Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

moncibubu
22. máj 2012

@cora41 no ja si myslim,ze si robila test este skoro, skus testnut az 10 a 12 den.Drzkam palceky 🙂

cora41
22. máj 2012

@karkana ved ja viem, len to trochu musi prejst..a predstava, ze znova ideme, cakat po rozmrazeni, ci to preziju a potom zasa cakat a cakat...Viem, nemozem sa ani porovnavat s tymi, ktore su na IVF 5,6,7 krat a nevzdavaju to...Asi to nie je take jednotuche, ako si to predstavujem...a tazko sa to ovplyvnuje, takze je clovek trochu bezmocny... ☹

cora41
22. máj 2012

@moncibubu v piatok mam ist na krv a bude to 11 den po ET, tak testnem rano...Ved som si vravela, ze nebudem testovat do piatku a neviem preco, dnes som sa hnala kupit test ako hlupa a potom ta super ciarka ze minus, no proste potecha..A ty si to ako mala? Na kolky den sa Ti ukazal pozitivny test? Mala si nejake problemy?

ursula5
22. máj 2012

@cora41 8 deň je skoro na testovanie! ešte pekne pozitívne mysli a nestresuj sa testami!

moncibubu
22. máj 2012

@cora41 to ides nejako skoro na krv, ze na 11 den, mala si urcite pockat, bolo to este priskoro na ten test, mne ukazal na 9 den, ale velmi slabucka a az na 12 den bola silnejsia.Urcite vydrz aspon do toho piatku a mysli na babenko v brusku. 🙂

0vrtulka0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annamary27
22. máj 2012

@michelitta ahoj,homeopatiká sú dobré,len zatial žiadny výsledok,začínam rozmýšlať nad daľším pokusom,ale je tu veľa faktorov,začínaju dovolenky,my začíname s prerábkou kúpelne...musím zvážiť kedy budú krámy,kedy budem mať k dispozícii mamu na pichanie injekcií,kedy ide kolegynka na dovču a pod...možno sa naštvem a nebudem nad ničím hútať,vrhnem sa do toho a voľajako bude........Pici som písala IP,že ako sa má,lebo dlho som o nej nečítala a nič,ani to ket som o nej nevedela.

michelitta
22. máj 2012

@annamary27 ahojky no pici uz nie je ani na konikovi,nejaka osoba jej tu zavarila,uz ani neviem kto mi to spominal,ten ket...tak sa vrhni do toho hlava nehlava,ono vzdy sa to podari ked clovek zacne nove veci,jak na potvoru budes tehotna v rozbitej kupelke a v 30 stupnoch,drzim palce🙂)

michelitta
22. máj 2012

@ursula5 no moja,precitaj si predtym prispevky asi tak sa mam 😀 A vy sa drzkate? Kati ty si sa kedy testovala po Kete?🙂 @cora41 moja,nezufaj,mozno aj to ze si testovala aj cez den,ked tak skus rano,a vobec pockaj na nas do piatku a ked zase nic tak na 12 a potom na 14den neboj sme v tom s Tebou a @krisbar 🙂 v piatok bude riadna testovacka,chi chi 🙂 🙂 ja by som sa tiez testla ale som len 7.den a nemam ani test..dneska mi ho dala kamoska s 3detmi a riadne ho oplula 😀 , tak v piatok uvidim..ale baby,ja asi pockam do soboty,lebo okolnosti to zariadili tak ze v piatok to este nechcem vediet..a na ten 11.den to bude mna relevantne..inac som zdravotne uplne o.k. uz ani prsia nebolia 🙂

michelitta
22. máj 2012

@annamary27 a este som chcela anny,mne injekcie picha priatel,sme sa nasmiali,aj naplakali aj porezali,no vsetko,ale bolo to prijemne,ze so mnou v tom ide a vie o com to cele my prezivame..drzim palce!!! 🙂

cora41
22. máj 2012

@0vrtulka0 Ahoj, prepac, mne nezvysilo nic...

michelitta
22. máj 2012

@v555 ahojcek,obdivujem Ta,ze 6.ivf,vidim,ze sa nevzdavas,tak to ma byt a vytuzene babo pride 🙂 ..ak sa smiem spytat,uz ste absolvovali aj geneticke testy a testy na imuno,ci nevytvaras protilatky voci embryju alebo partner voci svojim spermiam? lebo jedna kocka tu pisala,ze jej muz to mal a dali kortikoidy a v momente otehotnela,tak ti prajem nech ti to cim skoro vyjde,si fakt silna! 🙂

alibabaa
22. máj 2012

@annamary27 ma teraz iny nick niekto ju tu i na nete obtazoval. vyslo jej ket konecne. tusim minuly tyzden pisala, ze to vyslo ...
neplanovane akcie su aj tak vzdy najlepsie 😉 tak sa nechaj viest svojimi pocitmi 🙂

alibabaa
22. máj 2012

@michelitta jaaa som to bola 🙂

cora41
22. máj 2012

@michelitta dakujem.....si velmi zlata, momentalne tu slzim, potrebujem to predychat, zajtra bude lepsie a skusim testovat s Vami v piatok rano pred doktorom, nech som aspon ready...Neviem, preco ma dal uz na 11D, no mali sme PK 5 dni, takze asi vie, co robi

michelitta
22. máj 2012

@alibabaa paraadddaa,no alibabka to bola 😀 Fakt jej to vyslo??to jej gratulujem boze!!! 🙂 a ako neplanovane si to myslela a nemozes mi napisat jej nick?alebo sa jej to nasjkor spytaj..to je super,boze som jej to priala velmi!!!🙂

michelitta
22. máj 2012

@cora41
@cora41 aj na 10 den sa berie krv,niektori to tak robia..takze im treba verit..mne kazali v utorok za 14.dni..ale ja si to necham na tu sobotu,uz sa to blizi tak mam obavy 😖 hlavne nebud smutna este nic sa nedeje..nebojkaj!!! pozri ak ta to potesi,ja tiez nic necitim,ja si proste myslim,ze ked je telo zeny prvy krat tehotne,tak uz musi nejak reagovat,ci? 😕 drz sa drz!!

michelitta
22. máj 2012

A kocky mam otazky:
preco nam doktori po transfere hovorili ze si nemame davat ruky za hlavu? a skusali ste si merat teplotu,ja som len tak z prce vcera a mala som 37,2,suvisi to nejak s oplodnenim? a krcok maternice si citite,lebo ked davam utros tak ho citim vely a velky,taku gulu riadnu,to som predtym nemala,az som tak vygulana zostala..a poculi ste o ovulacnych testoch po transefere? vraj ked su tam 2 ciarky a silneju,tak mate nejake hcg..co o tychto veciach viete?
diki 🙂 peace,love,and sex 😀 aspon na toto sa budeme tesit 😀

nelynka
22. máj 2012

@michelitta ruky za hlavu dom este nepocula, aky by mohlo mat vyznam pre oplodnenie..alebo neoplodnenie 😀 😀 😀 je to na hlavu nejak, nenachadzam tomu zmysel..

ovu testy reaguju aj na hormona HCG, aj ked ja som ich mala rovnake ako ked som po OVU a nesilneli a na tehu teste som uz mala krasne //..
na ovu zosilneli az ked som na tehu teste mala mega silne //

krcok si mas citit, ked je po ovu, alebo po ET (v nasom pripade) tak by mal byt krcok dole a tvrdy..dole znamena ze si ho citis az skoro pri vchode do pipiny..a tvrdy je asi ako spicka nosa, proste tvrdy 😀

alibabaa
22. máj 2012

@michelitta odpoved neplanovana akcia je vzdy naj, som odpovedala na to ze ci sa pustit do toho ked idu prerabat kupelku, ze ide leto a tak..

😉

krisbar
22. máj 2012

@alibabaa ja by som do toho sla. vacsinou tie stresy sposobia ze sa nieco uvolni a to vyjde, prestan riesit pracu, prerabku, neobmedzuj sa vecami okolo, rob to co je podstatne a to je robenie baby 😉
@ michelitta - fuuu. ze ake otazky, ale ja som uplne mimo toho. nemeriam, neviem ani aky mam krcok 😝 to fakt sa da chytit? ja vzdy ked som si davala utrogestan som tam mala taku vulvu... ze to je krcok? ved ja dociahnem max dlzka prsta a to na krcok sa predsa neda dosiahnut...to by nam muzi do neho udierali 😎 (aspon ti obdareni), nie je to nieco ine?
@cora41 - no presne pre toto netestujem. lebo je to smutok nasobeny kazdym negativnym testom 😖 vydrz s nami s michelittou do piatka 😉 budeme "v tom" spolu 😝

michelitta
22. máj 2012

@krisbar no to je krcok moja,ta vulva a ked si tehotna tak sa nejak meni,ja to este neviem :.) 🙂 a to si myslela asi na @annamary27 moja 🙂)) ale to je jedno,jedno pravda,prerabajte kupelu a budete tehotne 😀 Vzdy to tak je 🙂
@nelynka no ano,ma to vyznam,zakazdym mi vraveli,ze si nemam davat ruky za hlavu,urcte to bude kvoli niecomu,neviem..snad nam to ine baby vysvetlia,co vedia,ja som sa vzdy zabudla opytat..a ktory den si testovala najskor nela? a teraz si v ktorom mesiaci? musim palit do postele..dobru nocku!

nelynka
22. máj 2012

@michelitta no to som este nepocula a ani nikdy mi to ziadny doktor nepovedal ze si nemam ruky za hlavu davat 😀 😀 😀 mne to pride k smiechu...

ja som testovala od zaciatku, od transferu koli pregnylu..
a teraz po IVF mi prvy duch sa ukazal na 3ti den uz...
vyzeram ze by som bola v nejakom mesiaci? 😀

hencidlo
22. máj 2012

@michelitta mne to tiez hovorili, ale to koli zomu, aby som bola uvolnena, lebo ked mas ruky hore tak si napnuta...........xixixixi 😀

michelitta
22. máj 2012

@nelynka tak prepac,pisala si ze si mala megasilne // a do tvare Ti nevidim,vyzeras vysmiata 🙂 a ked to doktor povedal,mne to smiesne nepride,pytam sa na to,lebo to ma zmysel a pre nieco to hovoril..akurat som nasla v teme kocku co sa na to tiez pytala..spomenula som si na to pred 2 dnami,ked to tu tiez rozoberali,ale uz neviem kde..ak nevies odpovedat,tak nehovor,ze je to smiesne..mne pridu smiesne ine veci,ale o tych radsej pomlcim 🙂

nelynka
22. máj 2012

@michelitta ojoooooj tak prepac ked som sa ta dotkla ale fakt mi to pride smiesne, nedavat si ruky za hlavu lebo som tehotna kokos jaku to ma logiku.. pre mna aktualne ziadnu..
ked zistis, budem zase poucena o jednu vec, ze preco sa nesmu ruky davat za hlavu..hlavne aky to ma suvis s tehotenstvom, kedze ako hladam tak hladam nic som na nete na tuto temu nenasla...
ked mas pochybnosti tak si zavolaj doktorovi ktory ti to povedal, ze preco to nesmies robit..
ako sory fakt ked som sa ta nejako dotkla..do tvare ti nevidim a nenapadlo ma ze ta to az tak urazi, ze tam dam smajlika..

a ano mala som megasilne // a nie raz...
ale za to nemusim byt v nejakom mesaci
a vysmiata mozem byt aj bez toho ze tie ciarky na teste mam alebo nie..
netesi ma to ale vlasy si za to rvat nebudem, ze sa to zase nepodarilo predsa...

michelitta
22. máj 2012

@nelynka a kto tu hovori o rukach nad hlavou pocas tehotenstva?dobru noc x

nelynka
22. máj 2012

@michelitta ty uz fakt spis na nohach, rano ked prides tak si to laskavo precitaj este raz a poriadne prosim...
nie je tam nad hlavou ale za hlavou a po tranfere, o com je tato tema tak dedukujem ze si po transfere, si uz kvazi tehotna.. preto POCAS tehotenstva

alibabaa
22. máj 2012

@nelynka nadabila som na tvoj album .. tebe to znova nevyslo? znova MA? je mi to luto.. a uz vam vysetrovali preco sa to deje? ked otehu vies a potom sa to pokazi?

ursula5
23. máj 2012

@michelitta ja som testovala až 12ty deň, ale od 6 dňa som už vedela, že sa drobátko usalašilo u maminky 😉 tak ty si 7 deň tak to máš ešte čas len odpočívaj hodne a pozitívne mysli 😉 😀 držím moc palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre