Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annastasia22
9. aug 2012

myslite ze je vhodne po ivf zostad doma na pn 1 trimester?

sheronka
9. aug 2012

@kuspitka Super 🙂 Ja som mala na 20 den 3400.

sheronka
9. aug 2012

@annastasia22 Ja som doma od 1.injekcie. A zostavam az do materskej.

leontinka27
9. aug 2012

@sheronka chcem sa ta spytat ci ti to navrhol lekar alebo si mu to navrhla ty a ako sa tvaril. a vlastne preco si to chcela mala si niejake problemy?dakujem

kuspitka
9. aug 2012

@sheronka tak to si mala pekne HCG

sheronka
9. aug 2012

@leontinka27 Začala som to svojmu gynek.jemne naznačovať a on ma hneď zastavil a vytiahol papier na PN. Povedal, že ma to stojí čas, peniaze a hlavne stres tak sa môžem vys..... na prácu. Keď som šla potom za ním už ako tehotná, tak som sa pýtala, že čo ako s mojou PN a on sa ma opýtal, či chcem ísť do práce a ja že nie. Jeho reakcia bola: PN-kový papier znesie aj 7 mesiacov 🙂

leontinka27
9. aug 2012

@sheronka a mozem sa ta spytat ty si asi neni z Nitry...ja by som to chcela takto tiez lebo ma prepustili z prace a chcela by som potiahnut aspon pn-ku teda ak budem moct ist v septembri na ivf

jaja102
9. aug 2012

@annastasia22 to máš tak...ak máš nejaké baktérie,je lepsie nasadiť atb,aby sa nedostali k maličkému...ale to treba najskôr zistiť,zobrať krv na crp,alebo potvrdiť baktérie stermi z hrdla a uška....mňa od piatku bolelo hrdlo,tak som šla na krv,leukocyty nizke,crp negat.tak som vedela ze som len nachladla a ozaj,uz prechadza.

jaja102
9. aug 2012

@kikuskina velmi velmi ma to mrzi....cele som to s tebou prezivala.do tretice sa aj v rozpravkach vsetko podari,tak ti to z celeho srdiecka prajem,nechj je to tak...drzkaj sa

sheronka
9. aug 2012

@leontinka27 Bývam v HC. Až ťa prepustili z práce, PN musíš nahlásiť do 7 dní od ukončenia prac.pomeru. Potom je už neskoro. Mne napísal PN s diagnozou N97-liečba neplodnosti.

leontinka27
9. aug 2012

@sheronka no mne by ju mohol tiez ja sa liecim uz 5 rokov mam dve laparky druhe teraz po mimomaternicovom....tak uvidim tiez by som to chcela od prvej inekcie ak to stihnem

kikuskina
9. aug 2012

@jaja102
dakujem ti verim ze sa stasticko aj na nas raz usmeje a budeme kompletna rodinka.prajem ti vsetko len to najlepsie,ved popiseme sem tam.urcite vies co prezivam a ako sa citim. ☹

annastasia22
9. aug 2012

@sheronka asi mas pravdu lebo mi kamoska povedala ze jej znama bola tiez na ivf a vsetko bolo vporiadku ostala tehu a ze ide do prace ze ona aj tak len cely den sedi za volantom a o 2 mesiace potratila...myslim si ze je jedno ci sedis alebo stojis ale tu ide o tie stresy... a navise ja som predavacka a robim 12tky

melisska
9. aug 2012

@kikuskina aj mne je velmi luto, verila som, ze bude vyssie ☹

kikuskina
9. aug 2012

@melisska

joj no co uz,musim verit a dufat ze 3IVF bude uspesnejsie.

melisska
9. aug 2012

@kikuskina bude uspesnejsie 😉 😵

sheronka
9. aug 2012

@annastasia22 Ja som ostala doma hlavne aby som sa vyhla stresu, pracujem v banke, denno denný tlak a stres, každý deň s xy typmi ľuďí 😖

kikuskina
9. aug 2012

@melisska

a ty moja kedy ides si sa rozhodla ci uvazujete o termine.

annastasia22
9. aug 2012

@sheronka poznam to a este ak pride niaky nasrdeny zakaznik ktory sa potrebuje len vykricat.. 😢

annastasia22
9. aug 2012

zajtra si idem robit testik na 10den ale neviem ci mi to augmentin neskresli

bique
9. aug 2012

@annastasia22 ja tiez som doma a zostavam do materskej 😉 po ivf sme vsetky vysoko rizikove....robotu by som neriesila vobec 😉

annastasia22
9. aug 2012

ja vobec neviem na co mam chut vcera sme isli o 22 tej do obchodu a nakupila som si same somariny a to som len na zaciatku ja budem mat v 9 mesiaci 100 kil 🙂 ale tie chute

deinad
9. aug 2012

@radina 17.7 bol vklad, spinenie mi prislo na 31.DC a 33.DC som zacala aj krvacat, cize na 17 den po ET....no ved ja som mala test co sa ponaral nie kvapkal a vidis, aj tak vislo zle...

deinad
9. aug 2012

@kuspitka zo srdca blahozelam, skvela spravicka 🙂

deinad
9. aug 2012

@kikuskina ahoj moja, velmi som na Teba myslela...a verila..je mi luto, ze to nevyslo,inak tiez som to zazivala dvakrat minuly rok, taketo strasenia...to je na nevydrzanie, ale zvladas to hrdinsky moja, neboj sa, das sa dokopy a pojdes dalej, ja som tiez pozbierala co zostalo a objednala sa na konzultaciu do Brna do Reprofitu 24.8 idem..

melisska
9. aug 2012

@kikuskina september 😉

melisska
9. aug 2012

@annastasia22 tesime sa na testik 😵

kikuskina
9. aug 2012

@deinad

ahoj moja no dufam ze sa dam do kopy co najskor.drzim palceky aby ti to tiez uz vislo a ty si uz ako samoplatca vsak

radina
9. aug 2012

@deinad kazda to ma teda individualne ako vidim. no nic, uz je treba pockat do testu.

deinad
9. aug 2012

@kikuskina ano, uz ako samoplatca, preto skusime to Brno, vyjde to tam o nieco menej, ale nielen kvoli tomu..proste zmena prostredia, novi ludia a celkovo zmena pristupu, to uz potrebujeme..treba sa vyplakat, treba si posmutit a to vsetko si jednoducho prezit..a potom zdvihnut hlavu a ist dalej. tiez som bola na tom zle psychicky, ale ku podivu vzdy najdem novy impulz, ktory ma posunie dalej a doda mi silu bojovat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre