Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gelinka75
12. mar 2012

@timona no vidis, takze nic nenasvedcuje na mimomaternicove, si myslim, ze je este skoro a preto dr, nic nevidi

pufa
12. mar 2012

@timona myslim na teba, uz viac dni sa trapis, to nie je velmi dobre.. bohuzial nemozes robit nic ine iba cakat ako sa to vyvinie. s tym hcg je to ako s hociakym inym ukazovatelom, u 80 percent zien to ide tabulkovo a 20 bud pomalsie alebo rychlejsie. dufam, ze uz skoro budes vediet na com si, lebo kazda odpoved bude lepsia ako ta strasna neistota, mam s tym skusenost.. drzim palce!

timona
12. mar 2012

@pufa presne tak, neistota je najhorsia..

bukvickaaa
12. mar 2012

Takže 1. IVF neúspešné 😢 😔

jajka1980
12. mar 2012

@fibi21 Tak za skúšku nič nedáš.. 😉 a možno vyskočí aj motyka..a bude to úspešné.. 😉
Držím moc moc palce..

jajka1980
12. mar 2012

@bukvickaaa Je mi to strašne ľúto a viem ako sa cítiš..Ja som to prežívala v septembry..
Teraz ideme na 2 IVF..hádam bude konečne úspešné..
Takže hlavu hore, daj sa do kopy a potom sa pusť do dalšieho druhého boja..my z MK to dokážeme..všetky.. 😉

bukvickaaa
12. mar 2012

@jajka1980 Ďakujem za povzbudenie...

viktoria1975
12. mar 2012

@timona aku si mala diagnozu, ze si bola aj na IVF?

jajka1980
12. mar 2012

@bukvickaaa NZ (nieje zač) Hoci viem, že to veľmi nepomôže..no hlavu hore..asi bolo embryjko slabučké..
No nabudúce tam budú //.. 😉

dadaba
12. mar 2012

@bukvickaaa ahoj...nebud smutna...presne viem ako sa citis aj ja som to zazila v decembri...neboj zapar dni budes to citit inac...urcite mas aj zamrazene embryjka...tak sup sup na KET...drz sa...nie si sama... 😉

timona
12. mar 2012

@viktoria1975 mam PCO a mm zo zaciatku horsiu pohyblivost, ale neskor uz bol spermiogram vraj v poriadku..potom mi nasadili siofor a podarilo sa prirodzene, avšak nevyzera ze to dopadne uspesne

jajka1980
12. mar 2012

@timona Tak je to super, že sa podarilo prirodzene..a držím palce ,aby sa to dotiahlo do úspešného konca.. 😉

bique
13. mar 2012

@bukvickaaa hlavu hore, drzim palce do dalsieho boja 🙂 🙂 viem co citis, ja som si toho uz tiez preskakala a v januari som zazivala tiez to sklamanie z neuspechu ☹ ale viem, ze terraz uz budeme uspesne...ja mam dalsie KET 22.3....cas prelieci, treba utriedit myslienky a ist s vierou v uspech dalej 😅

bique
13. mar 2012

@timona dobre to dopadne! ty to od zaciatku vnimas takto negativne a stresujes sa..ja by som sa tesila, ze sa podarilo a co cas prinesie aj tak neovplyvnis 😉 tak sa skus tesit, lebo tymto stresom si fakt velmi skodis a sila psychiky je obrovska! ja som toho priklad, ked mi v 26tt odtiekla voda, nechali ma na porodnej sale 24 hodin, ze predcasne porodim ☹ ja som svojim babulkam ale dala sancu, prihovarala sa im, vecne som si opakovala, ze to bude dobre a vyddrzali sme este 7 dni...sice v prisnom rezime a aj tak som predcasne porodila, ale viem, ze som preto urobila vsetko a nevzdala sa hned na zaciatku 😉 a vsetci dali klobuk dole 😔 nikto nechapal, ako sme to dokazali...takze len pozitivne mysli, myslou si vela privolavame 😉 a to hcg si myslim, ze je ok...niekomu na zaciatku rastie uplne pomaly, dosvedcuju to aj testy z mocu, ktore niektorym babam vyjdu pozitivne az v 5tom al. 6tt 😉 a na uzv je este velmi skoro...mne pri dvojkach bolo nieco vidiet az v 6tt...cize 6tt+ drzim palce a myslim na teba 😉

bique
13. mar 2012

@jajka1980 ahoj...tak ako stymulka? 🙂 na zajtra drzim prsty 😉

annamary27
13. mar 2012

@bukvickaaa to mi je ľúto,ale treba dúfať,že ďaľší pokus vyjde ,držím palce. 😉

emma30
13. mar 2012

takže krv negatívna ☹ ☹ ☹ , môžem ísť po Et hned na KEt?

brita
13. mar 2012

@emma30 Ano, da sa ist hned na KET.Drzim palce. 😉

emma30
13. mar 2012

@brita dakujem aspon dačo potešujúce 🙂

jajka1980
13. mar 2012

@bique Ahoj..Tak prebieha to celkom v pohode..až na to, že som bola včera ťahať zub..takže sú bolesti..Inak všetko v poriadku..
A vdaka za palce..budú veru potrebné.. 😉

jajka1980
13. mar 2012

@emma30 Tak je mi to ľúto..snád bude další pokus už s //...držím palce.. 😉

jajka1980
13. mar 2012

@annamary27 Ahoj..Ty ako si na tom? Kedy plánujete další pokus? Ešte zhadzuješ kilečka??

zojaaa
13. mar 2012

@bukvickaaa
ahoj, to je mi luto, ale hlavu hore a hor sa na konzultaciu a KET 😀
vsak mate vela mrazacikov, tak tam budu bojovnici 😀

emma30
13. mar 2012

@jajka1980 dakujem pevne verím že sa to podarí

bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka1980
13. mar 2012

@emma30 Presne tak..treba myslieť pozitívne..tak držím moc moc palce.. 😉

emma30
13. mar 2012

@bibka1 tak to je šupa že to hned vyšlo gratulujem, lenže som písala doktorovi a ten mi odpísal že sa mám ozvať počas druhej menštruácie tak už neviem 😒
@jajka1980 pozitívne myslím a držím aj tebe palce aby ti to vyšlo 😉

annamary27
13. mar 2012

@jajka1980ahoj ,ďaľší pokus plánujeme až po lete ak dovtedy motyka nevystrelí,zatial snažilkujeme doma,tento mesiac skúšam aj ovu testy a chodíme k homeopatovi.s váhou teraz trochu stagnujem. 😉

nelly3
13. mar 2012

@annamary27
ahoj, chcem sa ta opytat nejako sa neviem dopatrat kde sa da urobit HSG vysetrenie v Bratislave, nieco sa mi mari, ze ty si bola tiez, ale nie som si ista.dakujem 😉

annamary27
13. mar 2012

@nelly3 hsg vyšetrenie je čo?na protilátky?ja to moc dopodrobna neštudujem,tak sa v tých špéci názvoch nevyznám 😀 😀 😀 ahááá,už som to kukla na nete a viem,že je to prefuk.Mne to robila moja doktorka v Gyn Five.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre