Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
27. aug 2012

@timona kyret sa robi, iba ak su v maternici nejake zvysky alebo nieco, co tam nema byt...ak by si aj mala vysoku sliznicu, odide sama menstruaciou...a aj ked budes brat lieky dlhsie, vobec nemusi byt taka strasne vysoka, lebo rast sa moze na nejakej hrubke zastavit...niektore baby maju dokonca bez stymulky liekmi sliznicu vyssiu ako s liekmi...ja som mala pri KET sliznicu stale 9mm, co si myslim, ze nie je nizky a menzes akoby ani nebol, iba som spinila...az dalsi cyklus nabehol normalne, ale tiez bol slabsi...je to individualne, ale na kyret by som sa urcite nepripravovala 😉 drzim prsteky

bique
27. aug 2012

@annamary27 ale v tehu knizke mam zapisany termin poslednej MS od ET odratanych 14 dni + 6 dni PK, takze nam to pekne sedi a na ultrazvuku sme taki, ako mame v danom tt byt 🙂

annamary27
27. aug 2012

@bique ahoj,len ma to tak zaujímalo,aj ja len podla tehu kalkulačky,ešte nemám ani tehu knižku.ďakujem za opýtanie,mám sa fajn,dnes nemám chuť na mäso,tak som jedla z gulášu len šťavu a zemiaky 😀 😀 😀 😀 ,zajtra zas budem možno zabíjať pre mäso 😀 .drahému som napísala nech mi kúpi broskyne,na tie mám chuť a máme doma teraz len hrozno.vo štvrtok som si kúpila tehu čierne nohavice a ešte trojo takých letných kratších ala aladin, ked už nebude náhodou teplo využijem ich o rok v lete 😵 .a ty?čítala som,že si mala problém s pupáčikmi.

annamary27
27. aug 2012

@bique mne to vychádza na 26.3. a tebe?

tlucka
27. aug 2012

@bique ďakujem za povzbudenie. No toto je moje druhé KET a trochu sa obávam, ako to dopadne. V poslednej dobe sem na koníka veľmi nechodím, aby som sa zbytočne nestresovala. Len som si pozerala nejaké diskusie a tam viaceré kočky písali, že mali skôr KET. Verím, že lekári vedia, čo robia. A dúfam, že raz aj moje tehotenstvo im zdvihne % úspečnosti. 😉
A gratulujem tehulka, držím palce, aby ti všetko dobre dopadlo.

bique
27. aug 2012

@annamary27 mne 27.3. 😀 my sme boli testne po sebe 😀 moje pupaciky chvalabohu miznu, uz nemam skoro ziadne, ale vystrasili ma teda poriadne 😝 vela kociek mi ale napisalo, ze aj oni s tym mali v prvom trimestri problem, ale kazda na inej casti tela, ale priebeh a vyzeralo to rovnako, takze asi to bude nejaka tehu somarinka 😀 hlavne, ze je to lepsie...ja ani neviem na co mam chut a potom pojem vsetko mozne a vacsinou sa aj tak netrafim 😀 zatial som pribrala 2kg, tak myslim, ze ok 😀 mne chuti vsetko, ale strasne mi smrdi pivo, ked si muz naleje do pohara a zacitim, tak sa mi zdviha zaludok...a to som predtym pivo milovala 😀 stale spim, este ma to nepreslo a obcas ma potrapi zapcha 😀 a ja uz som si objednala zavinovaci tehu svetrik, aby som mala na jesen...nohavice a tricka a vsetko mam este z predchadzajuceho tehu, vsak som potiahla s dvojkami do 26tt, to uz som bola ako sudok, takze mi ostali aj rifle, aj leginy, aj sportove...no vsetko mozne....ale na svetrik sa uz tesim...este su mi ale velke tehu veci, tebe uz nie? brusko sice uz trosku narastlo, ale na tehu veci to zatial nie je 😝

kuspitka
27. aug 2012

@annamary27 ahoj ano mne uz hej 31.marec

bique
27. aug 2012

@annamary27 @kuspitka jeeej, tu budu same marcove deticky 😀 😀 😀 😀 baranceky, ako ja 😀 to je viete ake dobre znamenie a aky dobri ludia sa v tomto znameni rodia? ja viem, lebo pisem o sebe, xixixii 😀 😀 😀 😀

kuspitka
27. aug 2012

@bique joj moja.este ,aby sme spolu nerodili..

melisska
27. aug 2012

@bique ja mam baranceka kolegynku a je poriadne tvrdohlava 😀 😀 😀 😀

haannka
27. aug 2012

@melisska ako moja zlata? kedy zacinas? ja zasa uz 5x odkladam ket :((((...vypadla nam jedna kolegynka a nemozem zobrat volno :(((...nevadi, azda to tak ms byt, aby prisiel ten spravny cas...
@deny5 tebe to september isti?

melisska
27. aug 2012

@haannka naozaj asi tak ma byt, ale 5x je vela 😉 ja september, skusime jesen, este som nestimulovala v jeseni 😎

annamary27
28. aug 2012

@bique tak ja som si nekúpila úplne ,že velikánske tehu nohavice,napr na bokoch ma neviem dokedy ešte pustia ,ale hlavne,že na bruchu sú voľné,potrebujem ich na 8.9. na takú mini rýchlu svadbu,kde mm bude svedok.šaty mám,ale keby bolo horšie počasie tak ma už staré nohavice dosť tlačia.ja zatiaľ jediné čo som úplne,že vynechala je káva.z jedného dna na druhý som ju nemusela a veľmi mi chutí cintronový Delight Lipton čaj.mám také fázy,že začnem jesť tresku-nechám vyše polovicu,začnem jesť tavený syr-nechám polku a potom mm dojedá,lebo ja som dostala len chuť a pár súst stačilo. 😀

kuspitka
28. aug 2012

@annamary27 ja už som si musela kupit gate..ja nemám žiadne chute..

annamary27
28. aug 2012

@bique
@kuspitka kočky,nevyhadzuje Vám tu na koníkovi nejak blbo ten týžden tehu?šak som tam zadala moje údaje a vyšlo 11tt a to som bola minulú stredu u dr.8tt+6 .

annamary27
28. aug 2012

@bique
@kuspitka ešte podprdy musím poriešiť,aj tam ma všetko omíňa 😀 😀 😀

kuspitka
28. aug 2012

@annamary27 hej mne to pise cudne,ale kasle na to uz..
ja už mám jednu,ale aj ta bude mala o par mesiacov..
inak mne sa chce stale plakat a neviem preco..

jaja102
28. aug 2012

babenky robili vam v 12tt screaning,alebo az v 16tom tripple testy?ja by som bola za screaning,ale moj dr povedal,ze az triple testy,a tie su podla niektorych nepresne...tak neviem.
inak
@annamary27 toto mam aj ja...daco otvorim,zahryznem a dost.moj mm uz ma nervicky,bo plna chladnicka načatých a nedojedených veci.a ked mam na nieco chut,tak hned.bo o par hodin uz ju nemam.kde si kupovala gate?ja som pozerala tu na konikovi v bazari,celkom su niektore ok...

kuspitka
28. aug 2012

@jaja102 hej to je pravda.mne krv pri malej vyšla u lekaára 4krat zle..

kuspitka
28. aug 2012

@jaja102 ja som kupila super gate tu na koniku lacno

jajus18
28. aug 2012

@jaja102 ahoj.ja som prave dnes bola scrining,ale ja uz som 13+2tt,na tripple testy idem v 15tt,tak potom budu vysledky z oboch,aspon tak mi povedala sestricka 😉

annamary27
28. aug 2012

@jaja102 u nás v meste,v obyč.obchode s textilom a majú tam sekciu pre tehulky,stáli 13,70 a potom som si kúpila trojo letných po 5eur,to bol už výpredaj a jedny plátenné za 11eur.ešte by som chcela nejaké rifle,mali tam aj také,len odtiene sa mi nepáčili.predsalen je to lepšie vyskúšať.tie čierne mi boli dobré až tretie .

annamary27
28. aug 2012

Bola som na nákup,doma ma čakali zapekané cestoviny s brokolicou,no ale môj jazýček si postavil hlavu a musela som si kúpiť vianočku-maslo a malinový džem 😀 😀 😀 😀 😀 mňam aké to bolo fajné,cestoviny musia počkať,kým dostanem na ne chuť 😀 😀 😀 😀 😀

lucia2505
28. aug 2012

Ahojte...chcem sa spýtať...viem čo stojí zhruba ivfko, ale koľko stojí KET?? A pichajú sa aj pritom nejaké injefcie alebo sa berú nejaké lieky?

kuspitka
28. aug 2012

och dievčatá tak som smutná,že len plačem...

deinad
28. aug 2012

@jaja102 veru pravda, mozno aj samotny utros moze byt problem, viac kociek co som citala vo forach, tak ich tam po vklade stipalo aj svrbelo, takze to moze byt kludne tym...no co musime si toho vela vytrpiet tak preco nie aj toto, ze..

deinad
28. aug 2012

@radina jasna vec, najlepsie zvolit, co Ti vyhovuje, aby aj hlava bola v klude aj organizmus oddychnuty a pripraveny, tiez musim teraz brat nejake hormonove doplnky (dhea, melatonin) a vitaminy (materska kasicka, kys.listova..) kvoli vajickam, tiez to potrebuje nejaky cas, ale hlavne je, ze ideme dalej a ja sa uz na to opat tesim 🙂

deinad
28. aug 2012

@lucia2505 zalezi na tom, v akom centre, tam by Ti mali povedat, ale cca 160 eur pocitaj..

bique
28. aug 2012

@lucia2505 ahoj...zalezi od centra...u nas beries iba lieky od 2DC, estrimax a potom aj utrogestan, na nejaky 16DC je vklad, s liekmi pokracujes dalej az do potvrdenia vysledkov z krvi, injekcie sa uz nepichaju ziadne..u nas stoji KET 90eur so vsetkym, lieky cca 13eur, takze spolu do cca 110 eur.

mimi1111
29. aug 2012

ahojte v pondelok som mala vklad vlozili mi 2embrijka no dnes ma uz trosku pobolieva brusko ako keby mala prist mrcha myslite ze to nevide?alebo to je normalne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre