Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alison758
4. okt 2015

@dagmarik ja si myslim ze den hore dole...kazde cetrum urcuje prvy den cyklu inak...niekde hovoria ze do 9 hodky inde ze do 12 a dokonca som pocula ze do 16 hodine v dany den aby sa den oznacil ako prvy den cyklu...ja som pri stimulke dostala ms cca o 13 takze som za prvy den ratala az nasledujuci den :D kukam ako puk ty mas teda riadnu davku

dagmarik
4. okt 2015

@alison758 ďakujem za odpoved. Takúto dávku som mala aj predchádzajúcu stimuláciu a podarilo sa len 6 oocytov. Ja budem zajtra už druhý DC, čiže mam páchať, ale nemám co, kedže menstruacia prišla podstatne skôr. Ale volala som do centra na nonstop linku a sestrička mi povedala, tenkej zajtra viem vybrať v lekárni, nech pichnem vtedy, nemusím ráno a od nasledujúceho dňa pichám od rana. Snáď bude tento pokus úspešný, keď začína s takýmito malými stresmi 🙂

alison758
4. okt 2015

@dagmarik ja som pichla az vecer celu stimulku...hovorim ze v kazdom centre je to trosku ine :Dja som mala 120 jednotiek a mala som cez 30 oocytov skoro vsetky ukazkove...a aj tak nic z toho :D ...drzim palce ked to tak zle zacina musi to dobre skoncit ;)

meli8412
4. okt 2015

@hennka2 Tak to ano. Drzim palce. Ak si spomenies, potom daj vediet, ako si dopadla. 🙂

hennka2
4. okt 2015

@meli8412 .. Verim, ze budem informovat 🙂

hennka2
4. okt 2015

@vevericka13 .. ahoj, ako sa citis niekolko dni po ET ? 🙂

chevalbleu
5. okt 2015

Zaujimalo by ma, na ktory dc vam vysiel vyber. Ja som vzdy ovulovala skor, tak 12.den tak som zvedava, ci tento ivf cyklus bude tiez kratsi. Rada by som si totiz naplanovala volno
...

meli8412
5. okt 2015

@chevalbleu Mna vysiel od zacatia stimulky na 12-ty den

sono2
5. okt 2015

Baby neostal vám prednison?

adka2891
5. okt 2015

Tak dievčatá hlásim sa po kontrole ktorá dopadla výborné drobček má už 9,7mm som 7+0. A bije mu srdiečko... uff boli to nervy ale zvládli sme to držím vám palčeky aby ste ma nasledovali 🙂

adka2891
5. okt 2015

@lilitela no aj mne je blbo od žalúdka ale viem že drobček žije tak bojujem aby mu bolo dobre u mňa mne až pri vklade spomenuli či sme nechceli vedieť pohlavie tak to bolo dosť neskoro.. Tak v heliose sa to dá ale ja som to nestihla ale to nevadí aspoň to bude prekvapenie 🙂

dagmarik
5. okt 2015

@alison758 píšeš, že ty si si celú stimulku pichala večer. Od koľkého DC a v krátkom protokole?

alison758
5. okt 2015

@dagmarik ja som mala dlhy protokol...dc uz ani neviem tam sa zacina proverou tabletkami...ked sme mali tak vela vajok bolo viac vkladou a stimulku som zacinala takto pred rokom..dalsiu chcem kratky protokol lebo som mala ohhs..ale co sa tyka injekcii tak mi povedali ze nieje doezite o ktorej ale aby to bolo presne 24 nedzi injekciami..

dagmarik
5. okt 2015

@alison758 každé centrum má iné - svoje praktiky. V piatok idem na kontrolu, tak uvidím, či je to na dobrej ceste.
Kedy plánuješ ďalšie IVF, čakáš na nejaké výsledky? My v piatok budeme vedieť výsledky z genetiky, to je to posledné, čo sme nemali vyšetrené.

alison758
5. okt 2015

@dagmarik uz mam vsetko aj reproduknu imunologiu aj genetiku...zvazujem laparku..este mam 1 embrio ale priznavam ze vklad bude len aby bol..ja sa obavam ze za to mozu muzove slabe spermosky..teraz mame obaja novu pracu a sme v skusobnej dobe tak sme vklad odlozili na januar a ked to nevyde hned dalsie ivf ale asi v brne..neboj nieco sa urcite urodi :D zvazovala som aj genetiku embrii pri dalsom pokuse ale vraj su to vyhodene peniaze..uvidime v martine nam navrhovali darcu spemosiek tak sa v dalsom cykle poistime radsej darcom

dagmarik
5. okt 2015

Aj my máme reprodukčnú už absolvovanú, nič sa nezistilo. Aj laparoskopiu mám za sebou, zistený ľahký stupeň endometriózy, manžel v úplnom poriadku. Všetko je to o šťastí a náhode a o dôkladnom načasovaní.

alison758
5. okt 2015

@dagmarik nam ani nemohli spravit komplet testy na repro lebo muzovi ejakulat ide do mocu a spermosiek je zalostne malo...ano je to o stasti verim ze aj nas cas pride ale trpezlivost nepatri medzi moje silne stranky

vevericka13
5. okt 2015

@hennka2 uplne normalne len mam brucho nafuknute 🙂 som 5 den po et 🙂

meli8412
5. okt 2015

@vevericka13 A skúšala si sa testnut? Alebo ešte počkáš?

vevericka13
5. okt 2015

@meli8412 dnes mam este slabulinku ledva viditelnu ciarku po pregnyle

meli8412
5. okt 2015

@vevericka13 A predtým si mala silnejsiu?

meli8412
5. okt 2015

@meli8412 Neviem, kedy si si pichla ten pregnyl, pred vyberom kolko dni?

pitufinka
5. okt 2015

@meli8412 ja som pichala pregnil o desiatej nedeľa vecer a odber rano utorok

meli8412
5. okt 2015

@vevericka13 Neviem, kedy si si pichla ten pregnyl, pred vyberom kolko dni?

astrid55
5. okt 2015

to by aj mna zajimalo vevericka ako si na tom, ja som 5 den po ET (PK), ale neodvazim sa testovat, necitim nic, ani brucho nafuknute, ja som pregnyl pichala pred 12timi dnami

liu
5. okt 2015

@vevericka13 a kedy si mala vklad?

liu
5. okt 2015

@astrid55 ahoj, sme na tom podobne, tiež ešte nemám odvahu testovať....

liu
5. okt 2015

@astrid55 vklad si mala vo štvrtok?

astrid55
5. okt 2015

@liu ano presne vo stvrtok v Brne, Ty?

liu
5. okt 2015

@astrid55 taktiež, mala i embryjko po PK? Ja áno, vkladali mi jedno HB.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre