Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
16. jún 2010

@baculiatko40 ďakujéééém. 🙂 🙂 🙂

annamary27
16. jún 2010

Pomaly ideme hore, z pondelnajších HCG 14 , mám dnes 25 a dalšia krvička v pondelok-alebo utorok.

mizuz
16. jún 2010

No tak to je super, blahozelaaaaam!!! Nech vsetko ide dalej ako ma 🙂

annamary27
16. jún 2010

@mizuz dakujéééém 😉 😉 😉 😉

felicita2
16. jún 2010

@annamary27 blahozelam tesim sa s tebou, nech len pekne rastie dalej 😉

annamary27
16. jún 2010

@felicita2 dakujem 🙂

mizuz
16. jún 2010

dievcata chcela som sa este spytat, vy ktory den po transfere chodite na krv? lebo ja mam ist 11-ty. Nie je to skoro? Ono lekarka to berie dva tyzdne od odberu... diky

annamary27
16. jún 2010

@mizuz v našom centre Gyn-Fiv sa chodí na 1ty a 14ty den,potom asi podla potreby.

annamary27
16. jún 2010

@mizuz to malo byť 10ty den

mizuz
16. jún 2010

Aha, no tak potom fajn. Ja som zatial vzdy bola len raz, kedze vysledok bol stale negativny, takze ani neviem kolkokrat sa chodi... tak dik 🙂

walle
16. jún 2010

mizuz -ja idem v 10 deň po KET na krv....

walle
16. jún 2010

@jani2 - ďakujem moooooc... 🙂

baculiatko40
17. jún 2010

@annamary27 drzim palce a nech Ti to pekne rastie! Ale musim Ti tiez dat vediet, ze HCG by sa malo zdvojnasobovat kazde dva dni, prosim zatial sa velmi netes, iba tak trosku, aby si nebola smutna.

@mizuz to je v poriadku, ze dr robi test dva tyzdne po odbere (vynimajuc den odberu), ono by sa to skor nemalo robit, pretoze posledna injekcia pred odberom, ktora spusta ovulaciu, obsahuje HCG, takze testy robene pred 14. dnom mozu vychadzat nespravne. Preto by si zienky ani nemali robit domace testy, ale vydrzat do krvneho testu, aby neboli zbytocne sklamane. Ja viem, ze je to pokusenie, sama som tym presla uz niekolkokrat a pojdem do toho znova! 🙂

Zelam vela stastia vsetkym snazilkam! Skor ci neskor sa to urcite podari!

annamary27
17. jún 2010

@baculiatko40 ďakujem za palčeky,ano viem aj ja o tom pomalom stúpaní HCG,preto zatial stojím radšej pevne na zemi. 😉 Ja som pred prvým testom 2dni silno krvácala,tak som vôbec rada aspon za to malé stúpanie,čo mi dáva ešte nádej.

baculiatko40
17. jún 2010

@annamary27 ved prave, nadej umiera posledna 🙂 . Nam sa podaril druhy IVF/ICSI, prve HCG som mala 643, o tyzden neskor uz 7821, aj dva UTZ boli super so srdieckom, no a dva tyzdne potom mi zistili na UTZ, ze babatko sa prestalo vyvijat v 8.tyzdni a musela som na kyretaz. To bol pre nas s partnerom sok! Uz su to tri tyzdne, davame sa do balansu. Pochopila som, ze to nebola moja chyba ani nikoho ineho, stale cakame na report. Ale uz som znova rozhodnuta ist do toho, len co budem v poriadku! 🙂 No sorry, ze som to tak vyplula...

annamary27
17. jún 2010

@baculiatko40 tak to ma veľmi mrzí. 😨 😨 😨Muselo to byť veľmi ťažké ☹ Bože tolko vecí sa môže prihodiť,kým sa dostane ten krpec k nám na ruky,že človek si asi nemôže byť celých tých 9mesiacov 100% istý,či bude všetko o.k..

baculiatko40
17. jún 2010

@annamary27 bolo to tazke, vyplakala som sa dva dni, pomohlo, ale potom som si povedala, ze sa musim dat cim skor do poriadku. Ja viem, kazdy clovek ma iny casovy usek na rekovalescenciu, ci uz fyzicku alebo psychicku, ja som si uz tolkymi vecami presla, ze viac sa smutkom zaoberat nebudem. V minulosti som si len poskodila dlhodobym smutkom... Po burke sa vzdy vyjasni! 🙂 🙂 Veru nikdy nie je nic garantovane okrem jedinej veci.... Musime len verit, ze coskoro sa nam to podari a ja verim, ze ano! 🙂
pekny den 🙂

annamary27
17. jún 2010

@baculiatko40 ďakujem.Aj tebe želám pekný deň a drž sa. 😵

felicita2
17. jún 2010

ahojte , zajtra idem na krv a urobila som si dnes znovu testik a mam zretelne // 🙂

ktore hormony co berieme mozu vysledok falosne ovplyvnit? alebo to boli len tie injekcie co sme brai na stimulku?
tie by uz mali vyprchat nie?

awe
17. jún 2010

@felicita2 ciarky na teste moze ovplyvnit jedine pregnyl alebo choragon - to je ta injekcia, ktora sa picha tusim 36 hodin pred OPU...teraz mas tie ciarocky iste preto, ze si tehulka, pregnyl ti uz davno vyprchal... 😉 drzim palce 😵

felicita2
17. jún 2010

@awe - vazne? dakujem pekne, si ma potesila 😉

awe
17. jún 2010

@felicita2 uvidis, zajtra ti tehu len potvrdia z krvicky 🙂

felicita2
17. jún 2010

@awe - a prosim Ta , to treba ist nalacno na tu krvicku?

awe
17. jún 2010

@felicita2 nie, nie, normalne sa naranajkuj, daj si aj cajik, uplne v pohode 🙂

felicita2
17. jún 2010

@awe no super, lebo kym by som prisla domov, tak by mi uz riadne skvrkalo v zaludku 🙂

awe
17. jún 2010

@felicita2 😀 ozaj a daj zajtra vediet hodnotu HCG, aby sme vedeli, ci bude jedno alebo dvojicky 😉

felicita2
17. jún 2010

@awe ak nezabudnem sa na tu hodnotu opytat, ci to hovoria automaticky?
a dvojicky nebudu , mne vkladali len 1 embryko , mam len 44kg to by som si ani s dvojickami nevedela predstavit 🙂

awe
17. jún 2010

@felicita2 v nasom CAR hovoria hodnotu automaticky, mne tiez vkladali len 1 embryjko, mala som KET a HCG som mala na dvojicky 🙂 ale nakoniec cakame len jedno babulko, ale zato dufam poriadne silne 🙂

awe
17. jún 2010

@felicita2 jedno embrysko sa moze rozdelit a mozes cakat jednovajecne dovjicky, aj take su pripady 😉

felicita2
17. jún 2010

@awe no citala som, ale je tam uz mensia pravdepodobnost ako ked sa vkladaju 2 embryjka

ale ak by som si mala vybrat beriem aj 2 ako ziadne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre