Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

marylinlu
23. nov 2011

@ursula5 Budem držať palce.....nech ti to dobre dopadne!!!! Mysli pozitívne a hlavne oddychuj!!! 🙂 😉

timmka
23. nov 2011

baby zajtra skusim testik, velmi sa bojim, neviem ci najdem odvahu sa na test pozriet, taky stres som este nemala, brusko pobolieva, hlavne vecer a k tomu sa pridali krize a prsia, tak neviem ci sa nehlasi mrcha, hoci by som ju nechcela mat 😉 , drzte palce

kukucka78
23. nov 2011

@marylinlu ahoj kvalitné asi hej ale citlivosť je asi ubohá lebo ja som mala rano pred krvnymi testami len slabulinku čiaročku a hcg v krvy bolo 239,13 tak neviem

timmka
23. nov 2011

@kukucka78 ale ty si mala s citlivostou 10??? lebo ja som si kupila, tak teraz neviem ci mam s nim tetovat alebo nie, aby som nebola sklamana, zajtra budem len 8 den, ale babom uz ukazalo, hoci slabulinku ale predsa

marylinlu
23. nov 2011

@kukucka78 ja som si robila dva testy z tej znacky, boli negatívne,,,ale mrchu ešte nemám, som 16 deň od vkladu, na krv pojdem zajtra, tak neviem, som zufalaaa, ale stale myslim pozitivne! 😉

marylinlu
23. nov 2011

@kukucka78 ahoj, môžeš mi poveďať ake mas pocity, lebo ja neviem, raz citim, ze pride mrcha a trosku pobolieva v podbrusku a raz citim nič. Prsia prestali bolieť....asi to nie su priznaky na tehotenstvo, ci???

timmka
23. nov 2011

@marylinlu a neskusala si iny test, kolko ti uz meska? mala si PK?

bibi24
23. nov 2011

@timmka 8. den testovat je skoro!! Niektorym babam ukazalo druhu palicku, ale vacsine nie. Ak sa ti druha neukaze, budes zbytocne sklamana a nestastna a pritom to nemusi znamenat, ze nie si tehotna. Este pockaj, min. do 10 alebo az 12 dna po vklade.

@marylinlu A preco az tak neskoro na krv? Beries este utrogestan? Lebo ak ano, tak ms ti zadrzia prave on.

ursula5
23. nov 2011

@katka1177 rozmrazujú až zajtra takže všetko sa rozhodne zajtra 😉 ďakujem za podporu

marylinlu
23. nov 2011

@bibi24 hej beriem utrogestan, prečo tak neskoro??? lebo nechcem, aby cele mesto vedelo, ze som zase bola na KET. Zijem v malom meste, kde kazdy pozna kazdeho a ludia su tu skodoradostni.....na poslednom neuspesnom KET som na krv nebola, lebo test mi vysiel negativny a hned nato som dostala mrchu, takze nebolo treba ist na krv, ale teraz je to zvlastne, mrcha nikde a tak asi budem musie ist uz na krv, aby som zbytocne nebrala tie hormony.

timmka
23. nov 2011

@bibi24 ja viem, mozno je to skoro, mozno nie, tazko povedat, ale ja tomu verim, ze sa mi nieco ukazate, veeeeeeeeeeeelmi po tom tuzim i ked ma to brucho pletie, uvidime, ked budem mat odvahu tak si ho urobim a ked nie, tak pockam do soboty, v sobotu by mala prist mrcha, ked nepride tak to mam jasne, ze som tehulka, nikdy mi nemeskala a LF mam 12 ako hodinky, to je dnes, tak neviem podla coho mam ratat, no uvidime 😉

bibi24
23. nov 2011

@marylinlu Asi nerozumiem, priznam sa. Ako suvisi to, ze zijes v malom meste to, ze mas ist na krv? Ved na krv sa chodi do CAR. A lekari a sestricky su predsa viazani mlcanlivostou, tak predpokladam, ze to nebudu rozsirovat dalej.
V mojom CAR sa musi ist na krv vzdy, aj pri negativnom tehoten. teste z mocu, pretoze tie nie su spolahlive. Takze je zvlastne, ze ty si nebola.
A bohuzial, tu ms ti pravdepodobne zadrziava utrogestan = progesteron. Kym ho beries, ms nemusis mat aj vobec. Kazdy na to reaguje inak.

kukucka78
23. nov 2011

@silvinnka drž sa strašne silno držím palce nech to dobre dopadne

bibi24
23. nov 2011

@timmka Ty si asi po prvom vklade, ze?
Tak rob ako myslis. Pozitivne myslenie a viera v pozitivny vysledok su velmi dolezite. 😉
Ale musim ta uviest na pravu mieru. Pri ivf a ET sa tvoje telo neriadi tvojou standartnou LF. Predpokladam, ze beries utrogestan, alebo nieco podobne, co obsahuje progesteron. A ako som pisala vyssie, ten zadrziava prichod ms. Su vsak aj vynimky, niektore baby ms dostanu napriek uzivaniu utrogestanu.
Ja napr. som nedostala ms ani raz, napriek tomu, ze tehotna som nebola. Ms prisla vzdy dva dni po vysadeni tabletiek. To znamena - neprisla ms nerovna sa tomu, som tehotna.
Ale samozrejme, drzim palce, aby si bola 😉

marylinlu
23. nov 2011

@bibi24 ja som bola už krát na transfer, raz cerstve a 3 krat zmrazene, za kazdym som bola na krv u svojho gynokologa v meste, nemusela som ist do CAR, mam to nejake dve hodiny jedna cesta, takze sme sa dohodli so sestrickou, ze mozem ist na krv ku svojmu gyn.

kukucka78
23. nov 2011

@timmka aj ja som mala s citlivosťou 10 a na 8 den som mala slabulinku čiaročku a zostala slabulinká až do krvy

timmka
23. nov 2011

@bibi24 dakujem , ano beriem ho, este dnes a zajtra, v piatok koncim, ja som si aj myslela, ze teraz LF je ina, no uvidime, ked budem mat odvahu, tak ho urobim, ked nie tak pockam do pondelka na krv

kukucka78
23. nov 2011

@marylinlu jasne môžu to byť tehu priznaky nič sa neboj a nevzdavaj sa mysli len dobre a zajtra držím palce

kukucka78
23. nov 2011

@marylinlu wau to nemyslíš vážne ty si svojvolne neišla na krv a sama si určuješ kedy pôjdeš???? prepáč asi som drzá ale ved už si mohla mať aspom dva dni jasno!!!! Ved i ked bývaš v malom meste určite ti nikto nevedie prichodovú a odchodovú knižku.....tak šup šup na krvičku.....posielam ti tehu vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

timmka
23. nov 2011

baby teraz som zistila, ze ta bolest je cudna, tiahne sa dole kde mam kost, tak neviem..... a mate pravdu, zajtra netestujem, skusim pockat do soboty, ked nedojde, tak skusim test az v nedelu, to budem uz 11 den po, to by uz mala ukazat 😉

moja72
23. nov 2011

@jaja101 ahoj, hlavne že si nemusela piť žiadne lieky. ako sa dnes cítiš? mňa už podbruško prestalo pobolievať, len občas ma pichne vo vaječníkoch a podbrušku, inak necítim nič 😒

moja72
23. nov 2011

@silvinnka myslím na teba a držím palce aby bolo všetko OK

moja72
23. nov 2011

@ursula5 určite sa rozmrazia a budú sa pekne ďalej vyvýjať 😉

annamary27
23. nov 2011

@alibabaa dúfam,že to bude skôr to detské šampanské 😀 😀 😀 😀

annamary27
23. nov 2011

@silvinnka juj,držím palce,aby bolo všetko o.k a lekári Ti pomohli.

dadaba
23. nov 2011

ahoj dievcata...dnes som bola v gyn-five na transfere vlozili mi dve embryjka...boli 200bunkove, mala som predlzenu kultivaciu...za desat dni mam ist na test...co mi poradite??????

alibabaa
23. nov 2011

@dadaba klud, oddychovat, nestresovat... nic tazke nedvihat, papat kyselinu listovu ... mysliet pozitivne...a uz ma nic ine nenapada... tfuj, tfuj, tfuj, nech ti to vyjde... 😉

ursula5
23. nov 2011

@dadaba len pekne oddychuj a mysli pozitívne, nestresuj, nepozoruj sa a hlavne netestuj 🙂 😀 držím palce

jaja101
23. nov 2011

@moja72 ahoj, dostala som menzes ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,teda si to myslim,krvacam a bolia ma vajecniky.....som z toho hotova ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

moja72
23. nov 2011

@jaja101 ☹ krvácaš, alebo špiníš? to ešte ale nemusí znamenať, že niesi tehu 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre