Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

demizon
28. nov 2011

krv odovzdana aj druhykrat, to HCG bolo v piatok 2...takze tak...lieky som nevysadila, pockam do 14tej ale myslim, ze uz je to jasne... DRZIM VSETKYM PALCE !!!

@loriana jasne, trosku som zahystercila ale tak chap ma 🙂 drzim palce

linda81
28. nov 2011

@alex81 Ahoj...a nechcete ist skor ako o pol roka?mne to tiez nevyslo na 1 x...minuly tyzden,...takze tyzden tu nad tym meditujem , co dalej...ale idem na KET v decembri..teda dufam🙂

linda81
28. nov 2011

baby chcela by som sa vas spytat, co ste isli hned dalsi mesiac po ET na KET, ako ste to riesili s PN? Ci ste chodili do prace? co ako to je?

jaja101
28. nov 2011

@doldy no toto by aj mna zaujimalo,ja idem v stredu a tiez uz dva dni rozmyslam,ake sono mi budu robit...ale smad cez brusko...nie?baby radte 🙂 🙂 🙂

alex81
28. nov 2011

@linda81 Ahojcek, skor asi nie, nemame nic zmrazene a kedze som mala hyperstimulak tak som si dooost vytrpela ... A dame si pauzicku minimum 4 mesiace 😵 nech sa trosku dam doporiadku ... Co sa tyka sona tak sa bude robit podla mna zospodu a nie cez brusko. Na to je este skoro aby sa robilo cez brusko ... ale to si iba myslim. Mala som dnes volat do centra a preobjednat sa na stredu, ale nakoniec to necham na piatok ... je jedno ci sa dozviem negat.vysledok v stredu alebo v piatok ☹ Spinenie neprestava skor sa stupnuje, aaach jo ... nic to, zivot ide dalej ... Drzte sa babulky papa.

s.nek
28. nov 2011

já jsem teda hned jít nemohla, musela jsem dát min. dva cykly pauzu, teď právě jsem po 14 dní po KET, test už 3 dny pozitivní zhruba nastejno, ale stejně mám strach, trošku špiním už asi týden a čárka nesílí... snad bude vše ok UZ mám až 14.12.

alex81
28. nov 2011

@demizon je mi to moc luto, mna to caka v piatok ... ale hlavu hore 😵 tfuj tfuj tfuj ...

linda81
28. nov 2011

@alex81 ja som tiez nad tym rozmyslala, ze pauza...ale mame 4 mrazaciky, tak to skusime...ak budem musiet 2 IVF komplet absolvovat, tak pred tym pauza

anjelik255
28. nov 2011

@annamary27
ahoj si zlat, ze ma takto podporujes,ale boli ma brusko ako pred menz a som podrazdena ako pred menz no proste vsetko mi vychadza ze to nevyslo.Aj ja ti drzim palceky a daj vediet ako dopadnes v piatok .ja idem az dalsi utork na krv, 6.12.

alex81
28. nov 2011

@linda81 tak to ano ... neviem aky je presne postup ci ma byt pauza, alebo nie. Treba sa poradit s lekarom. Ja tu pauzu urcite chcem ... No a verim, ze nakoniec to dobre dopadne 😵 a budeme sa tesit ...

dasyka
28. nov 2011

@anjelik255 ideme si po vysledok spolu 🙂 ...idem tiez na krv 6.12. ...ja zasa naopak - necitim vobec nic....absolutne 😒 . Tiez si myslim, ze z toho nic nebude a v sobotu, resp. nedelu dorazi menzes.

anjelik255
28. nov 2011

@dasyka a ako sa citis?ja neviem som velmi nerozna,podrazdena.uz to chcem mat za sebou.

anjelik255
28. nov 2011

@dasyka vies co by ma najviac potesilo?keby nam to obidvom vyslo.odkial si?

deni73
28. nov 2011

@dasyka Nemusíš cítiť absolútne nič, ani ja som nemala žiadne príznaky... A predsa. 🙂

dasyka
28. nov 2011

@anjelik255 som zatial v pohode....chodim do prace...takze sa odreagovavam 🙂 a neprezivam to zatial. Tak to by potesilo aj mna 😉 . Bol by to uuuuzasny Mikulassky darcek! 🙂 Zijem v BA.

dasyka
28. nov 2011

@deni73 gratulujem!....ved uvidim ako to nakoniec dopadne... 🙂

dadaba
28. nov 2011

ahoj dievcata, som 6-ty den po transfere citim sa dobre, nic ma neboli jedinne prsia neviem ci je to dobre alebo zle znamenie poradte?????
vsetkym co cakaju na test ako ja prajem pevne nervy!!!!!
vsetkym ktorym to nevyslo prajem vela sil do dalsieho boja!!!!!!!

anjelik255
28. nov 2011

@dadaba ahoj .mna tiez boli prsia a neviem ci je to ok.takze aj ty ides 6ho na krv?ja som tiez 6ty den po KET,teda robili mi to v utorok.

anjelik255
28. nov 2011

@dasyka kde v ba zijes?

dadaba
28. nov 2011

@anjelik255 ja idem v piatok...

anjelik255
28. nov 2011

@dadaba 10ty den ides na krv?ved sa chodi az 14.............

annamary27
28. nov 2011

@dadaba ahoj,ani ja som 11den po Ket a tiež necítim nič,som v poho a skôr nadopovaná energiou než unavená a v piatok idem na kontrolu.

@anjelik255 v Gyn Five sa chodí po Et na krv na 10ti aj 14ti den a po Ket chodíme na 14ti den.

annamary27
28. nov 2011

@alex81 špinenie ešte nemusí byť zlé znamenie a koľko žien je tehotných popri krvácaní.ešte nehádž flintu do žita. 😉

annamary27
28. nov 2011

@demizon tak ako???14ta hodina už odbila.

alex81
28. nov 2011

@annamary27 😵 juuuj ako velmi by som tomu chcela verit ... Veeelmi pekne dakujem za povzdbudenie. Veriiim, ze raz sa to podarit musi ... 😉 Drzkaj sa ... moc moc drzim palce ... V piatok budeme vediet vysledok ...

annamary27
28. nov 2011

@alex81 držíme sa všetci,piatok je deň D

alex81
28. nov 2011

@annamary27 😵 😵 😵 tfuj tfuj tfuj ... drzim palce aj na nohach xi xi xi

anjelik255
28. nov 2011

@annamary27 vidis a zase som o nieco mudrejsia.u nas vo ferticente az na 14den

timmka
28. nov 2011

ahojte, tak babule oznamujem vam , ze som tehulka, strasne sa tesim 😵

loriana
28. nov 2011

@marcela255 no už som ráno volala, krvácala som celú noc, dovolala som sa koordinátorke ivf, poradila mi zvýšiť dávku ustrogu, ale aj tak mi to krvácanie už prechádza, tak dúfam, že to bude ok, ešte im mám potom volať, asi zavolám obdeň.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre