem na kontrolu vzdy v obdobi ovulky.... a ked bude sliznica pekna aj bez liekov ... tak si dam vlozit... telo bude asi prirodzene pripravene na prijatie embria... len ked mne ta sliznica moc nerastie... no nic skusim dva mesiace takto hutat 🙂

pici
24. okt 2011

@katka1177 ja uz fakt neviem... dneska som nijaka

ursula5
24. okt 2011

@katka1177 no neviem či Ti vložia embryjko keď nebudeš brať lieky ja som mala sliznicu nádhernú a aj ta sa neuchytilo 😉 podľa mňa musia zastaviť prirodzenú ovulku a vložiť len embryjko, potrebujú navodiť telo, že je tam už oplodnené vajíčko 🙂

katka1177
24. okt 2011

@ursula5 to mas tusim pravdu... som si to tak pekne vymyslela 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1177
24. okt 2011

@pici

sijust
24. okt 2011

Dievcata,ked vas tu tak citam, aj sa bojim napisat,ze mne to hned po ET vyslo....a vlastne az teraz si uvedomujem ake obrovske mam stastie ... 😔 vsetkym vam drzim palce...a moc vam to prajem 🙂

pici
24. okt 2011

@katka1177
@ursula5 no uvidime ako zajtra dopadnem a co bude dalej...

sijust
24. okt 2011

@pici zlatko 😢

pici
24. okt 2011

@sijust zlatko ale to je uzasne a ja som vedela hned ze tebe to vide. proste som to citila... chapes?

sijust
24. okt 2011

@pici lenze nechapem ine veci ☹

pici
24. okt 2011

@sijust vsetko je ako ma byt... to je jedina pravda...

timona
24. okt 2011

ja si myslim, ze vsetko je len otazka nahody...neexistuje v tomto nejaka spravodlivost..inak aj mne je dnes na nic...

sneznicka
24. okt 2011

@pici ja sa len bojim, ci to nebude mat nejake nasledky v buducnosti... tolko liekov, injekcii, tiez mam behom roka za sebou 4. transfer, ale ci je to preto telo dobre, to neviem, na psychiku nic moc:(, aj nejake to kilo navyse nie je ziadna vyhra a co bude dalej?...:(

pici
24. okt 2011

@timona tak este asi musime pockat...
@sneznicka no tak to neviem. ja som posledne dni mala pocit ze mi niekto z tych liekov sedi na zaludku tak ma bolel... to co priberiem vzdy dam dole medzicasom... no ... uvidime... ja sa bojim hlavne kvoli endo ze vedome ju podporujem.. co uz

katka1177
24. okt 2011

.... som sa tak snazila pozitivne po tom dalsom neuspechu, ale nepomahate 😒 .... baby hlavu hore raz nam to vyjde!!!!!! 🙂

sneznicka
24. okt 2011

@pici endo myslis endometrium?

timona
24. okt 2011

ale dovtedy sa budem uz okrem CAR-u liečit aj u psychiatra..

pici
24. okt 2011

@sneznicka endometrioza :D
@timona to som vyhlasila uz niekolko krat . moj doky povedal, ze to zatial nie je nutne...

pici
24. okt 2011

@katka1177 tak ten jeden pochmurny negativne naladeny den patri kazdej z nas... potom sa ide dalej...

sneznicka
24. okt 2011

@timona v Caroch by psychiatra mali zriadit automaticky🙂

sneznicka
24. okt 2011

@pici hmm, tak to nikto nevie:( aj ked moja Dr. tvrdi, ze tie baby, co uzivaju dlhodobo antikoncepciu to maju horsie ako tie, co par krat za zivot stimuluju. Tak neviem...

katka1177
24. okt 2011

@pici ja viem..... snazim sa len odlahcit

timona
24. okt 2011

ja si myslim, ze urcite tie davky hormonov na zdravi neprida, ale co nam ostava..

annamary27
24. okt 2011

@moncibubu ja tentokrát ,ked vyjde Ket,tak budem pár dní doma a pak v robote chystať inventúru,takže ten čas po krvičku by mi mal prrelerieť,tak aby som na to myslela čo najmenej 😀

lenkalienka01
24. okt 2011

@ursula5 tak drzkam palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre